27.08.14 вторжение войск РФ

Про "испанку" - эпидемию гриппа 1918-19 года.

Так выглядит настоящая пандемия очень опасного вируса.

Часть 1


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Часть 2

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Очень много букв. Но познавательно. И про пользу карантина тоже.
 
Я думаю, что избежать эпидемии коронавируса в Украине очень просто. Надо просто перестать болеть.
Когда никто не болеет, вирусы не распространяются, и эпидемия сразу прекращается.
Нужно просто провести переговоры с гражданами Украины и попросить их не болеть.
Я недавно заглянул в глаза одному Украинцу и в его глазах я увидел, что он совершенно не хочет болеть.
Поэтому я уверен, что договориться с людьми будет очень просто.
 
Моя семья, тут, дома, несколько дней назад ржали надо мной, кричали, ругались, что задрала их своим пессимизмом, хотя я разговаривала обычным тоном, без воплей и паники. Дочь едва уехала в Одессу на блаблакаре, приезжала зубы полечить.
А теперь она шлет мне видосы про ужасный вирус и карантин.

Хорошо когда на семью. есть хотя-бы один параноик или пост.выживалщик.. И вообще круто если в подъезде или хотя-бы в доме(многоквартирном) есть кризис менеджер..

:пиво:

(У нас в семье два параноика и один кризис.менеджер)
 
Я думаю, что избежать эпидемии коронавируса в Украине очень просто. Надо просто перестать болеть.
Когда никто не болеет, вирусы не распространяются, и эпидемия сразу прекращается.
Нужно просто провести переговоры с гражданами Украины и попросить их не болеть.
Я недавно заглянул в глаза одному Украинцу и в его глазах я увидел, что он совершенно не хочет болеть.
Поэтому я уверен, что договориться с людьми будет очень просто.
- готовый текст для "дизель-шоу" :браво: На самом деле не весело.
 
91e5180f914e4789b5fdd00d4f38df7e.gif
 
Я думаю, что избежать эпидемии коронавируса в Украине очень просто. Надо просто перестать болеть.
Когда никто не болеет, вирусы не распространяются, и эпидемия сразу прекращается.
Нужно просто провести переговоры с гражданами Украины и попросить их не болеть.
Я недавно заглянул в глаза одному Украинцу и в его глазах я увидел, что он совершенно не хочет болеть.
Поэтому я уверен, что договориться с людьми будет очень просто.
У себя в голове коронавирус я уже давно закончил.

Надо дать коронавирусу еще год, а если ничего не изменится, тогда уже что-то менять.
 
Дмитро Ярош

Українська добровольча армія не займається партійною політикою.
Ми допомагали і допомагаємо відстоювати Незалежність та Соборність нашої Держави, шість років воюючи проти агресії споконвічного ворога - Росії.
Але, коли в тилу, на вищих державних щаблях відбувається казна що, я вирішив висловити свою позицію.

Тут не про партії, а про Державу!

Під час великої біди люди мають гуртуватися та долати іі разом.

Як споконвіків казали в Україні: «Гуртом і батька легше бити»...

У ситуації із пандемією, наш народ мала б гуртувати вища державна влада.

Але, замість об’єднання українців у боротьбі із коронавірусною і кремлівською заразою, ми бачимо суперделітанство, цілковитий непрофесіоналізм, дурість, брехливість, капітулянство, дебільну кадрову політику, антинаціональні та антидержавні провокації, відродження повної влади компрадорської олігархії тощо... і кожноденний беззмістовний піар-піар-піар...

Не минуло і року, як Зеленський став президентом, а його виступи без блювотного рефлексу вже дивитися неможливо.

Бездарність з наполеонівським комплексом керує нашою Державою - тепер це доконаний факт.

І чим довше це «зелене» непорозуміння буде при владі, тим менше шансів у нас, українців, перемогти у війні як проти коронавірусу, так і проти московської імперії...

Висновок однозначний: «Зелена влада» має піти. Чим швидше, тим краще для України. #Зе_END!

P.S. Алгоритм дій простий і перевірений, конституційний та мирний: державницькі політичні партії, громадські організації, активісти об’єднуються під прапором Національної ідеї - ідеї державності української нації; пропонують суспільству концепцію і конкретну програму побудови Держави, персоналізовану урядову команду, і шляхом акцій громадянської непокори та прямої дії змінюють владу.

І головне, беруть на себе ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!

Щоб знову не було так, як завжди: одні ризикують всім - життям, здоров’ям, свободою, а інші приходять до влади і паразитують на поті та крові українців...

Честь маю. Дмитро Ярош
 
«Кожен з них здійснив особистий подвиг, віддав найцінніше — своє життя заради нової України»!

Сьогодні, 20 березня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

У заході взяли участь рідні загиблих українських Героїв, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону.

Дзвін Пам’яті пролунав одинадцять разів...

У 2015 році внаслідок російської збройної агресії на сході нашої держави загинули:

Молодший сержант БІЛИК Юрій Михайлович.

Солдат РЄПІН Євген Вікторович.

Старшина ГОНЧАРУК Дмитро Дмитрович.

Старшина РИДЗАНИЧ Максим Володимирович.

У цей день в 2016 році віддали життя, захищаючи Україну від російського агресора:

Солдат ЛУЦЮК Роман Йосипович.

Старший солдат ПАВЕНСЬКИЙ Олександр Олександрович.

Капітан КАРТАШОВ Петро Сергійович.

Цього дня у 2017 році загинули:

Прапорщик БОНДАР Руслан Васильович.

Старший матрос ПОЛЄВОЙ Дмитро Олександрович.

Матрос ЧЕРНЕЦЬКИЙ В’ячеслав Йосипович.

У 2019 році внаслідок російської збройної агресії на сході України загинув солдат ВАЛАХ Сергій Вадимович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
У Міноборони вшанували загиблих Українських Захисників

Сьогодні, 21 березня, в Міністерстві оборони України відбувся традиційний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки, внаслідок російської збройної агресії на сході України.

У заході взяли участь рідні загиблих українських Героїв, представники керівництва оборонного відомства, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони і Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону.

Сьогодні Дзвін Пам’яті пролунав двічі...

У цей день у 2015 році віддав життя, захищаючи Україну від російського агресора:

Капітан МАНДЗИК Віктор Сергійович, Управління Служби безпеки України у Волинській області.

Цього дня у 2019 році загинув:

Солдат СИРІН Максим Миколайович, 93-я окрема механізована бригада.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна Слава Героям!

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
«Вони віддали своє життя за майбутнє України»! В Міноборони вшанували загиблих захисників

Сьогодні, 22 березня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на cході України.

У заході взяли участь представники керівництва Міністерства оборони України, Національної гвардії України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, Генерального штабу ЗС України.

Дзвін Пам’яті пролунав чотири рази...

У 2015 році внаслідок російської збройної агресії на сході нашої держави загинув солдат ШКРЕДЬ Сергій Олексійович.

У цей день в 2016 році віддав життя, захищаючи Україну від російського агресора сержант МЕЛЬНИК Сергій Васильович.

Цього дня у 2017 році загинув солдат ШМАТКО Дмитро Ігорович.

У 2019 році загинув старший сержант МАРКЕВИЧ Володимир Михайлович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Гліб Бабіч
14 ч. · Доступно всем
"Чума"
Чую, в двері тихо шкребеться спільна кума - Чума.
Довгонога, розкоса, розпіарена супермодель.
Каже, «Впусти, ти не перший – я давно ходжу по домах,
І по вулицях ваших, де знов - суцільний бордель.
Відчини, я втомилася. В тебе, як завжди – коньяк?
Просто трохи посидимо. А потім, знову до справ.
Як тобі сьогодення? Як на мене, якось – ніяк.
Ось і хочу розслабитися, з тим хто вже помирав.
Слухай, тільки не треба казати - «зіпсувала весну»!
Чуєш, там тостують «До дна!», а геть не кличуть до бою?
Ви вмієте заперечувати, навіть, справжню війну,
Щоб ніщо не завадило - вщент воювати з собою.
Знову лізете в пастку. Знову - спалюєте мости.
Там, де до смерті надто далеко - ви берете таксі.
Знов, стоїте штовхаючись в черзі, щоб цілувати хрести,
До яких прикладалася я, бо теж під Богом. Як всі.
Просите на колінах - те, що в ваших руках,
Віддаєте все, аплодуючи тим, хто все забере.
Хтось кладе до кишені перетворений в гроші страх,
І сміється над вами, бо не знає, що завтра помре.
Шлях по сходах і вгору - міняєте на забуття,
Майже гідні «на тлі» , бо дуже огидне тло.
І коли я, просто питаю – «Навіщо тобі життя?»
Ви не маєте відповіді. Кажете – «Щоб було».
Сталося з вами що? І як змарнували час?
Як розміняли велике - на окремі бійки в лайні?
Я питала у Смерті - може вона об'єднає вас?
Смерть сказала –«Ці поб’ються, навіть, на тій стороні!»
Знаєш, а я приходжу - в різних обличчях, у різний час,
І вбиваю тільки тому, що даю вам шанс, як води -
Гартувати сильних вас, із поки нікчемних вас.
Ви ж раніше могли? Зробіть, нарешті, те, що завжди.
І живіть попри все. Зрозумійте, що я ще доти живу
Поки ви визначаєте - кожен окреме зло…
Слухай, а може скосити вас всіх? Скосити наче траву?
Щоб після вас на землі - хоч щось нове проросло?»
Я поставив незайманий келих, і мовчки дістав ствола,
Вистрілив двічі. В обличчя. Бо беру своє, не краду.
Вона витерла з лоба кров. Сказала - «Оце діла!
Є надія. Ну ладно, мабуть я вже піду.
Ще багато роботи. Бо хаос – наче любов.
Бо когось обмину, когось, навпаки – обійму.
Сподіваюсь, кепські справи у мене, якщо вистачає знов,
Тих, у кого вистачить розуму вбити в собі чуму.»
 
Министерство обороны в официальном обращении сообщило, что сейчас у них нет возможности выделять несколько тысяч человек на создание сети организации питания по правилам реформы.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
В политике есть тема "оценка Зеленского" . Оценивает небезызвестный Илларионов. Сюда тянуть не буду, но рекомендую глянуть. Сам зашел на несколько минут и в итоге пересмотрел полную версию.
 
З початку року на Донбасі загинув 41 військовий
22.03.20

9d332118460cb3202ccfb.jpg


З початку року в результаті збройної агресії РФ на Донбасі загинув 41 український військовий, 182 – поранені. За цей період минулого року бойові втрати склали 34 особи, поранених – 222.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Когда простой министр транспорта предыдущего правительства знает и понимает больше, чем весь нынешний кабмин вместе с президентом.




Кстати, вроде я плотно в интернете последние дни. Не вижу видосиков от президента. Он хоть жив? Или хотя бы здоров? У того депутанга, с которым он общался на расстоянии полуметра, уже пневмония...


Жывой. Сегодня самолет с тестами из Китая встречать с помпой собрался. Но кляті порохоботи з'ясували, в самолете не тест-системы ПЦР (чи как там), а экспресс-тесты. Которые, как я понял, реагируют не на собственно наличие вируса, а на антитела к нему. Т.е. у человека без симптомов дадут отрицательный результат в любом случае. Ну и они неточные. Ну и т.д.
Но помпа будет)
 
Назад
Зверху Знизу