27.08.14 вторжение войск РФ

as266 ты опять потерял связь с реальностью?
 
ehg1af.png

Служба безпеки України .

З посмішкою ознайомився з коментарем «багатограмотного» офіційного представника МО РФ щодо оприлюднених СБУ свідчень безпосереднього учасника переправлення найманців ПВК «Вагнер» до Сирії військово-морськими силами Росії.

Хочу нагадати, що Служба безпеки України неодноразово надавала громадськості конкретні докази про злочини бойовиків так званої «ПВК «Вагнер» як Донбасі, та і в Сирії:

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Чудово розумію, що ця інформація є дуже незручною для вищого військового та, мабуть, і політичного керівництва Росії. У зв’язку з чим МО РФ всіляким чином намагається «не бачити» російських «ихтамнетов», а ні в Україні, а ні у Сирії, ігноруючи як беззаперечні докази СБУ, так і чисельні викривальні матеріали журналістських розслідувань провідних світових ЗМІ.

Попри заяви Міноборони РФ про начебто непридатність крейсера «Варяг» для перевезення особового складу та техніки, СБУ на додаток оприлюднює список найманців ПВК «Вагнера», які були приховано доставлені з Владивостока до Сирії саме на цьому кораблі ВМФ РФ (мешканці Приморського краю, Амурської області та Республіки Саха-Якутія):
- See more at:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Дебіли кат-цапські.
Вибач не тобі,якщо не дивишся.

Чего ж, смотрю, вернее смотрела. И дети мои смотрят. Да, теперь отдают отчет, что Ковалевы, типа русские интеллигенты , а Бутьки щось таке, село неасфальтоване, но это не мешает ржать им с семейных ситуаций. В которых, между прочим, Бутько еще и выгоднее смотриться. Так шо таке. И еще раз, не про сватов речь уже, уже прожевали и забыли.
Квартал остается нашими соотечественниками, как все остальные. Кто-то более сознателен, кто-то менее. Она делают то, что умеют, как умеют.
Именно их выступления я не смотрю уже года три. Максимум, дочь скинет что-то больше про семейные отношения их номера. Они же не только продукт этот делают, но и много других.
Тупые, не тупые, они имеют своего зрителя. Краину У я сама смотрела.Раньше. мне кажется тупее Витальки ничего не было.
Так что выдыхаем: шутам-шутовское. Мы ж типа никого не расстреливаем? Не? или я что-то пропустила.
 
А ти хочеш парад побачити в кат-цапії.Може гордишся.
Так їдь подивись.
Ты не понял меня.
Несколько дней подряд под множеством постов, в которых автор что-то выкладывает, я вижу пустое пространство на высоту видеоролика.
Ролика нет - пусто! Но я чувствую, что он там есть!
Вот и спросил: у всех так, или мне нужно у своём ящике причину искать?

В данном случае я смысл твоего поста не читал :D
Я просто взял пост, где наблюдается интересное явление: "Ты его не видишь? А он там есть!"
 
Чего ж, смотрю, вернее смотрела. И дети мои смотрят. Да, теперь отдают отчет, что Ковалевы, типа русские интеллигенты , а Бутьки щось таке, село неасфальтоване, но это не мешает ржать им с семейных ситуаций.
Я Западенець подивився 2 рази і нахер, ця херня на дівочі мізки розрахована ,їдь в кат-цапію,там приймуть.
 
понеслась волохатая по кочкам... .
Дівчино ти красива розумна,нахер тлбі це лайно,ну от на шо.
Вийди в Харків по спостерігай де в метро, де в автобус,будеш мати серіал.
 
Несколько дней подряд под множеством постов, в которых автор что-то выкладывает, я вижу пустое пространство на высоту видеоролика.
Який браузер? В мне таке буває у фаєрфоксі. Тому для форуму використовую інший.
 
Вибачаюсь,якщо не пізно. :пиво:
Та я не образливий :пиво:
Який браузер? В мне таке буває у фаєрфоксі.
Спасибі. Він і є.
В Опері VPN стоїть - для заходу на гадюшник. Залишилось пару адекватних друзів, з якими підтримую контакт. Два друга з Молдови - зі святами поздоровити, з днем народження...
А основний - Мозіла. Раніше подібних глюків не помічав.
 
Назад
Зверху Знизу