Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Як ви чистите сосиски, які не чистяться? :-)
Люди їх що - їдять з плівкою? Чи знімають разом із плівкою шар продукту? Адже якщо їх вироблять, значить їх люди купують.
Щось мені таки давно не траплялися. Так чи інакше, але вони чистилися :їжа:
 
Щось мені таки давно не траплялися. Так чи інакше, але вони чистилися :їжа:
Віденські, тоненькі, не чистилися, не знаю як зараз, я їх тепер не беру. А це інші, теж тонші, ніж зазвичай, і та ж сама історія.
 
Віденські, тоненькі, не чистилися, не знаю як зараз, я їх тепер не беру. А це інші, теж тонші, ніж зазвичай, і та ж сама історія.
Так може їх и не треба чистити, а треба тільки зварити? Вони ж не у поелітелені?
 
Таке відчуття, що зараз осінь. У квартирі прохолодно. Здається, що скоро мають увімкнути опалення, а потім буде сніг і Новий рік :-)
 
Віденські, тоненькі, не чистилися, не знаю як зараз, я їх тепер не беру. А це інші, теж тонші, ніж зазвичай, і та ж сама історія
Віденські ж в натураьній упаковці, її не треба чистити
 
Віденські ж в натураьній упаковці, її не треба чистити
Ну, то давно було, не знаю яка в них оболонка, більше брала їх. Хоча навіть якщо натуральна кишка, то все одно я б хотіла почистити, бо аби хто брався руками. Ну, то хоча б можна зварити, тобто продезинфікувати, і тоді їсти.
 
Чекай, так штучна - це не обов'язково целлюлоза. Там саме целлюлоза в тебе? Прям целофан?
Ні, тонке щось. А на сайті написано - штучна.
Але я загалом про те, що ти сказала, що у Віденських - натуральна, але є й целюлоза, значить може бути і ще якесь, залежить від виробника.
 
Назад
Зверху Знизу