Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Ти ще якось розважався крім того, що об'їдав бабусин город? :-)
Капець розважався. На велосипеді катався, по яблука ходив у садок, по горох на поле, купався в ставку, лазив по деревах, ходив у бібліотеку в клуб, полов картоплю, крав у сусідів абрикоси, дивився кіно по ламповому ящику, другий на горищі розкручував старий, воював з кропивою, ловив котенят, ганявся за курами, майстрував луки зі стрілами, ходив у баню, скакав по сіну.:перекур:
 
Капець розважався. На велосипеді катався, по яблука ходив у садок, по горох на поле, купався в ставку, лазив по деревах, ходив у бібліотеку в клуб, полов картоплю, крав у сусідів абрикоси, дивився кіно по ламповому ящику, другий на горищі розкручував старий, воював з кропивою, ловив котенят, ганявся за курами, майстрував луки зі стрілами, ходив у баню, скакав по сіну.:перекур:
Повний набір :клас:
 
Та нехай їх кодло переведеться! Щоб не було їм ні гроба, ні відспіву, щоб земля їх не приймала!
 
Дочитала. Справді гарна трилогія. Варта уваги :клас:
 
Яка гарна ідея мені прийшла! Треба зробити вишиванку на ляльку! І зшити, і вишити! Головне не забути про цю ідею, бо то можливо лише коли буду у відпустці у мами. Там же лялька. О! А ще краще зробити їй повне українське вбрання!
Це чудова ідея! Це ж велика лялька, це було б дуже гарно!
 
Доброго ранку! Добро буде :кава:

OIG2087н.jpg
 
Розкажи нам спогад :)
Ще актуально? Пізно побачив твоє повідомлення, вже вкладався спати. Якби почав згадувати, то не зміг би швидко заснути :сплю:
Довелося мені якось побувати в Артеку. По блату. У зведеної сестри був батько — воєнком, який дав нам путівки, призначені дітям афганців. Тепер соромно. Може тому я тепер такий сором’язливий? :збентежений: Так от. Ходив я там у школу. І на уроці російської літератури дали вивчити вірш. Чи то будь-який, чи якийсь конкретний — вже не пам’ятаю. Але я його вже знав :боян: Це був вірш «Во глубине сибирских руд» :рл: Я, для виду, витримав невеличку паузу, необхідну для одного прочитання тексту, та підняв руку, ніби щойно вивчив. Це був тріумф! :браво: Може тому я тепер так люблю, коли мене хвалять? :незнаю:
 
Це завжди актуально, коли люди про себе розповідають, бо це цікаво.

Може тому я тепер так люблю, коли мене хвалять?
Всі люблять коли їх хвалять :-) Ну, можливо це в тебе занадто (це нам невідомо :ги: )
 
Як ви чистите сосиски, які не чистяться? :-)
Люди їх що - їдять з плівкою? Чи знімають разом із плівкою шар продукту? Адже якщо їх вироблять, значить їх люди купують.
 
Назад
Зверху Знизу