Авто из США

Re: Авто из США

ну то вариант с бу запчастей, сделано в гаражах абы как
ну, в принципе, как для амеробитка может и норм
но ну его нахуй
тот же пластик морды например хер кто нормально сделает и оно потом будет тарахтеть аки ГАЗон, но да похуй :ги:

Ні, це варіант з нових польських\китайських адекватних ЗЧ.
Ну і це не Каєн щою дрижати за оригінальними лилше.
 
Re: Авто из США

тот же пластик морды например хер кто нормально сделает и оно потом будет тарахтеть аки ГАЗон, но да похуй
ти помиляєшся, я маю досвід, не на своїй правда але я займався ;)
Polcar, Depo - дуже добре все робить для подібних рішень.

Наприклад Полкаровський капот кращий за оригінал на француза )))) Теж саме з пластиком бампера. Точно не гірший.
 
Re: Авто из США

Ну так там нічого страшного не має на перший погляд.
Десь в 15-16к він йому стане, якщо норм відновлювати.
Я правда ХЗ які на них ціни тут у нас.
Ну і взагалі перти з США Міцубісі при можливості за тіж бабки взяти більш цікаві авто. Але то спарва смаку.

А що ти б розглядав в 15-16т?
Ну так для прикладу?
 
Re: Авто из США

умеет же кто-то на рога всякую хуйню надевать :ги:
ну, пожелай ему удачи в этом нелегком деле

Она уже восстановлена.
Пофоткаю как неть на досуге при встрече.
За этот год он пздц как дорого вышел.
 
Re: Авто из США

Не, с такими же професионалами, шо удар не критичный[emoji108][emoji23][emoji23]
так розкажи, що там міняли

Є різні очікування від биточків.

Можеш просто назвати сумму в яку ця машина йому обійшлась "під ключ" з документами та ремонтом для себе. І буде зрозуміло чи помилялись при оцінюванні її стану.
 
Re: Авто из США

Добрый день. Рассматриваю Гольф Оллтрак американский за 24К у.е. 180л.с. уже у нас стоит на авториа 70тыс.км пробега и тут вдруг наткнулся на Сеат Икспириенс купленный официально в Украине той же цены и ровно такого же пробега, но дизель 185л.с. Салон правда тряпка и скорее всего комплектация беднее. Посоветуйте что выгоднее брать? Я конечно люблю максимальные комплектации у американцев, но может и Сеат можно проапгрейдить?
 
Re: Авто из США

А кто сказал что она богаче чем та что тут на тряпке ?

Я не готов детально сравнивать комплектации, предположил исходя из опыта изучения Сеата и наличия у Олтрака топовой магнитолы, разных ассистов и панорамы.
 
Re: Авто из США

Капот - 350-450
Радіки - по 100 баксів
Подушка руля - 250
Дверка - ХЗ. Гадаю 200
Фара - 150-250
Пластик морди з потрахами 700-1000
Підсилювач бампера 150-180
Телевізор 150-180
Рихтовка 500-700
Фарба 300-400

При тому що в Одесі вона буде примірно 8к
Далі на сертифікація та облік

Ну реально там не видно сташного нічого на ушкодженнях. Стріляна лише подушка керма - це кращий варіант із можливих, не треба торпеду перетягувати чи кресла.

Низ під бампером цілий - удар скоріше був не по площині а в радіатор\капот. Тобто на раму особо нічого не мало піти.

Я ж кажу, тягнути такий міцу - хз нашо потрібно.
А в цілому, якщо у нас вони продаються по 18-20 то варіант має сенс.

Відновити морду - це найлегший варіант, там все "модульне" та легко міняється.
Набагато гірше з дупцею чи бочиною.

итак, вы прослушали диванного эксперДа Андрюшу, который не привез еще не одного авто и не отремонтировал, но в этом он 100% эксперД как и во всех других вещах :D:браво:
 
Re: Авто из США

ти помиляєшся, я маю досвід, не на своїй правда але я займався ;)
Polcar, Depo - дуже добре все робить для подібних рішень.

Наприклад Полкаровський капот кращий за оригінал на француза )))) Теж саме з пластиком бампера. Точно не гірший.

большей хуйни в ближайшее время вы не прочтете :іржач::іржач:

для села в котором живет Андрей, любой капот можно поставить на телегу и все будет в идеале, но люди имеющие автомобили говорят другое :D


598f221b08ac3479c54ae7.jpg
 
Re: Авто из США

Добрый день. Рассматриваю Гольф Оллтрак американский за 24К у.е. 180л.с. уже у нас стоит на авториа 70тыс.км пробега и тут вдруг наткнулся на Сеат Икспириенс купленный официально в Украине той же цены и ровно такого же пробега, но дизель 185л.с. Салон правда тряпка и скорее всего комплектация беднее. Посоветуйте что выгоднее брать? Я конечно люблю максимальные комплектации у американцев, но может и Сеат можно проапгрейдить?

может стоит глянуть какой был у гольфа удар?
ну и учти что биток, особенно с восстановленной безопасностью будет всегда дешевле
 
Re: Авто из США

итак, вы прослушали диванного эксперДа Андрюшу, который не привез еще не одного авто и не отремонтировал, но в этом он 100% эксперД как и во всех других вещах :D:браво:
ахахаха))))
Максік, в тебе потоп з піраміди пролився)
а ти знову і калюжу той
 
Re: Авто из США

ахахаха))))
Максік, в тебе потоп з піраміди пролився)
а ти знову і калюжу той

Мы бы могли реально поговорить про потоп пирамиды и прочее, но какой смысл если ты все видел на картинках и оно за гранью твоих умственных способностей.
давай лучше про говнозапчати которые лучше чем оригинал :браво:
 
Re: Авто из США

Мы бы могли реально поговорить про потоп пирамиды и прочее, но какой смысл если ты все видел на картинках и оно за гранью твоих умственных способностей.

давай лучше про говнозапчати которые лучше чем оригинал :браво:
я правильно тебе зрозумів? ти пропонуєш мені поговорити про запчастини з людиною яка вірить в всесвітній потоп 300 років тому, в піраміди іншопланетян та Петербург відкопаний Петром що лишили інші цивілізації до потопу?

ліл)))
 
Назад
Зверху Знизу