Як отримати від чоловіків все, що забажаешь. ?

Ваше життя немов у казці. Дуже рада за вас і ваших знайомих.
А серед своїх подруг я майже одна в однім шлюбі. Більшість подруг в розлученні, або по другому шлюбу, або дуже багато різних, складних стосунків з чоловіками.
Діти без рідного батька в родині, діти від двох різних батьків, та все таке інше..
Мабуть ви змогли б стати коучем для інших, щоб ось так - зустрілась і одразу все зрозуміла.
Наприклад я досі не розумію, чому в мене склалося з чоловіком, а в інших ні..:незнаю:
ой, насправді я від щирого сердця бажаю кожній знайти всою кохану людину) щодо коуча))) навіть не знаю, я свого чоловіка шукала 5 років. Як я розуміла, що людина "не та"? Не знаю. Мабуть бачила багато прикладів поведінки. Досить часто можно пабачити "підказки" у його поводженні. Ось наприклад, як він себе повів на першому побаченні. Чи приніс тобі хоч квіточку? Чи сам пише тобі? Чи тобі доводиться за ним бігати. Слухає він тебе чи ні? Якщо ти його відвертаешь, чи здається він чи ні? Навіть за поводженням його та за словами можно зрозуміти чи хоче від на один раз так сказати, чи він не квапиться та хоче стосунків. Коли бачила томні коментарі під час перших побачень то просто встава ла йшла. Потім в якийсь момент почалися шаритися чутки серез знайомого кола що "ось та така що нікому не дає, носа задрала і т д", а я собі просто мило спілківалася з усіма без усякого, займалася собою, кар`єрою, та одного разу на перекурі на роботі зустріла свого чоловіка. Ми стояли балакали про все та й усе, пішли працювати. Пізніше він мені написав, що кличе на каву. Так кілька разів. Потім провів додому. Так само просто дружні теревені без усілякого, а потім я почала до нього придивлятися. Не бачила нічого, щоб могло мене відштовхнути, а потім він мене поцілував зненацька та понеслося.
 
тому це не якийсь рецепт, а просто підказка - придивляйтесь до чоловіка, до того як він себе веде та не здавайтеся відразу. Хай доведе що він хоче бути з вами.
 
А потім, ми обидва піклуємося один за одним, розуміємо, що кожен з нас це особистість зі своїми плюсами та мінуси, питання в тому, що треба навчитися усе це цілком приймати, давати один одному вільний час займатися тим чим хоче, також не брати на себе усі хатні обов`язки. Ви партнери і усе повинні робити порівну. Наприклад вона готує, він прибирає. Та саме головне розмовляйте, якщо вам щось не подобається. Просто спокійно розмовляйте. Нікому не хочется, щоб йому сушили мізки.
 
А потім, ми обидва піклуємося один за одним, розуміємо, що кожен з нас це особистість зі своїми плюсами та мінуси, питання в тому, що треба навчитися усе це цілком приймати, давати один одному вільний час займатися тим чим хоче, також не брати на себе усі хатні обов`язки. Ви партнери і усе повинні робити порівну. Наприклад вона готує, він прибирає. Та саме головне розмовляйте, якщо вам щось не подобається. Просто спокійно розмовляйте. Нікому не хочется, щоб йому сушили мізки.
Згодна з кожним вашим словом. Ви пишете як підручник щасливого подружнього життя.
Але, нажаль, в реальному житті все трапляється якось не так гладко.
Чомусь люди недосконалі, та не виконують всі ці прості правила.
Є влучне прислів'я російською - Гладко было на бумаге, да забыли про овраги.

А чому так трапляється ніхто ще не зрозумів ))
 
Як отримати від чоловіків все, що забажаешь. ?

Добрий ранок. Життя шось сьогодні загуркотіло і розвалилось вщент . Стою над руїнами, посміхаюсь. Та давайте про гарне ... Але про "любити" не хочу й чути. Чоловікам воно не треба. Так все ж таки, чим приманювати? :D
Думаю, изначально надо хотя бы определенный список иметь того, что хочется, либо может захотеться :)
 
Думаю, изначально надо хотя бы определенный список иметь того, что хочется, либо может захотеться :)
Если вам попадались дамы без списка, значит вы не входите в число их приближенных достойных доверия.;)
 
Як отримати від чоловіків все, що забажаешь. ?

Добрий ранок. Життя шось сьогодні загуркотіло і розвалилось вщент . Стою над руїнами, посміхаюсь. Та давайте про гарне ... Але про "любити" не хочу й чути. Чоловікам воно не треба. Так все ж таки, чим приманювати? :D
привііт:пиво:
треба приманювати піструна на наживку !
 
стара ти вже шоб приманбвати
От тронь гавно і воно побіжить по всім темам , язика показувати . Я не боюсь ні старості ні коханців ні ще чогось, шо ти там далі видумаеш. Далі ігнор ....
 
Як отримати від чоловіків все, що забажаешь. ?

Добрий ранок. Життя шось сьогодні загуркотіло і розвалилось вщент . Стою над руїнами, посміхаюсь. Та давайте про гарне ... Але про "любити" не хочу й чути. Чоловікам воно не треба. Так все ж таки, чим приманювати? :D
Эт было до войны
 
Быть женщиной (девушкой).
 
Назад
Зверху Знизу