А шо сказали бы на это все происходящее Цой, Кузьма и Стругацкие?

Статус: Offline
Реєстрація: 21.12.2009
Повідом.: 88
Ну представьте что они бы дожили бы до этих дней. Я понимаю, что за покойников ни кто не в ответе, но все таки. Ну сколько российской эстрады скурвилось, но некоторые остались на правильной стороне. Но наши тоже хороши: есть же знала и средь нас. Вообщем вопрос к форумчанам: каквы думаете какое было бы мнение названых людей?
 
Как вы заебали со своим цоем...
 
Ну представьте что они бы дожили бы до этих дней. Я понимаю, что за покойников ни кто не в ответе, но все таки. Ну сколько российской эстрады скурвилось, но некоторые остались на правильной стороне. Но наши тоже хороши: есть же знала и средь нас. Вообщем вопрос к форумчанам: каквы думаете какое было бы мнение названых людей?
Кузьма давно й одразу сказав. Ще тоді.
 
Как вы заебали со своим цоем...
Цой відмовився співпрацювати з КГБ і зустрів на трасі вантажівку.
Кузьма - теж зустрів на трасі вантажівку.
Обидва випадки - мають приблизно один почерк. Такшо, Цой не їхній, і, взагалі, він кореєць.
P.S. Ти чув корейську авторську пісню, доречі? А вона є :D
 
Ну представьте что они бы дожили бы до этих дней. Я понимаю, что за покойников ни кто не в ответе, но все таки. Ну сколько российской эстрады скурвилось, но некоторые остались на правильной стороне. Но наши тоже хороши: есть же знала и средь нас. Вообщем вопрос к форумчанам: каквы думаете какое было бы мнение названых людей?
такие місли зачастую возникают у личностей страдающих деменцией.
- или просто, долбоёбов!
 
Хлопці, ви про що? Сьогодні Покровськ, Куп'янський район. Загиблі, пораненні. Та слухай хоч Талькова. Про расею. Майте совість та повагу!
 
Слухаємо Цоя? При всій повазі до творчої людини
 
Чи може в потрощеному батьківському будинку буде лунати расейчька революційна музика?
 
Да, вікна вилетіли назовні. Тому що взривна волна через дах їбанула.
 
Цой відмовився співпрацювати з КГБ і зустрів на трасі вантажівку.
Кузьма - теж зустрів на трасі вантажівку.
Обидва випадки - мають приблизно один почерк. Такшо, Цой не їхній, і, взагалі, він кореєць.
P.S. Ти чув корейську авторську пісню, доречі? А вона є :D
Нахуй він потрібен був тому КДБ, ще й у 89 році?
Та ще й цілий Ікарус на ньго витрачати, доругущій туристичний. Простіше до дурки закрити, але не в 89-му, повторюся.
Кузьма - втудиж, революціонер, йопта.
 
Останнє редагування:
Нахуй він потрібен був тому КДБ, ще й у 89 році?
Та ще й цілий Ікарус на ньго витрачати. Простіше до дурки закрити, але не в 89-му, повторюся.
Кузьма - втудиж, революціонер, йопта.
Кузьма то наш. А ті совки. Творчість то окремо, позачасом.
Я Зреагував на недоречність такої (-их) тем зараз. Війна. У нас поряд. Інші пісні повинні бути на слуху, під корою мізка!
Мій батько обожнював Висоцького.
"Я не люблю когда.."
А зараз без домівки, в 70+ років. ..
Ні. Нахуй. Все що російське йде нахуЙ!!!
В тітка з Серебрянки ще раніше дома лишилася.
Ладно. То імхо. Хтось війну і не чув.
Не хочу цим мірятися.
 
Кузьма то наш. А ті совки. Творчість то окремо, позачасом.
Я Зреагував на недоречність такої (-их) тем зараз. Війна. У нас поряд. Інші пісні повинні бути на слуху, під корою мізка!
Мій батько обожнював Висоцького.
"Я не люблю когда.."
А зараз без домівки, в 70+ років. ..
Ні. Нахуй. Все що російське йде нахуЙ!!!
В тітка з Серебрянки ще раніше дома лишилася.
Ладно. То імхо. Хтось війну і не чув.
Не хочу цим мірятися.

все так
 
Цой відмовився співпрацювати з КГБ і зустрів на трасі вантажівку.
Кузьма - теж зустрів на трасі вантажівку.
Обидва випадки - мають приблизно один почерк. Такшо, Цой не їхній, і, взагалі, він кореєць.
P.S. Ти чув корейську авторську пісню, доречі? А вона є :D
Кузьма говорил точно как "Суга народа"..
 
Назад
Зверху Знизу