27.08.14 вторжение войск РФ

Да піхуй, помилки з української в мене можливі, до чого тут Гугл перекладач?))))
 
Доречі, Ігор, шо там з волонтерством, ти тепер питаєш за кого голосували, чи взагалі похеріл цю тему?)))
 
Доречі, Ігор, шо там з волонтерством, ти тепер питаєш за кого голосували, чи взагалі похеріл цю тему?)))

Мій гуголне розуміє, що то воно таке "похеріл"? Це якісь новомодні ліки від похмільного синдрому?
 
Буває... Зміни свій "гуголне"
 
Інтерв'ю Коболєва НВ.Кому цікаво.

 
Або користуйся офіційним гуглом, а не підробками на кшалт "гуголне"
 
Якщо ти про помилку "накшталт"="накшалт", то до чого тут Гугл? Так перевести може тільки піратська копія "гуголне" так, що це ще одним доказ, що я користуюсь одним з тобою перекладачем))))
 
Або користуйся офіційним гуглом, а не підробками на кшалт "гуголне"
Cкористувався офіційним гуглом і ввів "похеріл" в пошукову строку-жодного варіанту українського співподіння не знайшов,виключно запорєбриковські аналоги.
Як же так сталося?:)
 
Да, і це таке, все ж цікавить більш питання, ти питаєш за кого голосували, чи похеріл (це не засіб від похмілля) допомогу армії? Піхуй на армію, хай кацапи її розіб'ють)))
 
Cкористувався офіційним гуглом і ввів "похеріл" в пошукову строку-жодного варіанту українського співподіння не знайшов,виключно запорєбриковські аналоги.
Як же так сталося?:)

Дивина, та й тільки....
 
Доречі, дуже цікаво з якою формуліровкою "альтернативно одаренные" поскаржились на пост
"Доречі, Ігор, шо там з волонтерством, ти тепер питаєш за кого голосували, чи взагалі похеріл цю тему?)))"???? До сліз))))
 
Назад
Зверху Знизу