AliExpress під час війни

Но если б можно было самому себя постричь, то взял бы)
Завісіт от стріжкі. Я надцять год стрижусь сам. Віскі і потилиця наголо. Зверху "ірокєз" 6 мм. Тока треба 2 зєркала, шоб ірокєз на потилиці рівнять.
 
Лежить мій телефон на митниці. За цей я час я полив бавовну, замовив рушник халявний... завтра рушник вже приїде, а телефон ще на митниці... сука
 
Лежить мій телефон на митниці. За цей я час я полив бавовну, замовив рушник халявний... завтра рушник вже приїде, а телефон ще на митниці... сука
чат-ботом Укрпошти відслідковуєш чи чим?

в мене сьогодні 2 посилки, які начебто на митниці віддали у відділку, коли прийшла за іншими
 
может кто подскажет где посылка и почему укр почтой не отслеживается ?

UJ369720742YP. последнее обновление 17 числа типо прошла разтарможку​

 
может кто подскажет где посылка и почему укр почтой не отслеживается ?

UJ369720742YP. последнее обновление 17 числа типо прошла разтарможку​

Перемаркировано, доставляет Новая почта

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
18 березня замовив телефон і до нього чохол, щоб знижку отримати. Чохол вже прийшов:D
Доброго дня. Подскажите пожалуйста. Замовив телефон по акции дешевле 100 долларов. Чехол уже пришёл. Телефон завис на таможне с 15 числа не движется. Что делать? Дальше ждать? Или.....
 
Доброго дня. Подскажите пожалуйста. Замовив телефон по акции дешевле 100 долларов. Чехол уже пришёл. Телефон завис на таможне с 15 числа не движется. Что делать? Дальше ждать? Или.....
сидимо чекаємо
 
може хто шукає гарну машинку для стрижки --
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

я на подарунок брала, імениннику дуже сподобалась
Працювали нею ? НЕ перегрівається ? НЕ смердить "китаєм" ? :)
 
Працювали нею ? НЕ перегрівається ? НЕ смердить "китаєм" ? :)
працювали і вже не один раз -- нічого не смердить, не перегрівається.
Упаковка тверда. була запаяна в слюду -- все як гарний бренд
 
Їбана укрпошта, вже 20 днів розмитнити посилку не можуть... електронний документообіг впроваджують, падли
Кажуть, ще не менше тижня чекати, суки
 
Активні з 30.04 (таке як з 3 годин дня) по 7.05

US $3 off $29 code: AE3ZNAFEU
US $8 off $69 code: AE8ZNAFEU
US $20 off $169 code: AE20ZNAFEU
US $30 off $239 code: AE30ZNAFEU
US $50 off $369 code: AE50ZNAFEU
 
Їбана укрпошта, вже 20 днів розмитнити посилку не можуть... електронний документообіг впроваджують, падли
Кажуть, ще не менше тижня чекати, суки
А мне повезло. Пришло 4 дня назад. Держали 11 дней. С боку прогрызли дырку заглядывали и залепили простым скотчем. Посылка поехала дальше внутри через дырку видны все пороха. Это же какой соблазн работникам укрпочта потерять заказ. Обидно блин это же лицо державы можно же какой то специальной лентой типа пломбы закрывать. Доехала и хорошо. Телефон брал на распродаже. За 74 уе до 3000 гр. У нас он в пределах 5000гр. Доволен как слон.
IMG_20240428_180729.jpg
 
чо ржешь
был бы прикуп может и не заказывал бы :D
 
Бездротова зарядка буде працювати з телефоном, якщо на його чохлі наклеєна металева пластина для кріплення в автомобілі? :)
 
Назад
Зверху Знизу