Ебланам за рулем посвящаю

Їде якось дальнобійник на фурі, бачить біля пороги монашка “голосує”. Він зупиняється, запитує, мовляв, куди тобі. Так каже “до міста”. Ну, сіли поїхали.
Їдуть-їдуть, тут монашка заводить розмову.
— От вам далекобійникам добре, їздите куди хочете, повсюди в країні побуваєте.
— Це так. — усміхнувся водій. — Усюди буваємо.
— Так, добре вам далекобійникам. — провадить монашка. — Ви кого хочете, можете поцілувати, навіть монашку.
Ну, водій натяк зрозумів і поцілував монашку. Та віддихалась і каже:
— Добре вам все ж таки, дальнобійникам. Ось ви можете з ким завгодно, коли заманеться любов'ю зайнятися.
Водій натяк зрозумів, загальмував і пішов з монашкою в кущі. Та каже:
— Тільки я роздягатися не буду, бо бентежусь. А ще давай відразу в попку, бо я від класики бентежусь іще сильніше.
Дальнобійнику однаково, відмав він монашку в дупу по повній програмі. Натягує штани й каже:
— Ну що, красуню? Поїхали до міста?
— Та ні, я тут залишусь. — каже йому монашка. — Це вам далекобійникам все добре й просто, а нам геям , щоби чоловіка нормального знайти, доведено то в монашку наряджатися, то в клоуна…
 
Водій московської фури повів на ній портрети Порошенка з Яценюком, аби його пропустили через Україну… Ледве не забили.
 
Стоїть даїшник, повз нього проїздить Фольксваген-Гольф. Раптом даїшник різко махає водієм жезлом, оглушливо свистить і вихоплює пістолета. Водій мерщій тісне на гальму, ледь не вилітає через вітрове скло, виходить весь блідий, на ватних ногах:
— Що трапилось?
— Та все город. (Замислено дивлячись на машину.) Я от хочу також Гольфа купити, та щось кажуть, гальма в нього слабкі…
 
2 еблана на галстуке перед трамваем бабку сбили-шишку на лбу ей набили.
 
А военных ебланометром меряют?

Зацепились как то два Равчика, третьего и первого поколения... Я то по делу в шашки уворачивался, а "первого поколения" (мохровые 90е) на хвосте сидел и как то объехал - на красный, не в полосе, не притормаживая. Какбы за год двоим знакомым хорошо тачки расквасили - одни пьяные, другие в самоволке.
 
А военных ебланометром меряют?

Зацепились как то два Равчика, третьего и первого поколения... Я то по делу в шашки уворачивался, а "первого поколения" (мохровые 90е) на хвосте сидел и как то объехал - на красный, не в полосе, не притормаживая. Какбы за год двоим знакомым хорошо тачки расквасили - одни пьяные, другие в самоволке.

Зараз вже міряють. На нулі може і пофіг, але нещодавно тачка з проблемними доками не підійшла для одного з харківських підрозділів.
 
Пробил колесо? В зоне блоков? Сри на всех, меняй колесо. Протянуть за блоки ни ни
 
Добірка "кращого" за 2022 рік. На годину.

 
Пробил колесо? В зоне блоков? Сри на всех, меняй колесо. Протянуть за блоки ни ни
держи в копилку - разворот внутри блоков на Полтавском Шляхе (территориально блок за перекрестком от Роста в сторону Песочина) :yahoo:
 
Упёрся сегодня в стену тумана, но меня обогнал спонсор проезда. Поднажал, держу дистанцию, со своим тормозящим Тойотой. Блядь, прилип в задний бампер далбаёб. Тормознул кнопкой педали - похуй.

Сука бессмертные, кругом вальгала
 
Паркуюсь купить перекус, перед заведением выезд и знаки "машину не парковать". Становлюсь правее, перед бардюрой.

Слышу писк. Смотрю стоят сзади моей машины и сигналють нервно. А это оказывается хозяин знаков, который знаки не убирает, а проезжает по бардюру и дальше по пешетопной.

На какомто говнолазе, весь вояка
 
А шо там возле 2й кафедры акушерства? Девушка стоит мордой к встречке вместе с полицией.

И на универмаге дальше полицей враскоряку
 
Давно тут ничего не писал))
1. вечером оленей ясноглазых - это пиздец! кто во что горазд. или просто едущих с дальним.
2. на перекрестках даже если едешь по главной обязательно смотреть на едущих по второстепенной - идиотов, которые на отключенных светофорах топят не глядя по ней еще больше.
3. ну пешики не обозначенные в темноте это вообще песня... только и видишь патрульки и фишки на переходах.
 
привет пидрилле на митсубиси лансер с номером 0666, столб тебе уебок.
 
Давно тут ничего не писал))
1. вечером оленей ясноглазых - это пиздец! кто во что горазд. или просто едущих с дальним.
2. на перекрестках даже если едешь по главной обязательно смотреть на едущих по второстепенной - идиотов, которые на отключенных светофорах топят не глядя по ней еще больше.
3. ну пешики не обозначенные в темноте это вообще песня... только и видишь патрульки и фишки на переходах.
3й пункт это полный пздц - в свете встречных фар не видать нихера,ну здесь и 1й пункт присутствует.
 
Потеплело! По Победе, два хруста носятся шо ебанутые!
 
Так с пятницы уже не слышно! Может кто то уже подкараулил!))
Директор морга звонит своему приятелю, продавцу мотоциклов:
- Вася, сколько мотоциклов ты сегодня продал?
- Пять.
- Ага, понятно! Значит, пятый ещё где-то катается...
 
Назад
Зверху Знизу