Единый электронный билет в городском транспорте

Re: Единый электронный билет в городском электротранспорте

Коммунальный автобус - это не совсем скотовозка
Єдину різницю між ними і тем що було раніше я бачу лише в тому що вони нові поки що.
В іншому, ані в маршрутках, ані в електротранспрті я не бачу що б можна було називати цілком нормальним. Є краДші або гірші варіанти з лайна :(
зі. я ще не катався в карсанах, але на вигляд просто середні, покищо нові...
 
Re: Единый электронный билет в городском электротранспорте

Єдину різницю між ними і тем що було раніше я бачу лише в тому що вони нові поки що.
В іншому, ані в маршрутках, ані в електротранспрті я не бачу що б можна було називати цілком нормальним. Є краДші або гірші варіанти з лайна :(
зі. я ще не катався в карсанах, але на вигляд просто середні, покищо нові...

Разница в том, что коммунальный (по крайней мере электро) транспорт, ездит +/- по расписанию. А частный скотовоз - стоит на конечной, пока не забьет людей под завязкку, а когда людей мало - не ездит вообще.
 
Re: Единый электронный билет в городском электротранспорте

Его негде валидировать ))) Если в троллейбусах валидаторы на 1-й двери со сканером QR кодов, то в маршрутках - без.
Так что тут реально непонятно что делать если ты прождал автобус 40 минут и ехать на нем еще столько же. Интересно что его "Дійсність" вплоть до секунды ))

Ну тогда получается главное, чтоб он был действительным на момент, когда пассажира при посадке отвалидирует водитель. А дальше неважно, в автобусах контролеров нет.
 
Re: Единый электронный билет в городском электротранспорте

Румынские троллейбусы ( помните такие?), в самом начале удивили полной тишиной в салоне на остановках. После советского грохочущего компрессора это было сказкой.
А потом точно так же превратились в рухлядь на колесах. Если полноценно обслуживать, это произойдет не скоро, если забить на обслуживание, то очень быстро. Так же будет и с турецкими автобусами.

С автобусами, думаю, будут по другому. Продержат их до выборов, завлекая водил зарплатой и небывалыми льготами. А потом пойдут задержки, людей прокинут и все уволятся. Ну а раз некому ездить, почему бы не передать кирсаны "хозяевам маршрутов"?
 
Re: Единый электронный билет в городском электротранспорте

Ну тогда получается главное, чтоб он был действительным на момент, когда пассажира при посадке отвалидирует водитель. А дальше неважно, в автобусах контролеров нет.

Счас народ начнет эти билетики на принтере печатать.
 
Re: Единый электронный билет в городском электротранспорте

Разница в том, что коммунальный (по крайней мере электро) транспорт, ездит +/- по расписанию. А частный скотовоз - стоит на конечной, пока не забьет людей под завязкку, а когда людей мало - не ездит вообще.
Особливо коли всі підряд стоять за дріфтуном чи з оборваними дротами. Або під станцією метро набиваючись так само як маршрутки.
Всі вони більш-менш однакові. І за "розкладом", і за поведінкою.
І там і там здебільшого є розклад.(зазвичай штуки 3 різних будні-вихідні і середне щось ))) )
Я в скотовозках іноді питаю (щоб розуміти сідати чи іншого більш швидкого почекати) стоюнів коли їхатиме, завжди чітко відповідає бо розклад знає...
 
Re: Единый электронный билет в городском электротранспорте

Я могу представить. А потом ты возьмешь десяток билетов подряд, сравнишь отличия, вычислишь алгоритм генерации QR кода и будешь себе их дома печатать.
а нащо, якщо немає валідаторів компостерів?
Водій зором різницю наврядчи помітить ))))
Там захист є!!! стрічка з препринтом єблетовським )))
зі.є портативні термопринтери на яких це можна ставити на потік одразу на зупинці ;)
мій відсоток за ідею враховуйте )))
ззі. код в мене не прочитався, але ставлю на те, що там лише той самий номер квитка. або номер, маршрут, час
 
Re: Единый электронный билет в городском электротранспорте

Ой, що там купляти. У деяких воно вже є для інших потреб. Інші можуть зробити копію факсом на термопапірі. А в когось проканає і звичайні принтерні )))
Пам'ятаю наскільки швидко з'являлися раніше постійні магнітні на метро....
Єдиний варіант якраз був закладений в єблет. Генерація кода, який перевіряється в базі чи на відповідність за секретною схемою(на кталт контрольної суми). Для чого сканується валідатором. І потім також має можливість перевірки РТЗ.
зі. портативні принтери коштують від 20баксів десь
 
Re: Единый электронный билет в городском электротранспорте

Принтер+бумага похожая+софтинку какую-никакую наваять для рисования билетов. Не, овчинка выделки не стоит. Разве что ради лулзов, тут цена не важна.

Дело на в лузлах и цене. Автобусы ездят по таким ерпеням, где никаких терминалов нет.
 
Re: Единый электронный билет в городском электротранспорте

На
Кстати, да. А как оплачивают проезд пассажиры в ебенях, где нет терминалов и нал запрещен?

А Шо тут думать? Сегодня на Одесской в сторону ебеней подъехало это новое чудо техники. Все на него посмотрели и оно пустое умчалось в туман.:D
При этом там утром всегда куча народа стоит.
Но, честно скажу, не видел, какой маршрут. Что-то четырехзначное.
 
Re: Единый электронный билет в городском электротранспорте

Кстати, да. А как оплачивают проезд пассажиры в ебенях, где нет терминалов и нал запрещен?
А нащо? ))))
Місцеві кому їхати треба, єблет або картку гоші отримають. А тим хто здалеку краДше в єбеня не лізти ))))
 
Re: Единый электронный билет в городском электротранспорте

А нащо? ))))
Місцеві кому їхати треба, єблет або картку гоші отримають. А тим хто здалеку краДше в єбеня не лізти ))))

А Хрякинчанином, разве, уже можно платить?
 
Re: Единый электронный билет в городском электротранспорте

А Хрякинчанином, разве, уже можно платить?
Пишуть що замінює єблет. Також пишуть що вже скількось їх видали.
Жодної згадки що платити неможна.
Чи ти погано справам довіряєш? ;)
 
Re: Единый электронный билет в городском электротранспорте

Пишуть що замінює єблет. Також пишуть що
Так, это в проекте. А реально, где на него деньги закидывать?
Невже є, якійсь, кабінет хакрівчянина?
 
Re: Единый электронный билет в городском электротранспорте

Так, это в проекте. А реально, где на него деньги закидывать?

Вот поэтому пока выдают только тем, у кого бесплатный проезд)
 
Re: Единый электронный билет в городском электротранспорте

И, их пускают в Кирсаны?

Вопрос интересный, но почему только в кирсаны, в принципе еблетный валидатор в любом трамвае-тралике должен на эти карты реагировать.
 
Re: Единый электронный билет в городском электротранспорте

Так, это в проекте. А реально, где на него деньги закидывать?
А щось реально заважає писати їх так само як єблети? Тобто поповнювати і валідувати як єблети.
Мати такі собі перефарбовані єблети але з ІПН, куаркодами та іншим...
 
Re: Единый электронный билет в городском электротранспорте

Принтер+бумага похожая+софтинку какую-никакую наваять для рисования билетов.
Фото одноразово, а потім тільки друк.
Ну ще можна дату/час змінювати в пейнті )))
 
Назад
Зверху Знизу