AliExpress під час війни

прошла уже неделя....

заказ типа глюканул я так понимаю
я в таком случае для начала шлю скрин продавцу.. через пару дней возврат.
если прод тупой, тогда жду, когда площадка разрешит открывать спор
или она сама все решит
ну на крайняк есть помощь..но мне очень редко туда нужно

кстати, у нас в Украине до войны было много складов, откуда аликитайцы и не только они отсылали.
Сейчас тоже есть, но как то тихо сидят.. массажеры точно есть, но фирму не скажу ибо они жлобы)))
 
написали давайтье вернем налик

но как?

через сайт я так понимаю нельзя ибо неактивна кнопка возврата денег
А ти шо, в діспуті рефунд не вказав? Я, зазвичай, проста, коли виграю діспут - отримую гроші автоматом. Вказую Full refund, і все.
 
написали давайтье вернем налик

но как?

через сайт я так понимаю нельзя ибо неактивна кнопка возврата денег
Запомни -- у продавца нет денег за товар до подтверждения, что он получен +15 дней!
Скорее всего будет кидок, потому что им очень не выгодно переводить нам на карту -- там большая комиссия.
Иногда они просят помочь блогеров, с которыми давно знакомы перевести с их карты внутри страны, дальше сами между собой решают.
Но все это нарушение правил площадки и никакой гарантии нет, поэтому советую хорошо подумать, прежде чем соглашаться и точно не закрывать спор до получения денег.
 
А ти шо, в діспуті рефунд не вказав? Я, зазвичай, проста, коли виграю діспут - отримую гроші автоматом. Вказую Full refund, і все.
йому продавець схему обходу правил маркетплейсу пропонує, щоб він закрив діспут)))
 
навіщо кудись писати? робити щось незвичайне?
якщо воно само не запускає систему рефунду( раніше так було, але вони ще давно обіцяли, що ось-ось пофіксять), то чекаєш доки можна буде диспут відкрити, відкриваєш та отримуєш свій рефунд без проблем.
 
вобщем они сами как то активировали возврат...
 
вобщем они сами как то активировали возврат...
Тобі 5 разів написали - виграв діспуь - сиди, чекай рефунд.
І не ведись на ліві пропозиції від китаєселерів. Вони точна не хочуть нести втрати, вас розсуджує маркетплейс, і рефунд робиться без вашої участі, коли діспут виграно.
 
Тобі 5 разів написали - виграв діспуь - сиди, чекай рефунд.
І не ведись на ліві пропозиції від китаєселерів. Вони точна не хочуть нести втрати, вас розсуджує маркетплейс, і рефунд робиться без вашої участі, коли діспут виграно.
він не виграв, це автоматично через декілька днів після статусу Order canceled
 
не важливо. Йому одразу написал, щоб просто чекав, тупо всі написали, а він продовжував розводити зраду якусь.
 
він не виграв, це автоматично через декілька днів після статусу Order canceled
Це, взагалі, формулювання для випадків, скажімо, коли мені не було відправлено.
Походу, він проста наплужив там з діспутом так, що заплутав себе, селера й маркетплейс разом :D
 
Це, взагалі, формулювання для випадків, скажімо, коли мені не було відправлено.
Походу, він проста наплужив там з діспутом так, що заплутав себе, селера й маркетплейс разом :D
деякі редиски спочатку вмовляють відмінити замовлення.
Якщо це не вдається, то типу відправляють.. але трек не вірний і система ловить таких
Але іноді бувають і причини, які не залежать від продавця, після повернення коштів посилка все одно приїзджає
 
не важливо. Йому одразу написал, щоб просто чекав, тупо всі написали, а він продовжував розводити зраду якусь.
так просто відносяться завичай коли багато замовлень їде ))
а коли одне в місяць або дороге, чи щось подібне ото і трусяться 😂
наприклад, в мене було одне проблемне замовлення, і я бачила, що там Order canceled, але в мене не було часу диспут відкривати відразу.
Я ще хотіла відео зробити, показати спілкування з підтримкою маркетплейса.. поки збиралася і доробляла огляди.. не встигла
 
а якщо просто вімкнути логіку?
ордер відмінений - логічно, що таке буває та якось розрулюється.
При чому логічно або само вийде, що просто автоматом прилетять гроші, або таки через диспут.
Навіщо кіпіш піднімати?
Що взагалі за мода піднімати кіпіш на рівному місці?

Правила є в кінці кінців, можна їх почитати - скоріш за все там є відповідь.
 
А ще є гугл
От, нагуглив за пів хвилини, саме перше посилання в пошуці за "aliexpress order cancelled", довше цей пост писав.
Це явно більш логічний варіант, ніж дрочити мізки іншим людям кілька днів.

Order cancelled automatically​

In this case, the money will be returned to your account automatically


Order cancelled by seller​

Sometimes the seller runs out of stock, they can't ship your order or simply they don't want to so. In that case, they can cancel the order unilaterally without giving you any explanation, and your money will be refunded automatically.
 
ну й в правилах алі теж все є.
Описані можливі причини кенселу на всіх етапах, але в усіх випадках головне одне - все автоматом рефундиться.
 
бабло вернулось
усим дякую
 
Назад
Зверху Знизу