А де наші АйТі, коли вони так потрібні?

У скільки ти оцінюєш життя оператора, який зможе тицьнути в ціль, вимкнути пульт і з'їбати, поки не прилетіло?
Це не до мене. Оцінює життя - міноборони.
Я тільки знаю, що юніт за цей функціонал стане важкішим і дорожчим.
Хто це буде робити? Практика показує, що, поки - ніхто.
 
Тактичний дрон це камікадзе з часом у повітрі біля 20 хвилин і білетом в один кінець.
Спасибо за пояснение. Вот уже появилось первое требование:
Автономность : не менее 20 минут при работе всего функционала дрона одновременно

Засунути у нього АІ з таргет трекінгом - робить його дорожчим, важкішим і...
Тяжелее - не факт. Все зависит от решения на чем и как будет реализован дрон, трекинг и т.д

Цена - разработка будет дороже. А конечное, массовое изделие может и устроить по цене.
Нужно определить цену, которая ок.
А уже в рамках этой цены балансировать с решениями в изделии.

Так, може протистояти завадам.
Ретрансляція сама по собі їм не протистоїть, але, можна працювати над частотами і протоколом зв'язку.

Проблема камікадзе в тому, що і без завад в 5м від землі втрачається сигнал, це видно по багатьох відео.
Теоретически, трекинг может помочь решить проблему 5 метров.

А совместно с ретрансляторами выполнение задач станет еще более гибче
 
OpenVINO
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Може в п'ятій вони щось з DMA зробили... Бо четвірка дуже дивно поводиться.
Якщо виводьна її монітор - латенсі адекватна (все одно велика, але не бісить), а якщо використовувати маліну як відеосервер і тягти з неї по вафлє - пиздець нахуй. Затримка просто дика нахуй.
При великих змінах картинки - взагалі реально 3fps.
Походу, проблема в кодеках, дуже довго пакує.
 
При великих змінах картинки - взагалі реально 3fps.
Походу, проблема в кодеках, дуже довго пакує.
Це не проблема, це особливість роботи. Ефективний кодек дивиться одразу на багато кадрів, щоб максимально зменшити кількість і-фреймів. А поки він дивиться, ти їх не побачиш.
І от тому стандартні рішення з цифровим відео мало підходять для дронів. Потрібні спеціалізовані кодеки, а де їх взяти в недорогому залізі.
 
Це не проблема, це особливість роботи. Ефективний кодек дивиться одразу на багато кадрів, щоб максимально зменшити кількість і-фреймів. А поки він дивиться, ти їх не побачиш.
І от тому стандартні рішення з цифровим відео мало підходять для дронів. Потрібні спеціалізовані кодеки, а де їх взяти в недорогому залізі.
Тоді не так треба. Треба дубль виходу - аналоговий сигнал окремим виходом, DAC - окремим.
Вимальовується окремий інтерфейс.
Якщо камер багато - думаю, якийсь виробник легко закастомить як скажеш.
Буде і цифра і PAL. Далі - за моїм принципом. В PAL підмішувати апертуру і службову інфу з проца. Лагів бути не повинно.
 
упоротий?
 
Вот я также могу зеркально ответить - знаю я тех трудяг-шабашников, которые не платили и не платят НИЧЕГО.
Я реально знаю таких людей, которые с государством никак не соприкасаются.
У вас странный вывод о каком-то одном примере айтишника, который в тени не платил ничего.



Свалило сейчас огромное количество людей, совсем не айтишников.
И те, кто были невдахами по жизни, а сейчас на социале в Германии хер пинают.
Айтишников осталось ещё много, очень много. А те, кто свалили часто до сих пор сидят на укр. ФОП и платят налоги.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі




3 години тому — Украина догнала Россию по количеству дронов-камикадзе дальнего радиуса действия."
 

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі




3 години тому — Украина догнала Россию по количеству дронов-камикадзе дальнего радиуса действия."
немає слів
він це серйозно, чи для марафону інтерв'ю давав ?


цікаво, а з якою генерацією ланцету він порівнює наші розробки ?
 
РБК - РосБизнесКонсалтинг, шоб ви зналі
"«РБК-Україна» — українське інформаційне агентство. Засноване 2006 року як підрозділ російського медіахолдингу РБК, але 2010 року агенція «РБК-Україна» вийшла зі складу російського холдингу, а 2015-го повністю перейшла під контроль українського медіабізнесмена Йосипа Пінтуса. 29 січня 2016 року російський холдинг «РБК» ... "
 



Сегодня поковырял одноплатник. Натянул последний OpenCV на малину 4, нашел пример реализации алгоритмов трекинга, выбрал самый быстрый. Вбил в гугл - убегает от дрона, и скормил первое попавшееся видео. Чувак в комке трекается неплохо. Видео с более контрастными целями трекаются вообще отлично.
А шо за приклад такий швидкий? Я на стаціонарі запустив - пздц, 5FPS максимум. Лінк є?
 
P.S. Мосе взагалі не знаходить в opencv-contrib-python
 
Назад
Зверху Знизу