27.08.14 вторжение войск РФ

Парні, або ви будьте чоловіками і скаржитись це якось не по-чоловічому, або я теж буду скаржитесь....))))
 
Трохи підтягнув українску... Але, лише для того - щоб вдавати за свого...
А насправді - скотина, яка працює на ворога. То - не військовий.Військовий би такого собі ніколи не дозволив... То - ворог, який знаходиться серед нас(( І найстрашніше - служить в ЗСУ....
Айдар, питання є, перевірь, а потом пожалуйся, підор в СБУ)))
 
Один ссикливий безробітний алкаш просидів без роботи всю гарячу фазу війни, пробухався, аж поки не закінчилась гаряча фаза, та Порох добився щоб бійцям ВСУ , контрактникам стали платити більш-менш нормальні гроші , і ось цей лиган найнявся в ВСУ на контракт, бо дома вже бачити його п'яну пику ні діти, ні жінка не могли, ссикуна без гршів і без роботи. Ото й подався до ВСУ. Просидів в тилу, в учебкі, а тепер тут пітухом ходить, розказуючи як він "воював" .
З ким ти воював, гандон ? Із зеленим змїєм ? Так він тебе і в хвіст і вгриву їбаше.
Йди нахуй звідси, алкашня підзаборна.
 
Трохи підтягнув українску... Але, лише для того - щоб вдавати за свого...
А насправді - скотина, яка працює на ворога. То - не військовий.Військовий би такого собі ніколи не дозволив... То - ворог, який знаходиться серед нас(( І найстрашніше - служить в ЗСУ....
Я ж не приховую де служу, задай питання... якщо ти ще не вкурсі, то я в Айдарі служу... є комбат задавай йому питання, є СБУ, яку я пройшов, задавай і їм питання)) але в мене буде інше питання, як дергачовське тро готово зустріти кацапів)))(
 
Айдар, питання є, перевірь, а потом пожалуйся, підор в СБУ)))

Є такі гандони, як путін. Той теж ховався. То за одні спини, то за другі. "Ми виставим вперед женщин и детей..."
Тепер цей обриганий синяк час від часу ховається за славою підрозділа, за славу, яку здобули зовсім інші хлопці, доки ця буха потвора сиділа в жінкі на шиї, та пробухувала останні гроші.

А тепер - герой : " я айдарівець" - кожен день верещить ригошльоп. Хулі ти за підрозділ славетний ховаєшся, гандон ?
 
До сліз, йобані мамкини перевірятили))))
 
Бля, парні вам же не составит труда (пишу па-рускі, шоб ви поняли) узнать, кто есть кто в цьому славетному підрозділу)))( і якщо я пізжу, то тикнути мордою))))))
 
Лондонський суд скував одним ланцюгом Коломойського і Зеленського.

Ось причина, яка змушує Зе и Ко ненавидіти один одного, але триматися разом.
Я і раніше був впевнений, що в махінаціях Коломойського брав участь Зеленський і його набрід криворізьких квнщиків, але тепер це підтвердив Лондонський суд.

"Лондонський суд закріпив своїм рішенням список фірм і офшорних рахунків, які брали участь у відмиванні грошей Коломойського і оголосив це безпосереднім учасникам процесу.
Нам цікаві як мінімум чотири об'єкти. Дві фірми і два офшори. Тому робимо важливий висновок - монополія на цю інформацію, яка до рішення суду належала Баканову\Коломойському тепер втрачена. Недоторканість обидвох перестає бути абсолютною. Будь-хто з них у найближчі два місяці може стати або показовою жертвою, або скинутою з шахівниці фігурою.

Ви повинні чітко розуміти ЩО відбулося пару днів тому в Лондоні: Лондонський суд офіційним рішенням (хоч і частково закритим ДО ЗАВЕРШЕННЯ процесу) оголосив президента України Зеленського злочинцем, який брав участь у розкраданні і відмиванні грошей з банку країн. Це важливо розуміти, бо всі наступні його дії будуть наслідком саме ЦЬОГО рішення". Нагел Херр.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Є такі гандони, як путін. Той теж ховався. То за одні спини, то за другі. "Ми виставим вперед женщин и детей..."
Тепер цей обриганий синяк час від часу ховається за славою підрозділа, за славу, яку здобули зовсім інші хлопці, доки ця буха потвора сиділа в жінкі на шиї, та пробухувала останні гроші.

А тепер - герой : " я айдарівець" - кожен день верещить ригошльоп. Хулі ти за підрозділ славетний ховаєшся, гандон ?

Підор, підкажу, як теж айдарівцем стати - приходиш у військомат і кажеш, хочу у 53 бри.... хуйню начав писати уже зі слів приходиш.... феська забудь, тобі,звісно, нікуди не треба йти, Україну відстаїмувать довбойоби типу Роми, яких ти вважатимеш довбойобами і не політкоректними....але насамперед підор це ти!!!!
 
І за цих підорів я вже .більше 2,5 років в армії, да їбитись ви конем, 9 місяців промайнуть, далі хай дописувачі цієї гілки))))
 
Доречі, ви ж всі нев'єбенні волонтьори))) приз 100000грн, хто докаже, що я не маю відношення до ЗСУ))))
 
От є такі черви, вони навіть люди, але вони черві.... ось феська такий...
 
Один ссикливий безробітний алкаш просидів без роботи всю гарячу фазу війни, пробухався, аж поки не закінчилась гаряча фаза, та Порох добився щоб бійцям ВСУ , контрактникам стали платити більш-менш нормальні гроші , і ось цей лиган найнявся в ВСУ на контракт, бо дома вже бачити його п'яну пику ні діти, ні жінка не могли, ссикуна без гршів і без роботи. Ото й подався до ВСУ. Просидів в тилу, в учебкі, а тепер тут пітухом ходить, розказуючи як він "воював" .
З ким ти воював, гандон ? Із зеленим змїєм ? Так він тебе і в хвіст і вгриву їбаше.
Йди нахуй звідси, алкашня підзаборна.
Це ти про себе??? Ну повно тобі, ну не пішов в армію, ну ти ж герой, пороха відбілював!@@@
 
Назад
Зверху Знизу