AliExpress під час війни

Не всегда. Одна из моих посылок (чехол для киндла) попала на консолидационный склад (причём попала туда одна, с другими посылками не объединяли) и поехала сегодня Новой Почтой с новым AENM треком. Вторая RK едет точно Укрпочтой.
Ось наслідки використання китайського чохла
Переглянути вкладення 13213020
 
перепутал с тем шо едет меестом RV или както так
 
і нах писати це? Тобі посилка RK приїхала нп? Ні.
Что за агрессия на ровном месте? Выдыхай.
Изначально алиэкспресс выдал RK трек и отправил этим способом, потом он же заменил внутри Китая трек на AENM от НП и сейчас эта посылка уже едет НП. Так яснее?
Не всегда RK посылки идут Укрпочтой. Мне как получателю не интересны внутренние махинации с треками, главное чтобы участие Укрпочты в процессе было минимальным.

Переглянути вкладення 13213064
 
Останнє редагування:
перепутал с тем шо едет меестом RV или както так
RV, 9 цифр та CN, SG чи ще щось це той самий упу трек = не міст. Хоча теоретично воно може на якомусь етапі потрапити на міст, але тоді трек буде наданий новий.
 
RO -EE

во!

всегда был меест
 
Ось наслідки використання китайського чохла
Переглянути вкладення 13213020
Нормальні чохли треба юзати, а не катяхові.
Хоча, з іншого боку, яка різниця що там на тому кіндлі - він все своє життя проведе в тому чохлі та на смітник потім піде одразу.

В мене найкрутіший в світі чохол :р
Тру шкіра, підігнано тютєлька в тютєльку.

Переглянути вкладення 13213066
Переглянути вкладення 13213067
 
ормальні чохли треба юзати, а не катяхові.
Хоча, з іншого боку, яка різниця що там на тому кіндлі - він все своє життя проведе в тому чохлі та на смітник потім піде
Якщо чохол фірмовий, то так! Мій Kindle 3 всі 9 років свого життя у ньому провів. А от китайські у знайомих довго не тримаються.
Зараз у мене Paperwhite 2018, теж взяв
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, і вже третій рік ок.
 
у китаез новая замануха
до начала распродажи цена 28$, но типа с началом распродажи будет 22. однако... теперь цена 33 :D
 
Что за агрессия на ровном месте? Выдыхай.
Изначально алиэкспресс выдал RK трек и отправил этим способом, потом он же заменил внутри Китая трек на AENM от НП и сейчас эта посылка уже едет НП. Так яснее?
Не всегда RK посылки идут Укрпочтой. Мне как получателю не интересны внутренние махинации с треками, главное чтобы участие Укрпочты в процессе было минимальным.

Переглянути вкладення 13213064
та он быдлан просто. во всех темах суперспец а все остальные идиоты)))
вот мой список посылок RK и чем были доставлены

Переглянути вкладення 13213130
 
Тільки но на алі побачив дивний відгук

Prior to Ukraine, the children went for 20 dibs. Everything, yak in description. The seller is not responsible.
Вимкнув переклад, щоб глянути що ж там таке
До України дійшло за 20 діб. Все, як в описі. З продавцем не спілкувався.
ппц :рл:
 
нп начала в приложении писать до вас прямуе посилка з китаю
 
нп начала в приложении писать до вас прямуе посилка з китаю
Ага, и прямо из ихних городов, минуя Нидерланды, Литву и тд))

Внимание, вот такое (на скриншотах) предложение скорее всего мошенничество, осторожно!
 
да то зрозуміло, я ж постійно бачу такі, але цей якось ппц вразив - звідки діти взялись та як "з продавцем не спілкувався" перетворилось на "продавець не відповідальний" :D
 
Ага, и прямо из ихних городов, минуя Нидерланды, Литву и тд))

Внимание, вот такое (на скриншотах) предложение скорее всего мошенничество, осторожно!
Не факт.
Може бути просто метод обходу обмежень. Вже давно гуляє ідея, що китайці обмежили продаж нам товарів, що так чи інакше можуть бути використані військовими - павербанки в тому числі. Й сабжевий метод - стандартна методика обходу цього. Тобто оформлюєш, але не платиш, пишеш продавцю, він змінює ціну відповідно до твоєї країни( вона різна бо різні поштові витрати та загальна політика формування ціни), ну й шле потім на твою адресу, а не вказану в замовленні.
Небезпечно? Так. Але й для продавця так само. Треба дивитись на відгуки - для нормальних продавців з купою відгуків кидати когось тупо.

пс - я так навіть до розпродажів купував кілька разів. Бачу стандартний банер "ціна на розпродажу хх", але розумію, що тиждень чекати не хочу, пишу в пм "продай мені зараз за ціною розпродажу" - так само оформлюю, продавець міняє ціну, плачу, профіт.
 
Вже давно гуляє ідея, що китайці обмежили продаж нам товарів, що так чи інакше можуть бути використані військовими - павербанки в тому числі.
Китайцам надо продавать.Запрет на литий придумали европейские логистические хабы.Китайцы параноят даже на автозарядки для акб и инвертора.
 
Назад
Зверху Знизу