Чи ви будете повертатись ?

Чи повернетесь

  • Так

    Голосів: 141 62.4%
  • Ні

    Голосів: 85 37.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    226
Так и шо он предлагает дальше? Возвращаться всем уехавшим? Все, война закончилась? Может быть, Жадан для всех работу нашел? Школы все открыл? Посыл неясен из цитаты, есть продолжение?

Письменник стверджує, що в очах європейців дуже дивно виглядає ситуація, коли українці воюють з Росією і продовжують спілкуватися російською мовою.​


Український письменник, фронтмен гурту Жадан і Собаки Сергій Жадан поділився думками, щодо значення мовного питання у сприйнятті українців в світі.
 

Письменник стверджує, що в очах європейців дуже дивно виглядає ситуація, коли українці воюють з Росією і продовжують спілкуватися російською мовою.​


Український письменник, фронтмен гурту Жадан і Собаки Сергій Жадан поділився думками, щодо значення мовного питання у сприйнятті українців в світі.
Це питання особистого розвитку . Якщо хтось біжить до Польщі від війни з Росією і там розмовляє російської - він недоразвинутий.
Думаю ,що письменника , який до речі пьохаєт Христину Соловій , хвилює масовість цього явища . Ну що сказати . Треба визнавати , що ми як нація добрі робітники .
 
Так и шо он предлагает дальше? Возвращаться всем уехавшим? Все, война закончилась? Может быть, Жадан для всех работу нашел? Школы все открыл? Посыл неясен из цитаты, есть продолжение?
Все простіше))
Здається мені, Жадан (і пох, кого він там пьохає))) пропонує альтернативу "м'якій українізації" - жорстку))
Ну, ти розумієш, сподіваюсь - забути всі оті відмазки типу "мой родной язьік, родители разговарівалі", хоча, можливо, так воно і є, "у росіі нет монополіі на рускій язьік", хоча це дійсно так, "в окопах пацаньі не заморачіваются", хоча це чистісінська правда, та ще безліч відмазок. Хоча за відмазками - банальне небажання та звичайнісінька лінь)))
Ну таке
 
Все простіше))
Здається мені, Жадан (і пох, кого він там пьохає))) пропонує альтернативу "м'якій українізації" - жорстку))
Ну, ти розумієш, сподіваюсь - забути всі оті відмазки типу "мой родной язьік, родители разговарівалі", хоча, можливо, так воно і є, "у росіі нет монополіі на рускій язьік", хоча це дійсно так, "в окопах пацаньі не заморачіваются", хоча це чистісінська правда, та ще безліч відмазок. Хоча за відмазками - банальне небажання та звичайнісінька лінь)))
Ну таке
Даремно , ви не цікавитесь. Їй раніше Славік Вакарчук під хвоста насипав . Тобто ми з вами її не зможемо в себе закохати . Дівчинка все більше по митцям мефедроновим
 
Даремно , ви не цікавитесь. Їй раніше Славік Вакарчук під хвоста насипав . Тобто ми з вами її не зможемо в себе закохати . Дівчинка все більше по митцям мефедроновим
Заздрість, сину мій - смертний гріх)))
Чи ні?) Ну, якщо й ні, то має таким бути.
А взагалі... Кесарю - кесарево, митцю - ... ну ти зрозумів)))
 

Письменник стверджує, що в очах європейців дуже дивно виглядає ситуація, коли українці воюють з Росією і продовжують спілкуватися російською мовою.​


Український письменник, фронтмен гурту Жадан і Собаки Сергій Жадан поділився думками, щодо значення мовного питання у сприйнятті українців в світі.
Усьо, дочитав, дякую, з першого разу не помiтив, що там про мову, таке довге речення) Але до чого тодi це в цiй темi? Тут же про повернення, а не про спiлкування мовою.
 
Все простіше))
Здається мені, Жадан (і пох, кого він там пьохає))) пропонує альтернативу "м'якій українізації" - жорстку))
Ну, ти розумієш, сподіваюсь - забути всі оті відмазки типу "мой родной язьік, родители разговарівалі", хоча, можливо, так воно і є, "у росіі нет монополіі на рускій язьік", хоча це дійсно так, "в окопах пацаньі не заморачіваются", хоча це чистісінська правда, та ще безліч відмазок. Хоча за відмазками - банальне небажання та звичайнісінька лінь)))
Ну таке
Лiнь - так, бо це час на вивчення, якого не так багато, та й звичка. Тiльки одне питання - жорстка це як? Штраф за слово росiйською?
 
Письменник стверджує, що в очах європейців дуже дивно виглядає ситуація, коли українці воюють з Росією і продовжують спілкуватися російською мовою.
Я думаю что украинский письменник слишком много на себя берет, выдавая свои собственные мысли за мысли всех европейцев. В Европе, где у многих стран по несколько государственных языков, вряд ли данный факт вызывает хоть какое-то удивление.

Да и в принципе, с каких пор русский язык стал творением путина и его окружения? Поправьте меня, но мне кажется что он (русский язык) возник задолго до их (нынешней российской верхушки) рождения.
 
Лiнь - так, бо це час на вивчення, якого не так багато, та й звичка. Тiльки одне питання - жорстка це як? Штраф за слово росiйською?
Штраф не допоможе,якщо вже ракета не змогла
 
Все простіше))
Здається мені, Жадан (і пох, кого він там пьохає))) пропонує альтернативу "м'якій українізації" - жорстку))
Ну, ти розумієш, сподіваюсь - забути всі оті відмазки типу "мой родной язьік, родители разговарівалі", хоча, можливо, так воно і є, "у росіі нет монополіі на рускій язьік", хоча це дійсно так, "в окопах пацаньі не заморачіваются", хоча це чистісінська правда, та ще безліч відмазок. Хоча за відмазками - банальне небажання та звичайнісінька лінь)))
Ну таке
может лучше делом заняться? вы всё про язык переживаете... ты хоть знаешь почему на фронте сейчас в приоритете украинский язык? почему все стараются на нём разговаривать, хотя русскоязычных очень много среди наших..
 
Лiнь - так, бо це час на вивчення, якого не так багато, та й звичка. Тiльки одне питання - жорстка це як? Штраф за слово росiйською?
Я був би тільки за, особливо прочитавши відповіді на мій допис, які, власне, і підтверджують його (допису) посил)))), але... Не вистачить сміливості і рішучісті у тих, в кого має вистачити)
 
.......
Да и в принципе, с каких пор русский язык стал творением путина и его окружения? Поправьте меня, но мне кажется что он (русский язык) возник задолго до их (нынешней российской верхушки) рождения.
:D:D
 
может лучше делом заняться? вы всё про язык переживаете... ты хоть знаешь почему на фронте сейчас в приоритете украинский язык? почему все стараются на нём разговаривать, хотя русскоязычных очень много среди наших..
А ти звідки знаєш, що там "на фронтє"? Ти ж хворий на 99 відсотків для війни?
І де ти побачив, що я за "язьік" переймаюсь? В мене там навіть слова такого немає, в тому дописі.
 
А ти звідки знаєш, що там "на фронтє"? Ти ж хворий на 99 відсотків для війни?
І де ти побачив, що я за "язьік" переймаюсь? В мене там навіть слова такого немає, в тому дописі.
мои там воюют.. а как мои дела, не твоё дело и с подобными вещами не шутят, имею ввиду прикидываться что со здоровьем проблемы, если всё хорошо, это тебе для довидкы...
.ты писал что жёсткую нада проводить украинизацию...... или ты не понимаешь значения этого слова и просто так ляпнул?
 
Останнє редагування:
Та попустіться, ніхто в вас ваш рускій не забере))) Разговарівайтє))))
 
Та попустіться, ніхто в вас ваш рускій не забере))) Разговарівайтє))))
ты сам по русски аж бегом шпрехаешь.... уже попустился?
все твои темы на русском и от тебя там не единого украинского слова..
 
Назад
Зверху Знизу