«Большая Буча и маленький Мариуполь»: изюмчане призывают Зеленского спасти город (видео)

Re: «Большая Буча и маленький Мариуполь»: изюмчане призывают Зеленского спасти город (видео)

желаю тебе оказаться на месте изюмчан . это не так просто - все бросить и уехать . у многих больные родичи . еще всякие проблемы .
да и куда ехать ? . везде бомбят .

якщо я покину, то на їх місти Т И будеш, поняв? Тебе рашки єбать будуть. Я зміг покинути, взяти зброю і піти, разом з сином. А ти зассав. Тому ти мене ніколи не зрозумієш.
На хворий баласт було завжди похуй всім в усі війни, які були - це об'єктивність.
Ти сидиш і сцися йти воювати, зараз ти напишеш який ти немічний і що твоє життя охуєть яке цінне і не для війни твоя мамця тебе-квіточку ростила, що за таке падло нехай інші воюють.
 
Re: «Большая Буча и маленький Мариуполь»: изюмчане призывают Зеленского спасти город (видео)

якщо я покину, то на їх місти Т И будеш, поняв? Тебе рашки єбать будуть. Я зміг покинути, взяти зброю і піти, разом з сином. А ти зассав. Тому ти мене ніколи не зрозумієш.
На хворий баласт було завжди похуй всім в усі війни, які були - це об'єктивність.
Ти сидиш і сцися йти воювати, зараз ти напишеш який ти немічний і що твоє життя охуєть яке цінне і не для війни твоя мамця тебе-квіточку ростила, що за таке падло нехай інші воюють.
Да, чоловіче, з таким захисником і ворогів не треба.
За що ти так ненавидиш людей, що живуть в Україні?
Не всі такі хоробрі і затяті, шоб брати до рук зброю.
Але ті, які взялися боронити свою землю і свободу повинні розуміти це.
 
Re: «Большая Буча и маленький Мариуполь»: изюмчане призывают Зеленского спасти город (видео)

Да, чоловіче, з таким захисником і ворогів не треба.
За що ти так ненавидиш людей, що живуть в Україні?
Не всі такі хоробрі і затяті, шоб брати до рук зброю.
Але ті, які взялися боронити свою землю і свободу повинні розуміти це.

за довбоєбізм - стадо бидлаків обрало члєнограя і казало хоч поржуть ,по-приколу. А тепер коли я ржу з цих потвор, їм не смішно чомусь. Ба більше - обирали вони, але бігати зізброєю по єбєням вони чогось не хочуть. Скажи чому так?
Мені похуй на хоробрість - навчаться, я теж не був військовим, але ворог прийшов в 14му і я їм став. Потім прийшов 3Елупень і військові стали непотрібні, зараз ви знову за них щгадали. Так самі чому не йдете? Ви сцитесь в тилу і розповідаєте як треба робить замість прийти і показати.
Так от коли ти не приймаєш участь - завали свій пиздак і роби як кажуть ті, хто право вирішувати і казати купив потом, кров"ю і життям.

Ви Конституцію згадуєте коли вам зручно, але там написано що захист Неньки він для ВСІХ однаково обовязковий - без гендеру, кожному громадянину і громадянці. Там не написано про сміливість і вміння - там написано - ВСІ зобов"язані.
 
Re: «Большая Буча и маленький Мариуполь»: изюмчане призывают Зеленского спасти город (видео)

їм пропонували виїздити - вони не хотіли, щось чекали. Нехай дочекаються звільнення.

А Харків'янкам слід зараз виїжджати , чи якось вже воно минеться ?
 
Re: «Большая Буча и маленький Мариуполь»: изюмчане призывают Зеленского спасти город (видео)

А Харків'янкам слід зараз виїжджати , чи якось вже воно минеться ?

харьковчанам нужно было не за Зе, а за Пидро голосовать, тогда и выезжать не пришлось бы, уже бы давно губернией были и Киев даже не за 3 дня...ибо пидрятина вся сыбала в первые же часы вместе с бабосом.
Но то такое, история не терпит...
 
Re: «Большая Буча и маленький Мариуполь»: изюмчане призывают Зеленского спасти город (видео)

харьковчанам нужно было ...
тогда и выезжать не пришлось бы,
уже бы давно губернией были и Киев даже не за 3 дня...
...
 
Re: «Большая Буча и маленький Мариуполь»: изюмчане призывают Зеленского спасти город (видео)

А Харків'янкам слід зараз виїжджати , чи якось вже воно минеться ?

Кожен вирішує сам - є робота, є де жити не в зоні стабільного ураження, сплачуєш податки з нормальної зарплатні, то працюй.
Якщо сидіти на соціалці і сцатись кожного приходу - який сенс?
 
Назад
Зверху Знизу