2017 Генштаб анонсировал призыв в ВСУ выпускников военных кафедр

Не повіриш, але в Ізраїлі дохуя вати - наприклад мігранти з ексСРСР у першому поколінні, а ще там палестинці є

Коли я бачив ізраїльского військового, то в мене і думки не було щось йому не те навіть сказати...
А тут - ресторан...
Щодо вати, то майже вся російськомовна еміграція, котра день і нічь наповнює свої і без того ватний мозок РашаТудей....
 
Все правда... Уже вторую неделю служу...
 
Не повіриш, але в Ізраїлі дохуя вати - наприклад мігранти з ексСРСР у першому поколінні, а ще там палестинці є

ваты много, но идиотов меньше. отказать военному, проще уйти жить к арабам
 

забрали по призыву офицеров запаса, по повестке, на полтора года из них 3 месяца в учебке, специальность могут перебивать на месте, медкамиссия чисто формальность, что бы не пройти нужно быть реально инвалидом... обещают платить, питание за свой счет, во всем остальном полное обеспечение...
 
Когда будет первый обзор?

Огляд чого? Їжі в їдальні? :D Ну якби моя дружина так хуйла готувати не вміє. Навіть я так не вмію.
А так - вчать добре, розповідають всяке цікаве.
Платять мало-мало як і всім офіцерам - дітям депутангів гроші на клуби треба, мабуть, тому на армію і не вистачає.
Форма піксель порівняно з дубком - небо і земля. Берці Талани норм, але на осінь, ьбо демисезонні. Прийшлось купити собі берці.
Що ще цікавить?
 
Огляд чого? Їжі в їдальні? :D Ну якби моя дружина так хуйла готувати не вміє. Навіть я так не вмію.
А так - вчать добре, розповідають всяке цікаве.
Платять мало-мало як і всім офіцерам - дітям депутангів гроші на клуби треба, мабуть, тому на армію і не вистачає.
Форма піксель порівняно з дубком - небо і земля. Берці Талани норм, але на осінь, ьбо демисезонні. Прийшлось купити собі берці.
Що ще цікавить?
літніх мало ще на складах, тому літні всі на передок йдуть. Взагалі спочатку одягають передок, а потім в тилу - так правильно.

Мало-мало платят - це скільки? Ротний летєха 10 тисяч має отримувати.
 
літніх мало ще на складах, тому літні всі на передок йдуть. Взагалі спочатку одягають передок, а потім в тилу - так правильно.

Мало-мало платят - це скільки? Ротний летєха 10 тисяч має отримувати.

Та я розумію, що головне передок і за те як розподіляються питань нема.

Мало це хуййогозна ще, бо мені ще не платили першу зп тут, але в мене буде мінімальна лейтенантом как без бонусів за посаду і вислугу років. Особисто я вважаю, що то мало, враховуючи що харчування за гроші. А виплат з місця роботи мені хуй бо я ФОП.
 
Та я розумію, що головне передок і за те як розподіляються питань нема.

Мало це хуййогозна ще, бо мені ще не платили першу зп тут, але в мене буде мінімальна лейтенантом как без бонусів за посаду і вислугу років. Особисто я вважаю, що то мало, враховуючи що харчування за гроші. А виплат з місця роботи мені хуй бо я ФОП.

харчуватися мють у частині - це якась хєрня. Треба в Бірюкова запитать.

За посаду мають платити бонус, а от за вислугу, секретку - ні.
 
За посаду мають платити бонус, а от за вислугу, секретку - ні.

Я так розумію, що поки він буде в "учебці", то посади в нього ніякої не буде, то і ЗП буде мінімальна...3 місяці...
 
харчуватися мють у частині - це якась хєрня. Треба в Бірюкова запитать.
То солдат срочників. А я ахвіцер. А офіцери харчуються за свою шикарну величезну ЗП.
Я так розумію, що поки він буде в "учебці", то посади в нього ніякої не буде, то і ЗП буде мінімальна...3 місяці...
Саме так.
Є хоч яке припущення де і ким будешь служити? Чі то після 3х місяців скажуть?
Ким - є припущення, де - поки що відповіді не маю.
 
То солдат срочників. А я ахвіцер. А офіцери харчуються за свою шикарну величезну ЗП.

ХЗ, может в АТО иначе - там все едят в столовой, включая офицеров в ППД. Например 81я бригада - ППД в Крамике и Дружковке
 
ХЗ, может в АТО иначе - там все едят в столовой, включая офицеров в ППД. Например 81я бригада - ППД в Крамике и Дружковке

Може. А ще ми не мобілізовані а типа призвані на службу з резерву. Те що я бачив - харчування саме нам не гарантується - типа їжте за ЗП. Треба розбиратися.
 
Особисто я вважаю, що то мало, враховуючи що харчування за гроші. А виплат з місця роботи мені хуй бо я ФОП.

Звісно мало, особливо, якщо вдома у тебе залишилася сім'я та кинутий бізнес. Але ще більш прикро чути, що і харчуватися повинен за свій рахунок. Ну не падлюки,а?
BigBrother , а загалом багато крім тебе ФОПів потрапило, ти не знаєш?
 
Назад
Зверху Знизу