Голкіпер з Харківщини Андрій Лунін виборов для «Реалу» вихід до півфіналу Ліги чемпіонів

Статус: Offline
Реєстрація: 11.01.2007
Повідом.: 35064
Голкіпер з Харківщини Андрій Лунін виборов для «Реалу» вихід до півфіналу Ліги чемпіонів

0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202024-04-18%20164905.png


Голкіпер з Харківщини Андрій Лунін виборов для «Реалу» вихід до півфіналу Ліги чемпіонів Українця після матчу-відповіді відзначили головний тренер Анчелотті та партнери по команді,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
«Суспільне».

У грі з «Манчестер Сіті» Лунін пропустив один м’яч — коли з близької відстані ворота вражав півзахисник господарів Кевін Де Брейне. Натомість українець виконав 8 сейвів і відбив два удари у серії пенальті.

«Маю сказати, що і п'яти хвилин не відбігав би, як мої партнери, не те щоб 120. Маю подякувати їм за те, як важко вони працювали переді мною», — сказав Андрій Лунін.

Він розповів, що очікував щонайменше від одного гравця з команди-суперника пробивання по центру воріт — ним виявився португалець Бернарду Сілва.

«Ми готувалися до того, що зроблять гравці «Сіті». Знали, що хтось один спробує пробити прямо наді мною. На щастя, я обрав правильного хлопця [Сілву], аби ризикнути та залишитися стояти [по центру]. Я — найщасливіша людина у світі. У моїй країні складна ситуація — через це мені нелегко [належно] тренуватися на щоденній основі. Але я хочу подякувати всім, хто мене підтримує», — сказав Лунін.

Партнера у воротах відзначив Федеріко Вальверде.

«Маємо привітати Луніна. У першому матчі він зазнав певної критики через [помилку], яка може статися з кожним», — сказав Вальверде.
«Усі були дуже підготовлені, Лунін також був готовий», — прокоментував серію 11-метрових головний тренер «Реала» Карло Анчелотті.

Перший матч команд у Мадриді завершився нічиєю — 3:3. Лунін вперше пропустив 3 м'ячі в одному поєдинку Ліги чемпіонів, водночас здійснивши три сейви.

Українські футболісти Андрій Лунін та Михайло Мудрик, які грають у європейських клубах, навчалися у Красноградській дитячо-юнацькій спортивній школі.

Читайте також:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Чільне фото:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Автор:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу