Experiment

Статус: Offline
Реєстрація: 30.12.2004
Повідом.: 4278
Недавно появилась интересная идея, а именно проверить на сколько голосующие за ту или иную партию знакомы с программой этой самой партии. Для эксперимента была выбрана Партия Регионов и, соответственно, ее электорат.
Был взят кусок из предвыборной программы Федорыча

Основні рівні міжнародної співпраці

Відносини з Європейським союзом, Росією та Сполученими Штатами Америки
Домінантою української зовнішньої політики має стати зміцнення та розгортання європейського потенціалу країни, інтенсифікація процесів євроінтеграції. При цьому історична та культурна близькість України та Росії обумовлюють роль нашої держави як найближчого стратегічного партнера Російської Федерації на заході, зацікавленого у спільному входженні наших країн до сучасного європейського економічного та культурного простору. Важливу роль у зміцненні міжнародної позиції України повинні відігравати збалансовані і довірливі відносини стратегічного партнерства із провідним світовим лідером – Сполученими Штатами Америки.

Відносини з країнами-сусідами
Партія намагатиметься підвищити роль та рівень участі України у Вишеградській "четвірці", ГУУАМ, Балто-Чорноморській організації з економічної співпраці та інших перспективних формах регіональної координації та кооперації. Центрально-європейський і балто-чорноморський напрямки зовнішньої політики – основні вектори реалізації Україною власного потенціалу регіонального лідера. Україна повинна взяти на себе ініціативу щодо створення спільних економічних зон та регіональних ринків для надання взаємній економічній зацікавленості дієвих форм. Такою формою, наприклад, могла б стати система єврорегіонів. Потрібно активізувати роботу з упорядкування і полегшення режимів перетину кордонів, створення сприятливих умов для прикордонної торгівлі, економічної та культурної співпраці, що сприятиме розквіту прикордонних регіонів України.

Відносини з авторитетними світовими, європейськими та регіональними міжнародними організаціями
Для партії принципово важливе значення має захист національних інтересів української держави і громадян України за кордоном, створення позитивного міжнародного іміджу України, формування необхідних інформаційних та правових умов для просування вітчизняних товарів на зовнішні ринки. Цьому повинна сприяти активна і виважена участь України в роботі ООН, ЮНЕСКО, ПАРЄ, СНД, міжнародних економічних, торговельних та інших організацій. Партія підтримує подальший розвиток і оптимізацію співпраці України з НАТО задля повноцінного включення у систему європейської безпеки.

Посилання видалено
переведен на русский и размещен на парочку форумов, где преобладают сторонники бело-голубого лагеря.
Результаты можно посмотреть здесь. :-)

Посилання видалено
Посилання видалено

P.S.: Огромное спасибо BratK за идею.
P.S.S.: Я в раздумьях. Выкладывать на те форумы ссылки на оригинал, или подождать, может и сами догадаются. :-)
 
так а в чём тайный смысл сей темы?:) где "собака порылась"?
 
:клас: :клас: :клас: :клас: :клас: :клас:
Я в ВОСТОРГЕ !!! :пиво: :пиво:
 
8) зря вскрылся, тут тоже можно было запостить
 
мне всё равно не понятно, видать я НЕздравомыслящий:)
 
EdDolg сказав(ла):
мне непонятен, в чём смысл этой темы, ну выдержки из программы, ну и что??
ссылки не на выдержки из программы а на коментарии к выдержкам
 
me_gun сказав(ла):
ссылки не на выдержки из программы а на коментарии к выдержкам


ну тогда, тут надо дать ссылку на обсуждение темы "украина-РФ" на сайт Udaff.com, думаю, там вообще будет интересно....
 
Patrik сказав(ла):
А ты сам то хорошо знаешь программу "своей" партии?
Довольно неплохо знаю.
Patrik сказав(ла):
Чем прграмма БЮТ отличается от НСНУ.Ну кроме конечно вказивки Тимошки исключать из рядов партии тех,кто будет сотрудничать с ПР.
Уже ответил в другой ветке.
 
EdDolg сказав(ла):
ну тогда, тут надо дать ссылку на обсуждение темы "украина-РФ" на сайт Udaff.com, думаю, там вообще будет интересно....
при чем тут удафф? у тебя видимо инет дорогой и тебе в лом ходить по линкам, либо ты просто шлангом прикидываешься, как обычно. выдержки из программы были размещены на форумах сторонников партии регионов. в каментах сторонники бело-голубых подвергли критике программу пр обозначив ее как очередной оранжевый высер. выводы делай сам. или не делай
 
me_gun сказав(ла):
при чем тут удафф? у тебя видимо инет дорогой и тебе в лом ходить по линкам, либо ты просто шлангом прикидываешься, как обычно. выдержки из программы были размещены на форумах сторонников партии регионов. в каментах сторонники бело-голубых подвергли критике программу пр обозначив ее как очередной оранжевый высер. выводы делай сам. или не делай


Я понимаю больше чем Вы:) для чего ЗДЕСЬ была размещена эта тема.

Перечитывать бред, якобы, сторонников сине-голубых..сами читайте:):)
 
EdDolg сказав(ла):
Я понимаю больше чем Вы:) для чего ЗДЕСЬ была размещена эта тема.

Перечитывать бред, якобы, сторонников сине-голубых..сами читайте:):)
очень удобная позиция, только в помещении с бетонным полом можно голову сломать 8)
 
me_gun сказав(ла):
очень удобная позиция, только в помещении с бетонным полом можно голову сломать 8)

В Ваш тон: я и смотрю , что Вы всегда в каске:) сразу видно проффесионала:):)

По теме: ответов в этих темах десятка два:) и говорящих человек 5:) ну и что? это может прокатить как позиция сине-голубых?:):)
 
neds ... да вы батенька ако Двуликий Янус .... :-) ... здесь вы об одном агитируете, там о другом ....
 
neds - респект :) Давно так не смеялся.
Правда реакция севастопольфорума была предсказуема. Там контингент такой - "против". И пофигу против чего. Лишь бы против Украины и за РФ. Логика - лишнее ;)
 
Назад
Зверху Знизу