Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

А я ж казала, що то милота неймовірна. Нарід зі мною згоден, судячи з лайків )
А я хіба сперечалася? ))
Але щодо журбинок ти права. Треба назву, бо бувають цікаві вірші не журливі. Можна назвати #нежурбинка :-) Ну чи не ставити хештег :)
В мене он теж є нежурбинка, яка мені подобається, не знаю як кому...
 
А я хіба сперечалася? ))
Але щодо журбинок ти права. Треба назву, бо бувають цікаві вірші не журливі. Можна назвати #нежурбинка :-) Ну чи не ставити хештег :)
В мене он теж є нежурбинка, яка мені подобається, не знаю як кому...
Та не ставити хештег-то можна, але ж все одно це явище треба якось називати. Хоча б між собою.
Бо відмовлятись від таких нежурбинок не хочеться, вони часто класні.
 
Та не ставити хештег-то можна, але ж все одно це явище треба якось називати. Хоча б між собою.
Бо відмовлятись від таких нежурбинок не хочеться, вони часто класні.
Мені подобається #журбинка і #нежурбинка. Тим більше, що наче і не замахуємося на новий жанр, а просто попереджаємо, що вірш не сумний :)
 
Останнє редагування:
Мій похід мав успіх, приєдналися кілька людей і одна прислала вірш. Правила, як завжди, не читають. Я їй написала, щоб постила в Мікро, але поки що вона не бачила. А вірш хай повисить :)
 
Мій похід мав успіх, приєдналися кілька людей і одна прислала вірш. Правила, як завжди, не читають. Я їй написала, щоб постила в Мікро, але поки що вона не бачила. А вірш хай повисить :)
Вірш, до речі, цілком пристойний
 
Опів на дванадцяту. Замовкати мої сусіди не збираються. Знову гризуться години з десятої. Совісті нема. Чи піти пошукати? :rolleyes:
 
А може зареєструєшся? Бо флешмоби ж. Чи це принципова позиція?
А чого він?
Facebook сказав(ла):
Щоб переконатися, що люди знають, з ким вони встановлюють зв’язки, ми просимо всіх використовувати у Facebook свої справжні імена.
 
Я колись хотіла взяти ім'я чи Василиси Премудрої... - я тоді вела іншу групу і мені треба було для акку групи, то він теж не пропустив. От я не пам'ятаю чи пропустив Микулішни. Дурня якась. А якщо мене й справді так звуть? А він: використовуйте справжні імена.
Ну Starik Pohabych, наприклад, якось існує. Хоча може то стара реєстрація.
 
Бери прізвище Піроженко (Порошенко б теж підійшло, але зайнято вже :D ). А ім'я, наприклад, Олег.
 
Я колись хотіла взяти ім'я чи Василиси Премудрої... - я тоді вела іншу групу і мені треба було для акку групи, то він теж не пропустив. От я не пам'ятаю чи пропустив Микулішни. Дурня якась. А якщо мене й справді так звуть? А він: використовуйте справжні імена.
В результаті все одно заблочили, бо замість фото була її картинка. Так якісь квіточки, котиків не блочать, а картинку з мультика - забанили :незнаю:
 
Ви що, штовхаєте мене на обман? :ганьба: Тоді я згоден :ги:
 
Назад
Зверху Знизу