Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Ця банка (на голові кота) щось так загреміла, коли впала... Я думала, вона пуста була, аж ні, з локшиною, мабуть :)
Хотіла вчора, до речі, щось таке купити ("просто додай води"), але в найближчому магазині не було. :незрозумію: Можна було сходити до супермаркету, але вирішила, що я не настільки хочу локшини :ги:
 
Ця банка (на голові кота) щось так загреміла, коли впала... Я думала, вона пуста була, аж ні, з локшиною, мабуть :)
Хотіла вчора, до речі, щось таке купити ("просто додай води"), але в найближчому магазині не було. :незрозумію: Можна було сходити до супермаркету, але вирішила, що я не настільки хочу локшини :ги:
Раніше таку смачну домашню локшину робили - на бульйоні. Цікаво чи зараз би мені смакувала. Я ж бульйони вже не люблю.
 
Хто з ким спить, а я зараз з чайником :іржач: Холодно в мами, але тепер вже тепло :-)
 
Завтра може спробуємо пічку розтопити. Тиждень назад ще трохи топили, але весною погана тяга, дим у хату йде.
Хто б міг подумати - топити у середині травня!
 
Хто з ким спить, а я зараз з чайником
Згадала недавню сцену з якогось вікторіанського фільма - покоївка ставить з розмаху молодій господині в ноги чавунну жаровню.. Ну, ясно, що ноги гріти.. Але сама сцена дещо жахає! :-)
зи. А, це був 1-й фільм "Пірати Карибського моря", Елізабет Суон в будинку батька :)
 
Щоб потвори в корчах подихали, щоб їх гробаки та віразки проїли, щоб вони кишки свої бачили!
 
Сонце ще не високо, а японське котяче село вже радує новим відео :кіт: :любов:

 
Назад
Зверху Знизу