Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Сьогодні малювала як в першому класі палички пелюсточки. Таки треба кошачку. Бачу, що синтетичними нема того ефекту, натуральними трохи краще, а ще кращий ефект отим, що зробила з хутра з капюшона, але все одно не те, що треба, та й завеликий пензлик. Так що треба таки десь ловити кішку :)
Я починаю тебе лякатися. :rolleyes: :-) Кішка, біжи!
 
Не всі ) Я прочитала як раз як корпоратив стриптизерів, це реально смішно.
Уявила. Ну, в принципі, дійсно можна з цього посміятися. Стриптизери замовляють стриптизера в торті - і зловтішно чекають, хто ж то буде. А той - дійсно, дуже здивується в першу мить :-) (він же не знає, для кого замовили). Але це не буде для нього ніяково, усі свої.

Найніяковіша ситуація - коли то будуть знайомі по колишній нормальній роботі. Боже, як низько пал секам!
 
Уявила. Ну, в принципі, дійсно можна з цього посміятися. Стриптизери замовляють стриптизера в торті - і зловтішно чекають, хто ж то буде. А той - дійсно, дуже здивується в першу мить :-) (він же не знає, для кого замовили). Але це не буде для нього ніяково, усі свої.

Найніяковіша ситуація - коли то будуть знайомі по колишній нормальній роботі. Боже, як низько пал секам!
Ну мене скоріш тут забавляє ситуація, що в стриптизерів теж можуть бути приводи замовити стриптизера - вони шо, не люди?
 
Ну мене скоріш тут забавляє ситуація, що в стриптизерів теж можуть бути приводи замовити стриптизера - вони шо, не люди?
Дійсно! :ги:

Згадався фільм, де дівчина-офіціантка спеціально пішла з багатим кавалером у своє кафе :) Щоб нарешті опинитися по той бік.
 
OIG2.RjtJ0pKmOnjOLSkeOYj2.jpg
 
Були різні предмети. Живопис був предмет, рисунок, ще один забув, де стилізації роблять.
Та я ж не про предмети питаю, а чи малювали закорючки? Ну от взяти аркуш і весь його змалювати якимось однаковим значком.
 
Ось я вчилася :-)
 

Вкладення

  • IMG_20240501_222324~2.jpg
    IMG_20240501_222324~2.jpg
    2 MБ · Перегляди: 3
Приятелька у Польщі сфоткала.

1714503506791.jpg
 
Назад
Зверху Знизу