Гости из РФ Вам сюда - part 24

У меня есть одна особа в числе "родни". Её пригласили на день рождения 8 мая. Она сказала, что не может, потому, что не может пропустить парад победы, который будут показывать по росТВ.
Она - здесь в Харькове. Парад - в Москве. День рождения - семейный.
 
От жеж добрые люди - прямо как наказ плешивого выполняют - "Кожному москаляке по квартирегиляке!":D


А шо у вас и гилячная фабрика своя или импортные?

Так дерева ростуть по всьому Львову - навіщо фабрика?


Ага:yahoo:
 
А тут і думати не треба, весь центр завішаний:D
А шо это... знаешь? :)

8ce064583d5c7da3e5e058450511066b.jpg
 
Щирого кондового москаля нонче и сыскать трудно, чуть что сразу в отказ и грит что понаехал! Не тот москаль пошел, не тот...:(

Ну на скрепові свята їх більшає, і не встигають відмазатись. А у бандерівців вже око наметане - москаля здалеку бачать
 
Экие вы чудные? Метро сами роете, а москаляк на гиляку..Когда станцию имени Яроша открываете?

Так як сам зробиш, ніхто не зробить. А з москалів які робітники? Як тільки -так зразу
 
Так як сам зробиш, ніхто не зробить.
Розмовляють двоє жінок:
— До мене вчора сусід заходив, попросив чого-небудь поїсти. То я йому стіл накрила, картопельки посмажила, салатик накришила, все з’їв!
— Віддячив хоч?
— Звичайно! Такого великого спасибі я ще ні в кого не бачила!
 
Скільки разів був у Львові - жодного разу не бачив москалів на гілляках. Хіба що в катівні у Криївці трішечки. :)

Не псуй імідж Львова- вішають, значить вішають, а не бачив, бо в парк повішаних москалів не всіх пускають

Але москалі - непогана їжа!

Для ворон
 
А взагалі не треба Львів рекламувати, а то понаїдуть, в нас і так багато туристів, з росії не треба

Та я й не рекламую.Тут і так "чотких пацанчиків" вистачає.:( А взагалі, Львів це супер:клас:справжнє європейське місто. Душа України.
 
Назад
Зверху Знизу