AliExpress під час війни

Фонарь на 21700 (IF25) получал на Укрпоште. Мистом на позапрошлой неделе получал кемпинговые светильники (3 шт коллегам). Схема та же, город для али указан "Киев".
 
причем мистом пришли 21700 аки в фонарях :d
акуми раніше завжди лише містом приїзджали.

зараз акуми ніхто везти не хоче - відповідно лише з дурною доставкою є.

В ліхтариках акуми їдуть норм - бо це вже не акум, а пристрій. Дорогі акуми навіть продають "пакуючи" в ліхтарики дешманські. Так і пишуть в описі - "ми вставимо ваш акум в ліхтарик так так відправим, тож оригінального пакування не буде".


А що до ходити з ліхтариком по місту - я отак ходжу. Це ппц як зручно.

IMG-20220921-112828.jpg
 
В тг поспілкувався з представником Міст юа.
Відправлення буде спрямовано в найближчу точку видачі від вказаного індексу. Вже і адресу вказали.
Так що все гаразд.
Дякую
 

хотя бы гуглили для начала , что пытаетесь на украинском писАть.
Получилось ровно также как с флагом, на аватаре Бандера, а флаг УПА он не признал)))
Кумедний йолоп
 
хотя бы гуглили для начала , что пытаетесь на украинском писАть.
Получилось ровно также как с флагом, на аватаре Бандера, а флаг УПА он не признал)))
Кумедний йолоп
Тлумку,українська мова моя рідна.
А ви,будь ваша ласка,йдіть нахуй.
 
А если Мистом идет.
Как в Ха получить?
Вибрати відділення Міста у Харкові для вашого треку. Дуже багато партнерських, розміщених в різних ларьках. Я раз вибрав на базарі в канцтоварах а раз вибрав видачу в розетці , в розетці навіть запропонували провести попередній огляд посилки. Так що в мене з містом ні раніше не було проблем не зараз.
 
Купон на 89 центів на трубку термоусадку

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Ребята, а не подскажите как заказать с Али через Польшу? Смотрю многие товары в Украину не доставляют сейчас, вне зависимости от региона. Узнавал у Юкрейн Экспресс, говорят через их польский склад нельзя...🙄
 
Ребята, а не подскажите как заказать с Али через Польшу? Смотрю многие товары в Украину не доставляют сейчас, вне зависимости от региона. Узнавал у Юкрейн Экспресс, говорят через их польский склад нельзя...🙄
Обратитесь к *AfinkA*
Думаю поможет Вам в данном вопросе
 
Ребята, а не подскажите как заказать с Али через Польшу? Смотрю многие товары в Украину не доставляют сейчас, вне зависимости от региона. Узнавал у Юкрейн Экспресс, говорят через их польский склад нельзя...🙄
такие услуги есть у новой почты и мистэкспресс
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
такие услуги есть у новой почты и мистэкспресс
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Не подскажите, просто заказать на склад Миста в Польшу прокатит?
НП по идее дороже выйдет
 
Не подскажите, просто заказать на склад Миста в Польшу прокатит?
НП по идее дороже выйдет
Там одразу і розцінки є в залежності від ваги товару. Різниця не дуже велика була але дійсно міст був трохи дешевший коли я порівнював.
 
міст дешевше з америки та при вазі більше 1кг.
Але різниця реально мала.
 
Тут еще интересен вопрос если Али не доставит на склад курьером, а просто на отделение местой почты:незнаю:
 
Назад
Зверху Знизу