Фото Харькова советских времен

Я так розумію десь біля будівлі інституту благородних дівиць - педінституту, але ця будівля 1839 року після війни у 1946 році була знесена.
Тобто в 1959 році фотограф не мав можливості зробити цей снимок.
 

Вкладення

  • сад.jpg
    сад.jpg
    443.6 КБ · Перегляди: 84
Останнє редагування:
Ще знимок цього району. Але де був той самий фонтан?
 

Вкладення

  • 1381440765019.jpeg
    1381440765019.jpeg
    283.4 КБ · Перегляди: 74
Це за скільки років до появи там BILLA ? )

Наприкінці 70-х рр. ліворуч була занюхана довжелезна автостоянка, де під відкритим небом роками за парканом іржавів чийсь мотоцикл з коляскою;
повз ту стоянку батько водив мене малу у "4-ту дитячу поліклініку" і ми удвох щоразу поглядали на той неприкаяний моцик, весело переймаючись його долею:
- коли ж його заведуть, коли ж його заберуть?, а шо як хазяїн помер?, от якби ж забрати ту Яву, чи шо воно там, собі...

(час і до людей безжальний, татові вже 80-т років, не бачила його років двадцять, чи згадує він ме.. той моцик, іноді проходячи там?..) :збентежений:
 
Це за скільки років до появи там BILLA ? )

Наприкінці 70-х рр. ліворуч була занюхана довжелезна автостоянка, де під відкритим небом роками за парканом іржавів чийсь мотоцикл з коляскою;
повз ту стоянку батько водив мене малу у "4-ту дитячу поліклініку" і ми удвох щоразу поглядали на той неприкаяний моцик, весело переймаючись його долею:
- коли ж його заведуть, коли ж його заберуть?, а шо як хазяїн помер?, от якби ж забрати ту Яву, чи шо воно там, собі...

(час і до людей безжальний, татові вже 80-т років, не бачила його років двадцять, чи згадує він ме.. той моцик, іноді проходячи там?..) :збентежений:
Посварились з татом?
 
Це за скільки років до появи там BILLA ? )

Наприкінці 70-х рр. ліворуч була занюхана довжелезна автостоянка, де під відкритим небом роками за парканом іржавів чийсь мотоцикл з коляскою;
повз ту стоянку батько водив мене малу у "4-ту дитячу поліклініку" і ми удвох щоразу поглядали на той неприкаяний моцик, весело переймаючись його долею:
- коли ж його заведуть, коли ж його заберуть?, а шо як хазяїн помер?, от якби ж забрати ту Яву, чи шо воно там, собі...

(час і до людей безжальний, татові вже 80-т років, не бачила його років двадцять, чи згадує він ме.. той моцик, іноді проходячи там?..) :збентежений:
Я щось не впiзнаю де це , хоча сам був клiєнтом 4ки у приблизно той час.
 
знято з Ахсарова 23?
Хіба він поруч із ФТІНТом?
До речі, ще можна побачити залишки яру, який йшов майже від лісу до Олексіївської балки та був продовженням викопаного перед війною протитанкового рову.
 
Останнє редагування:
Теж довго думав. В кадрі мабуть останні номери по просп. Науки, а знято з Ахсарова 23?
Якщо цi 3 свiчки по проспекту напроти ФТIНТа то де кiтайска стiнка? Може це хутор Веркiна, хоча я не пом'ятаю там таких, а знято с кiтайской стiни?
 
Панове, в когось є фото величезної купи загубленого взуття на площі зранку після концерту 1994 року?
 
Нагадайте, будь ласка, що то хоч за концерт був?
Якась московитська проблядська попсова шушара.
Пам'ятаю тільки "жопу свело" и ладу денс, з якої той пиздець и почався, щоб їй теж сраку свело.
А ще пам'ятаю той лютий стид, за те, що сам там був, кончені друзяки та баба потягнули, хоча воно мені і нах не треба було.
 
Нагадайте, будь ласка, що то хоч за концерт був?
якесь зборище тіпа зірок тоді ще снг на бабки якогось станк-інвеста
утром йшов, куча була, ввечері вже прибрали (( купа знатна була, чогось запам'яталось на все життя
 
Назад
Зверху Знизу