Голова Дергачів звернувся до населення і закликав не панікувати: працює українська авіація

Статус: Offline
Реєстрація: 11.01.2007
Повідом.: 35323
Голова Дергачів звернувся до населення і закликав не панікувати: працює українська авіація

photo_2024-01-11_20-04-07%20%282%29.jpg


Голова Дергачів звернувся до населення і закликав не панікувати: працює українська авіація Задоренко записав відеозвернення у момент, коли в небі пролітав військовий літак.

«Чуєте? Це наша авіація сьогодні. Не панікуємо, наша авіація працює, захищаючи наше небо. Шановні друзі, прошу вас подбати про своїх батьків, які залишились у прикордонних населених пунктах. Подбати про їхню безпеку, вивезти їх на безпечні території з прикордонних селищ, створити їм належні умови. Щоб не повторювався 2022 рік, коли, рятуючи своє життя, покинули батьків, і цілими днями мені скидували SMS з адресами, де залишились мати, батько, які сидять голодні і без підтримки», — сказав Задоренко.
«Я виконував свою функцію, допомагав, утримував, евакуйовував, доставляв гуманітарну допомогу, але сьогодні є час підготуватись. Я прошу вас підготуватись і допомогти своїм батькам. Віримо в наші Збройні сили, не панікуємо. Хлопці надійно тримають кордон, в небі працюють наші літаки. Все буде Україна», — додав він.

Через наступ на півночі Харківщини, який російська армія розпочала 10 травня, та пов'язані з цим обстріли
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
з
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
та
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.

Внаслідок авіаудару по Дергачах уночі 10 травня
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
будівлі та торговельні павільйони.

Чільне фото: Дергачівська МВА

Автор:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу