Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

У першу мить подумала, що це Анджоліна Джолі :)

схожа на Анджоліну.jpg
 
Доброго ранку! Добро з нами :кава:

OIG2456.jpg
 
Питають у майстрині, що робити, якщо нема таких камінців? Каже: тісто в поміч! :клас: А й справді, тісто набагато краще, ще й їстівне буде.

19f72e79ecd2b499b023692585d2674b.jpg
 
Гілка внизу виглядає як змій спокуси для котиків. "Пташок вам несу".

5ac2f4baae6d8a551c561a6b01efec64.jpg
 
Питають у майстрині, що робити, якщо нема таких камінців? Каже: тісто в поміч! :клас: А й справді, тісто набагато краще, ще й їстівне буде.

19f72e79ecd2b499b023692585d2674b.jpg
Їстівне, то ти погарячкувала. Гугли "солоне тісто для лепки" :)
 

Молодик у Тельці 8 травня 2024 року: що на нас чекає в цей час​


Молодик у Тельці 8 травня 2024 року: що на нас чекає в цей час



Телець – це знак, пов'язаний зі стабільністю, статком та безпекою. Молодик у Тельці 8 травня знаменує собою перший місячний цикл після весняного сезону затемнень. З новим місячним циклом трансформаційні енергії затемнень відходять на другий план.
Молодиком у Тельці управляє Венера, яка пов'язана з любов'ю, красою, грошима, стосунками та задоволеннями. Від 29 квітня до 24 травня планета "малого щастя" переміщується Тельцем, надаючи можливості відволіктися від зовнішніх подій, сповільнитися і просто насолоджуватися життям, розповідає астрологиня Марина Скаді (Марина Соколова).
У момент молодика 8 травня о 06:22 за київським часом немає жодного напруженого аспекту між планетами, а в Тельці формується стеліум: світла кармічна точка
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, Венера, Уран, Юпітер і, відповідно, Місяць і Сонце. Планети створюють дуже потужне позитивне енергетичне тло, яке буде посилено молодиком.

Молодик у Тельці 8 травня може допомогти у втіленні намірів у життя. Також підвищує почуття мотивації, дає натхнення до створення міцної, заземленої основи для себе.
Родюча енергія, що надходить від Тельця та Венери, посилить творчі, грошові та сприятливі сили. Її можна використовувати для того, щоб творити та створювати шедеври, відкрити бізнес, запустити власний проєкт. Енергії багатства та процвітання неймовірно сильні. Використовуйте потенціал планет, щоб зарядити свої почуття та цілі, наповнитися внутрішньою силою.
Телець — знак фіксованої Землі, а молодик завжди асоціюється з часом, коли потрібно "саджати насіння". Саме тому в найближчі два тижні після молодика корисно розпочинати бізнес-проєкти, здійснювати переїзд, влаштовуватись на нову роботу. Але важливо не лише "пустити коріння", а й виявити працьовитість, яку так цінує Телець.
У молодик з'являється шанс оновити своє життя, тому подумайте, які саме речі вам хотілося б змінити або дати їм новий імпульс. Обов'язково складіть список бажань, відправляйте запити у Всесвіт і просто всередині себе просіть про дива, а сумніви і негативні думки женіть геть.
 
Доброго ранку! Добра во всьому:кава:

OIG3765.jpg
 
Як виділяється міський житель, який, схоже, вперше їде в електричці. От по всьому видно :-) І по акценту - навіть ті, хто розмовляє рос, роблять це інакше, і пиріжкам, розміром на всю долоню, він дивується, і загалом весь його вид не відповідає місцю, в якому він зараз перебуває.
 
Як виділяється міський житель, який, схоже, вперше їде в електричці. От по всьому видно :-) І по акценту - навіть ті, хто розмовляє рос, роблять це інакше, і пиріжкам, розміром на всю долоню, він дивується, і загалом весь його вид не відповідає місцю, в якому він зараз перебуває.
Що за акцент? Це точно не ворог? Бо то дивно, не знати що таке електричка та яки бувають у нас пиріжки
 
Що за акцент? Це точно не ворог? Бо то дивно, не знати що таке електричка та яки бувають у нас пиріжки
Не те щоб акцент, а чисто міська вимова. Він з дівчиною їхав, і чистотою та охайністю від нього несло за 5 км, у нас аж такі не їздять :-) Не знаю як це пояснити, не те що всі їдуть брудні, але по ньому видно, що не той прошарок. Дівчина пиріжки купила, принесла йому, а він каже: це що за лапті, це пиріжки такі? Ну, можливо, це було награно, а насправді він знав що це, але тоді це було щось по типу показного захоплення, коли людина потрапляє в незнайоме місце. Як ото: ой, оце море? Ах, невже це гора, ах, ах :-) Людям, які їдуть у відпустку, чи кудись на вихідні в нове місце - з гарним настроєм, в очікуванні нових вражень - притаманна така поведінка, вони поводяться трохи як дурні :ги:
 
захотілось пиріжків
взяти на пероні
але як спуститись вниз
при моїй короні
пиріжки такі смачні
розміром з долоні
не усиджу ради них
на своєму троні
 
Щоб вилупкам спокою не було на земле та під нею!
 
Замало.

Троє хлопців у мить удару грали у футбол...
... В одного хлопчика — травматична ампутація (с)
Курви. Щоб за кожну нашу дитину десять їх не родилося. Щоб у того, хто цю ракету пустив, яйця згнили, а у його самок матки витекли
Курви
 
Ледве я вибрався зі студених вод річки Багматі, що бере початок у гімалайських льодовиках, як погляд мій упав на дві купи попелу; одну - з кремаційної ями, іншу - з жертовного багаття. На мені була тільки пов'язка на стегнах, і холодний вітер пробирав до самих кісток. Сильна туга охопила мене. Що робив тут я - тремтячий, самотній, виснажений, голодний - у такій далині від дому? Невже всі мої пошуки були марними? Я вдивлявся в зірки, що мерехтіли крізь гілки старого баньяна.
 
Ледве я вибрався зі студених вод річки Багматі, що бере початок у гімалайських льодовиках, як погляд мій упав на дві купи попелу; одну - з кремаційної ями, іншу - з жертовного багаття. На мені була тільки пов'язка на стегнах, і холодний вітер пробирав до самих кісток. Сильна туга охопила мене. Що робив тут я - тремтячий, самотній, виснажений, голодний - у такій далині від дому? Невже всі мої пошуки були марними? Я вдивлявся в зірки, що мерехтіли крізь гілки старого баньяна.
Схоже, ти почав морально готуватися до втілення своєї давної мрії ;)

"Я пишу тобі із Рішикеша, священного міста на березі Ганги. Мені здається, що в атмосфері умиротворення і спокою, що панує тут, можна навчитися дуже багато чому. Я займаюся тут тим, чим і належить займатися у святому місці, хоча мені було б непросто пояснити тобі, що саме я робив увесь цей час. Я приїхав сюди не як турист чи екскурсант. Тут шукаю власну душу. Життя на Сході разюче відрізняється від усього, до чого звикли жителі Америки та Європи. Тут все інше. Я поки не знаю, коли повернуся, але одне можу сказати точно: я дуже сумую за всіма вам і своїми друзями і з нетерпінням чекаю зустрічі з вами. Але ти мусиш зрозуміти, що спочатку мені потрібно виконати те, заради чого я приїхав на Схід, — осягнути справжній сенс життя"
 
Ну може хоч якась користь з тієї групи буде. Запросила звідти письменника в свою. Про пиріжки раніше не чув, але йому дуже сподобалося. Людина з гумором. Можливо, вийде з нього пиріжкар.
 
Назад
Зверху Знизу