Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Дуже дивний ноут дістався. Операційна система не Windows, а Linux Мint. Дуже незвично і незручно. А що це, цікаво, на шпалерах?

2023-10-02-22-21-28.png


Пошукала - кажуть Дубровник, Хорватія. Ще й знаменита вулиця. 🙄😄
 
Я спочатку подумала, що це якась Турція чи ОАЕ.
Як це так дістався?
Ну, б\в.

А ти б ідентифікував ту фотку як Дубровник? Може, був там. Я взагалі дивуюся, як багато людей їздило саме в Дубровник. :d Бачила купу фоток з цих відпочинків, але жодного разу не ту вулицю. Нарід що фоткає на морі? В основному морько і фоткає.
 
Взагалі був у Хорватії, але не там.
Оскільки ти любиш гори, то, мабуть, вибрав якийсь гірський курорт.

Але ж і на морях ти теж бував. Перед тим, як зрозуміти щось типу "я більш люблю гори, ніж море" треба ж було подивитися на обидва :) :плаваю:
 
Оскільки ти любиш гори, то, мабуть, вибрав якийсь гірський курорт.

Але ж і на морях ти теж бував. Перед тим, як зрозуміти щось типу "я більш люблю гори, ніж море" треба ж було подивитися на обидва :) :плаваю:
В Поречі я був.
Це в протилежному кінці, навпроти берега Венеції.
Там прямо біля моря сосни ростуть.
Десять метрів від води.
 
В Поречі я був.
Це в протилежному кінці, навпроти берега Венеції.
Там прямо біля моря сосни ростуть.
Десять метрів від води.
Клааасно.. :rolleyes: Взагалі парасольки не потрібні. Зажарився на сонці - збіг під сосну.

Це набагато краще, ніж пальми на пляжі. У пальм немає хвойного аромату.

5622_13-vsegda-pomnim-com-p-porech-plyazhi-foto-15.jpg
 
Я спочатку подумала, що це якась Турція чи ОАЕ.

Ну, б\в.

А ти б ідентифікував ту фотку як Дубровник? Може, був там. Я взагалі дивуюся, як багато людей їздило саме в Дубровник. :d Бачила купу фоток з цих відпочинків, але жодного разу не ту вулицю. Нарід що фоткає на морі? В основному морько і фоткає.
ОЛХ ?
 
Дуже дивний ноут дістався. Операційна система не Windows, а Linux Мint. Дуже незвично і незручно. А що це, цікаво, на шпалерах?

2023-10-02-22-21-28.png


Пошукала - кажуть Дубровник, Хорватія. Ще й знаменита вулиця. 🙄😄
І що там незручно?
 
Лена, а чого ти призупинила свої дуже нам потрібні ранкові аффірмації? :любов: :кава: Отак прочитаєш - і одразу якось краще стає..:вітаю:
Яке гарне слово - аффірмація:любов:
З ранку не було сил на приємне - всі пішли на прокльони

Але...Доброго вечора, мі з України! Кави добрим людям :кава::)
 
Завʼязують зі шкідливими звичками, а не корисними.
У чатику теж знають про мікродозинг, здивували. 😁 Все-таки це не надто ще поширено чи загальновідомо.

Дивлюся, ви з общ-вом др.трезвості вже тихіше, практично не воюєте вже. Натомість Марія непереборна :іржач:
 
Назад
Зверху Знизу