Фарион

Зі сходу країни - якби не ваші фаріони, донбас би не повстав, а так роздраконили людей в 2013. Шоблять. Це нема сили перетравлювати вже, цю діч.
Це ж треба таке, до цих пір вірити каким казкам..Наче це не Кирило, аримандрить твою дивизію, роздраконював людей своїми проповідями про руський мир від моря до моря де руськоязичні мріють по те, що РФ їх захистить.
 
Перше - "Економіст", стаття самого Залужного. А решта - то вже луна, що нікого не здивує..
Економіст так і написав - терміново надайте доказ того, що Залужний не посварився з Зеленським! Терміново надайте їх спільне фото!
 
Видишь ли, раньше нельзя было матюкатья и посылать всех на йух
Та можно было и раньше. Просто не с любого направления.

У тебя направление, видать, было оттуда же, куда посылал
 
не сумуй, батько:D
 


Ідуть слова Президента, які всі воспрінімають і їдуть на шашлички, але є нюанс.

Ви б погібли інакше ще до вторгнення..можливо...
Якщо ви маєте фактаж, що підготовка не йшла в тих умовах та можливостях, яка просто не афішувалася- тоді доведить це, але не зараз під час розпалу війни... Кому треба- вже "до того як" з великою вірогідністю знали - вторгнення буде...
 
А что это за статья в Кзоте п.3 ст41 - по собственному?
 
А что это за статья в Кзоте п.3 ст41 - по собственному?
.
Стаття 41. Додаткові підстави розірвання трудового договору з ініціативи власника
або уповноваженого ним органу з окремими категоріями працівників за певних умов
Крім підстав, передбачених статтею 40 цього Кодексу,
трудовий договір з ініціативи власника або уповноваженого ним органу може бути розірваний також у випадках:
...
3) вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи;
 
Петро має вже на собі поставити політичний хрест. Я вже давно це говорю. Також пропонував йому отримати подяку за деяке гарне, що він зробив та піти варити шоклЯд далі. Бо інакше доля може змусити його ставити хрестики на стіні казенного будинку, відраховуючи час....
Ебанько, а кто ти такий, що можеш йому або нам давати поради? :D:D
 
Разыграли среди своих - получился рог однотуровый (экономия). Через пять лет рог накрутил себе 3-4 процента в первом туре ...

"Igor_rr

Привіт! Реєстрація пишет41 хв. тому" С приветом и первый комменатрий, а такое впечатление, что ты сто раз уже здесь тренировался.. :as is::as is:
 
Хрякорилий "арієць".. не Льоша. Але вони там один одного варті...
Ага, всі там один одного варті, то схоже, що в тебе якесь кумедне уявлення про людей, наче ти з дому ні разу не виходив ..
 
Ебанько, а кто ти такий, що можеш йому або нам давати поради?
Його я знаю тут вже з десяток років як досить адекватну людину.
А ты тут мосх пудришь своей хуергой совсем недавно
и успел надоесть.
Соответственно, его мнение мне интересно,
а твоё тоже интересно, но чисто с терапевтической точки зрения.
 
Ебанько, а кто ти такий, що можеш йому або нам давати поради? :D:D
Я Румата Есторський. Не Люся Арестович, а я. Ми тут за вами єбаньками недоразвитими спостерігаєм, як ви копорсаєтеся на воді та на суші, на площинній Землі, обмежені навколо суцільним крижаним щитом, який ви назвали Антарктіда.
До речі, дон Вегарес, спостерігання за тобою вже когось почало виводити з рівноваги. Вирішують що з тобою робити. Я доповідаю на базу, що поки тебе не треба анігілювати та що це просто у тебе жанр такий на ХФ.:іржач:
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу