27.08.14 вторжение войск РФ

Личка - хуевый способ обмениваться интимной инфой. Если сильно хочется, в личке обменивайтесь скайпами всякими, а уже через них - инфой.
 
Тебе заклинило?? Чи самий геройській дергачовський батальон.....батальон лі щось сказати хотів?)((
Тебе вже ідендифікували форумчани, дурню:

Я завтра/післязавтра ще щось взнаю про тебе, зрадника
 
Так шо, довбойоб, який має відношення до дергачовсткого тро, доречі, як мінімум у 16 у них була охуєна снаряга... ну то таке, так що він дрібний ябеда і обіжений на правду)))) ну такий собі керівник тро)))))
 
Так шо, довбойоб, який має відношення до дергачовсткого тро, доречі, як мінімум у 16 у них була охуєна снаряга якої не було на фронті, ну то таке, да дісо)))... ну то таке, так що він дрібний ябеда і обіжений на правду)))) ну такий собі керівник тро)))))
 
Тебе вже ідендифікували форумчани, дурню:

Я завтра/післязавтра ще щось взнаю про тебе, зрадника

Да ти просто гуру))) я в захваті, як це можліво??? Профіль в фб, з прізвищем, да ну нах, як його можліво відстежити?))))) Ти поцікався у гуру цієї гілки -хуйчишка, він тобі ще резюме мої скине за 2010 рік, а якщо ти більш спритно будешь працювати язиком, то і телефон, а можліво і адресу))))
 
Доречі, дісо, ти мене міг просто запитати, я б тобі дав всі контактні данні))) і тобі б не прийшлось гаяти часу на пошуки в фб)))
 
Roman_11
Закарбуйте його таким
 

Вкладення

  • Рома 11.jpg
    Рома 11.jpg
    109.2 КБ · Перегляди: 260
Ну і таке, якщо ти щось таємне, Дісо, нариєш, наприклад, що я таки маю відношення до ЗСУ, то ти напищеш про це))))))
 
Твої фотки покажу айдарівцям
Ти - діцсно там є?
Якщо збрехав- айдарівці такого не пробачать...

Питань нема, одне лише, їх відповідь виложишь??))
Лише невеличка ремарка, я в Айдарі поки досить недавно, але вже є люди, які майже спочатку і вже знають мене
 
Назад
Зверху Знизу