Вибір відеореєстратора в авто

Статус: Offline
Реєстрація: 30.04.2023
Повідом.: 26
Доброго дня шановні. Виникло таке питання потрібно купити реєстратор в авто,але я на цьому зовсім не розуміюсь. Авто обладнанно парктроніком але тільки звуковим а я хочу щоб було видно і картинку. мені порадили придбати 70 mai a800s з задньою камерою, але в ньому маленький екран, а брати реєстратор котрий чіпляється на дзеркало не знаю чи зручно це. чи можливо взяти окремо парковочну систему(є такі?) та відеореєстратор?що порадите?бюджет до 5 тис грн хотілося би
 
Доброго дня шановні. Виникло таке питання потрібно купити реєстратор в авто,але я на цьому зовсім не розуміюсь. Авто обладнанно парктроніком але тільки звуковим а я хочу щоб було видно і картинку. мені порадили придбати 70 mai a800s з задньою камерою, але в ньому маленький екран, а брати реєстратор котрий чіпляється на дзеркало не знаю чи зручно це. чи можливо взяти окремо парковочну систему(є такі?) та відеореєстратор?що порадите?бюджет до 5 тис грн хотілося би
задняя камера регистратора это не тоже самое что камера заднего хода. Они невзаимозаменяемы. Если нужна камера заднего хода, то покупайте её и ставьте, так чтобы видео выводилось на головное устройство или на зеркало. Регистратор 70mai - вполне нормально. Регистратор нужен только вперёд, а назад неособо нужен
 
брати реєстратор котрий чіпляється на дзеркало
я катался одно время с регистратором на зеркало. Нормально, жить можно. Если родное зеркало с автозатемнением то этой опции больше не будет. То что кетайцы указывают "автозатемнение" в характеристиках - это фуфло, жалкая иммитация
 
Назад
Зверху Знизу