AliExpress під час війни

С кодами все просто - каждый продавец подписывается на участие в тех или иных распродажах с конкретными кодами или условиями (условия обычно сразу видны в товаре, например, скидка в 3 бакса с каждых 30 и т. п.). Не подписался - код к его товарам не сработают. Так что или перебирать все возможные из публичных, или брать как есть. Еще вариант - ждать, пока продавец сам купоны добавит - от какой-то стоимости скидка магазина.
+ еще за подписку на магазин некоторые дарят скидку)))
 
повышает цену а потом понижает
+ну это основной смысл распродаж для продавцов)))
+реальную скидку можно получить -- когда новый магазин и ему нужна раскрутка!
+когда избавляются от товара, который остался в малом количестве на складе -- это когда крупный магазин, у него есть работники (владельцу реально проще раздать остатки по себестоимости, чем потом спасать магазин, когда помощники эти натупят и перепутают что то).
+ те кто не тупые пытаются соединить все + на свой лад))
 
Цього разу в грі пощастило. З 8 ранку глючить викуп призів, а зараз дало викупити зарядку літокалу для літію
 
і скільки треба єбстись, щоб щось так урвати?
Ну й виходить же нахуй непотрібна хня - що було, а не що треба

я от осцил взяв за 92 бакси, що так 130 коштує, та емулятор кабінету за 59, який так 88 важить - тупо звиайні знижки/промокоди без ніяких задрок з іграми та інших витрат часу.
Офігенний розпродаж зараз
 
Останнє редагування:
да народний портативний фнірсі
в мене є рігол повноцінний, але юзається нечасто, лише місце займає - такий краще буде. Більше кількох МГц мені не потрібно точно. Да й взагалі осцил дуууже не часто потрібен - в 99% логічний аналізатор.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Але в них є те ж саме в форматі повноцінного осцила з генератором, баксів на 30 дорожче.
 
Останнє редагування:
Пишет, что для вашей страны (Украина) не работает.
Ті коди були до вчора, сьогодні почався новий етап з розпродажем та актуальними є ці
я 9 та 18 отоварив

AN5 - $5/45
AN9 - $9/75
AN18 - $18/150
AN25 - $25/210
AN35 - $35/290
 
Від леті шопс

LETY5 - 5/45$
LETY9 - 9/75
LETY18 - $18/150
 
і скільки треба єбстись, щоб щось так урвати?
Ну й виходить же нахуй непотрібна хня - що було, а не що треба

я от осцил взяв за 92 бакси, що так 130 коштує, та емулятор кабінету за 59, який так 88 важить - тупо звиайні знижки/промокоди без ніяких задрок з іграми та інших витрат часу.
Офігенний розпродаж зараз
Це не про урвати. А про розвагу.
Якщо розцінювати, витрати часу і зиск, то це зовсім не вигідно.
Дивитися фільм, наприклад теж не вигідно, бо де зиск? Чи багато чого не вигідно але робиш бо тобі то цікаво і розвага.
 
А зарядку для АА ААА NiMn
Яку краще взяти на Алі?
З цих чи інших не дорогих.
 
з цих з екранчиками - будь-яку. Якщо вона хоч щось там міряє, то якось зарядить.

хз, може щось універсальне є, що й літій заодно може - зручно буде. Бо брати за 25+ баксів зарядку виключно для нікелю це сумно якось взагалі, як на мене.

А де від цих акумів ніяк не здихаються? В фото?
 
з цих з екранчиками - будь-яку. Якщо вона хоч щось там міряє, то якось зарядить.

хз, може щось універсальне є, що й літій заодно може - зручно буде. Бо брати за 25+ баксів зарядку виключно для нікелю це сумно якось взагалі, як на мене.

А де від цих акумів ніяк не здихаються? В фото?
Дешевша чисто нікель а дорожча ще й літій заряджає.
ААА в мене стоять в мишці, вагах, таймері, пультах, термощупах. Десь з десятка півтора в ходу таких аккумуляторів.
Заряджав спочатку радіотелефоном, потім літокала Lii 100 з'явилась, а це прочитав що літокала то не добре для нікеля і задумався купити на 4 слоти щось добротніше
 
ці прилади не жруть взагалі нічого - в мене атебешні батарейки в них живуть неміряно. В вагах взагалі таблетки зі значно меншою ємністю.
Погано чи добре заряджає - пох, заряджай як є, а потім викинеш. Треба ж колись на пристрої з адекватним живленням переходити.

А за 25 баксів візьми мишу з літієвим акумом на борту. Це єдине, що реально треба заряджати часто.
 
Цей раз дійсно знижки вийшли непагані.
 
Офігенний розпродаж зараз
І не кажи!
Зайшов подивитися на знижки і випадково придбав SSD Kingspec 1 ТБ за 35 баксів - просто помилково натиснув кнопку Сплатити :)
А можна було ще 3 бакси проміком зкинути))
Подумав: йой, най буде, не став скасовувати замовлення.
Хоча.. Навіщо мені в ЗСУ SSD??
 
Від леті шопс

LETY5 - 5/45$
LETY9 - 9/75
LETY18 - $18/150
От про це я і кажу, доречі.
Є оті ANх коди, такі ж від леті, ще, я впевнений, є купка таких само для інших "великих партнерів".
Так навіщо ті задрочені ігри? Хай раніше 15 та навіть 20% в них бували купончики обмеженою кількістю, але вже 100500 років нема, якщо щось й дають, то звичайні купони. При чому частіше 10%, коли отакі халявні промокоди в достатній кількості 12%.
 
С доставкой в Харьков ничего не изменилось? Всё ещё нельзя оформить?
 
Назад
Зверху Знизу