AliExpress під час війни

Не заказывайте на Киев. Киев продавали фишку и требуют писать переадресацию. По 60 грн..
Пишите Полтаву и другие города. Все остальное - также. Адрес и индекс свои
НП Глобал предлагает сразу выставить отделение по умолчанию, куда все идет без переадресации. Укрпочта мне пока ничего такого не выкатывала, крайние посылки забирал вчера.
 
НП Глобал предлагает сразу выставить отделение по умолчанию, куда все идет без переадресации. Укрпочта мне пока ничего такого не выкатывала, крайние посылки забирал вчера.
Новой почтой получал, через Киев без проблем доехала до Харькова. Сейчас фонарик едет Укрпочтой тоже через Киев, посмотрю потребуют ли доплату за переадресацию. Да и переадресацию непонятно как сделать на Укрпочте.
 
Сейчас фонарик едет Укрпочтой тоже через Киев, посмотрю потребуют ли доплату за переадресацию. Да и переадресацию непонятно как сделать на Укрпочте.
За переадресацию сдерут 60 грн.Идти на укрпочту,писать заяву на переадресацию.Короче легкий вздроч.
 
За переадресацию сдерут 60 грн.Идти на укрпочту,писать заяву на переадресацию.Короче легкий вздроч.
Вот суки, окей посмотрю будет ли движение после Киева, потом решу как дальше действовать.
 
получил наднях посыылку , пока норм самочувствие :D

но я так проспиртован что не уверн что какойто вообще вирус выдержит в моем организме :іржач::іржач::іржач:
 
Останнє редагування:
Вот суки, окей посмотрю будет ли движение после Киева, потом решу как дальше действовать.
Я недавно случайно на проме заказал в Харьков, так мне бесплатно переадресацию сделали.
 
НП Глобал предлагает сразу выставить отделение по умолчанию, куда все идет без переадресации. Укрпочта мне пока ничего такого не выкатывала, крайние посылки забирал вчера.
а як заказать з алі на адрес відділення НП? Це якесь дуже сильне колдунство... З алі взагалі неможливо обрати НП. Проста обираєш стандарт шипінг і молисся. Частіш за усе їде укрпошною.
 
а як заказать з алі на адрес відділення НП? Це якесь дуже сильне колдунство... З алі взагалі неможливо обрати НП. Проста обираєш стандарт шипінг і молисся. Частіш за усе їде укрпошною.
Та ото ж, так само і я.
 
Вот суки, окей посмотрю будет ли движение после Киева, потом решу как дальше действовать.
а що там дивитись - воно або поїде на якесь відділення в києві, або з сортувального києва на сортувальний харків та потім до дебе.

Раніше "не туди" возили часто - прискіпливі поштарки при розборі знаходили неспівпадіння індексу та міста й виправляли, тут вже 50/50.
Але потім напевно з огляду на те, що таких випадків не того міста стало багато, розібрались. В принципі воно й повинно їхати по індексу - бо він унікальний, сортувати тупо за ним сильно простіше.
 
а як заказать з алі на адрес відділення НП? Це якесь дуже сильне колдунство... З алі взагалі неможливо обрати НП. Проста обираєш стандарт шипінг і молисся. Частіш за усе їде укрпошною.
бери дхл
а безкоштовну ти береш розуміючи те, що поїде хз чим та згоджуєшся на це.

Взагалі я хз як це взагалі працює - як за ті гроші можна за пів світу посилки доставляти.
 
а як заказать з алі на адрес відділення НП? Це якесь дуже сильне колдунство... З алі взагалі неможливо обрати НП. Проста обираєш стандарт шипінг і молисся. Частіш за усе їде укрпошною.
Я для цього вказую поштову адресу свого відділення НП. І, звичайно, замість Харкова (Полтава, Полтавський). На щастя, в Полтаві вулиці з такою назвою немає, що дуже дивно :)
 
а як заказать з алі на адрес відділення НП? Це якесь дуже сильне колдунство... З алі взагалі неможливо обрати НП. Проста обираєш стандарт шипінг і молисся. Частіш за усе їде укрпошною.
Коли воно вже їде НП (це майже завжди групові відправлення), то на вказаний телефон приходить СМС, що НП його взяла в роботу. І там є посилання, де протягом доби змінити відділення або назначити відділення за замовчуванням, куди буде приходити все від НП Глобал. Я так зробив ще влітку і більше не торкався.
 
доречі, мені перестали приходити ті повідомлення та почало їхати кур'єром. Це не зручно бо мені простіше забрати самому в відділенні в моєму супермаркеті, де я кожен день буваю, ніж підлаштовуватись під кур'єра.

Тут кидали посилання на те, як потрапити на той сайт, де обирати відділення, самому просто так. Слетіли нашаштування напевно.
Таке бувало й раніше, починало приїзджати на різні відділення та/чи кур'єром, але потім все ж приходила смс, я обирав своє та нормально все на нього знову починало їхати.

Коротше дайте посилання.
 
доречі, мені перестали приходити ті повідомлення та почало їхати кур'єром. Це не зручно бо мені простіше забрати самому в відділенні в моєму супермаркеті, де я кожен день буваю, ніж підлаштовуватись під кур'єра.

Тут кидали посилання на те, як потрапити на той сайт, де обирати відділення, самому просто так. Слетіли нашаштування напевно.
Таке бувало й раніше, починало приїзджати на різні відділення та/чи кур'єром, але потім все ж приходила смс, я обирав своє та нормально все на нього знову починало їхати.

Коротше дайте посилання.
Якщо питання було про нову пошту то ось
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
доречі, мені перестали приходити ті повідомлення та почало їхати кур'єром. Це не зручно бо мені простіше забрати самому в відділенні в моєму супермаркеті, де я кожен день буваю, ніж підлаштовуватись під кур'єра.

Тут кидали посилання на те, як потрапити на той сайт, де обирати відділення, самому просто так. Слетіли нашаштування напевно.
Таке бувало й раніше, починало приїзджати на різні відділення та/чи кур'єром, але потім все ж приходила смс, я обирав своє та нормально все на нього знову починало їхати.

Коротше дайте посилання.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


то може сам продавець вибирає кур'єра, є такі.. хочуть сподобатись
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


то може сам продавець вибирає кур'єра, є такі.. хочуть сподобатись
В мене чомусь відчуття що посилки стандарт більшість повинна бути доставлена курьеромм і це дорожче коштує для перевізника а нова пошта робить відмітку типу курьер спробував і не вдалося доставити тому отримувач потім забирав сам.
 
може, бо там таки моє відділення стоїть.

це саме те посилання, дякую
 
В мене чомусь відчуття що посилки стандарт більшість повинна бути доставлена курьеромм і це дорожче коштує для перевізника а нова пошта робить відмітку типу курьер спробував і не вдалося доставити тому отримувач потім забирав сам.
в мене коли починається з кур'єром, то з ним і закінчується
- дзвонить один день, пропустив, статус аля у тебя
- наступного дня, мене вдома нема, домовились на наступний день, статус такий само. Вони чомусь дзвонять в момент, коли виїзджають - тож не більше пів години залишається. Тупо виїзджають та розвозять по невеличкому району кого спіймають.
- третій день, знову мене нема, кажу "залиш на відділенні", "це в крайньому випадку, простіше все ж довезти якось" - ну й довіз мені вже ввечері по дорозі додому.



Раніше ще качелі були - що алі платить за кур'єра, а нп/міст економлять та не везуть, на відділення привозять. Мені так навіть краще було, а багато хто агрився.

А ще якийсь час на алі при оформленні була інтеграція нп та можна було обирати самому відділення чи кур'єр. Щоправда це було в часи, коли вони жопили кур'єрів та навіть якщо його обирав, то приїздило на відділення.
От би зараз так - щоб точно на відділення їхало. Може китайці й намагаються зробити краще, але мені реально набагато зручніше тупо на відділення.
 
Свежих промокодов не появилось?
 
да завтра розпродаж починається, є промокоди на 10%, є 3/30. Більший прозпродаж буде в лютому перед їхнім нг.
 
Назад
Зверху Знизу