АГЗС. Газовые заправки Харькова и области

заплатил 1450,но там были и по 1800 и по 2000
дивлячись з якими умовами були ті за 1800.. якщо там підвищений ліміт виплат був то може і лоханувся, а може і ні. залежить від того кого вʼїбеш, бо 160к грн то не дуже багато для сучасних свіжих авто.
 
дивлячись з якими умовами були ті за 1800.. якщо там підвищений ліміт виплат був то може і лоханувся, а може і ні. залежить від того кого вʼїбеш, бо 160к грн то не дуже багато для сучасних свіжих авто.
при чем тут хуй к пальцу и пидвищенний лимит
речь про стандартное осаго с нулевой франшизой
лимит можешь пидвищувать в любой СК хоть до бесконечности
листай бабло и пидвищуй
 
короче я лохонулся,да?
ты не лохонулся, а запизделся ;)
страховку надо брать не дорогую, а нормальную, т.е не выискивать самый дешман без рейтинга, полагаясь на то что это будут проблемы пострадавшей стороны.
вот и все.

PS думаю что старожилы продают тут нормальные страховые и по итогу все будет ок.
 
не сильно слежу за ними, а беру ту, которую предлагают к приобретению проверенные временем продавцы страховок :)
обычно это PZU, у Александры
так и я так делаю
к чему тогда эти разговоры ниочем второй день
 
а нормальная это какая?
Я обычно PZU беру, в октябре взял такую:

Франшиза 0:
✅ PZU-Ukraine (з прям.врегулюванням та ассістансом) = 1770.0 грн.
===============
- електроні поліси
- оплата за реквізитами
- надсилаємо пдф-файл
- просто зберегти у телефоні і показувати. Якщо друкувати, то на звичайному папері на будь-якому принтері
П.С.

PZU-Ukraine - з найдавніших, найбільших, найстабільніших, сучасний сервіс виплат, польське коріння (200 років), та інш.

+

Збільшення лімітів (додатковий договір)
----------
від СК ПЗУ (до ОСАГО ПЗУ)
+200тыс = 280грн
 
Так і є.

Була в мене страховка Альфа-Гарант. Оформлював у Олександри. У двадцатому році було ДТП, підбив таксиста. Я був винен, бо нехер пролітати на жовтий, але це лірика..

Добре, буде мені наука. Відремонтувався, та й забув..

Але ніт. На весні двадцять першого, десь через рік, починає мені дзвонити та писати у вайбер страхова таксиста, ТАС, та з'ясовуются цікаві обставини.. Моя страхова Альфа-Гарант виплатила усього 73000грн з 106000грн. нарахованого збитку. Тому страхова ТАС погрожує подати у суд на мене, та у моїх інтересах до суда розрахуватися з ними.. Відійслав до дупи. Вони подали на мене у суд.

З'ясувалося, що підараси з Альфа-Гарант порахували підбиту Рено Логан як стару, вичли якусь амортизацію, хоча вона була новенька, деав'ятнадцатого року.. Як я потім вже узнав - це їх стандартна тактика.

Консультація у юриста та товста пачка аркушів з обгрунтуванням, що це іменно Альфа-Гарант - підступні підараси, коштувала 3000грн.
На хвилинку - справа тягнется ще й досі, одинадцятого січня знов викликають..
Ось така хуйня, малята..

у меня якись Альфа гарант
мда.....
 
Ти коли поліс замовляв хоч спитав назву страхової, чи тільки вартість?
Брал у Александры в июле ПЗУ, была дороже Альфы на 250 грн с нулевой франшизой.

П.С. Почём газ не знаю, бо пока дизелист.
 
Назад
Зверху Знизу