Гуманистичские ценности уничтожат цивилизацию

Вот об этом я предупреждала все годы. Я ведь видела, к чему эти мультикультурные пидарские зазывы приведут.
А меня расисткой обзывали и травили кучей.
 
Все дело в общественном договоре. Когда он ограничивал права негров и позволял их считать ленивыми обезьянами, это было плохо. Когда негры ведут себя как опасные ленивые обезьяны, а им это сходит с рук, это тоже плохо. А установить равенство всех зверей перед законом нынешняя повесточка не позволяет.
 
От пацаки не негри. І шо з того?
Адін нарот.
 
Все дело в общественном договоре. Когда он ограничивал права негров и позволял их считать ленивыми обезьянами, это было плохо. Когда негры ведут себя как опасные ленивые обезьяны, а им это сходит с рук, это тоже плохо. А установить равенство всех зверей перед законом нынешняя повесточка не позволяет.
Хочешь удивлю? жизни черных важны . Когда звучал этот лозунг он вполне обоснован .Другое дело как уже это все вылелось Это другое дело .
 
От пацаки не негри. І шо з того?
Адін нарот.
А це вже державна політика. Держава-терорист. Це порушення не суспільного договору, а купи міжнародних. ХАМАС із купою зброї, включно із ядерною.
 
А це вже державна політика. Держава-терорист. Це порушення не суспільного договору, а купи міжнародних. ХАМАС із купою зброї, включно із ядерною.
Політика то дрібниця.
Генетика у них така.
«Генетика — продажная девка империализма»
 
Если все будет продвигаться туда, куда сейчас, то следующих поколений белых может и не остаться.
Генетика доказала, что белые это немного оттраханные неандертальцами африканцы. Иммунная система у негров лучше работает, меньше аутоиммунных заболеваний.
 
Це порушення не суспільного договору, а купи міжнародних.
чергове порушення...та можна сміливо наголосити, що не працюють ніякі "міжнародні договори"... ну, проміж цивілізованих держав якось працюють, в масштабах світу - то все виявилося утопією... особливо, коли зухвалий порушник - володар найбільшого арсеналу ядерної зброї...
 
Со мной никто ни о чем не договаривался.
Общественный договор не учитывает индивидуальные хотелки. Поэтому лично для себя можно желать чего угодно, но быть готовым к тому, что хотелки урежут. Так и тут: очень хочется взять МГ-3, установленный на подходящую ездилку, десяток коробов по 250 и 4 запасных ствола, и со всем этим заехать в черный или арабский квартал, но не дадут.
 
це все те, чого ви всі хотіли, й ти, Торі, теж.
Якщо когось щимити, то він логічно захищатиметься.
Потім це підхоплять неравнодушні всілякі, які морально з тими, кого щимлять.
А це все лохторат, вже багато разом. Тож підхоплять це політики, й вже президенти говорять про те, що треба захищати якісь меншини и групи.
В результаті ті, хто хотіли рівних прав для себе хорошого білого негея, мають тих прав менше.

Почалось все тоді, коли хтось вирішив, що знає за інших як краще їм жити.
А закінчиться тоді, коли всі мамонти, що піднімають подібні сабжеві питання, вимруть.

Якщо є буду розповідати, що люди з великим розміром ноги є повноцінними та такими,як всі, то мене приймуть за дебіла та не звертатимуть уваги. Якщо ж завтра знайдеться достатньо долбойобів, що почнуть щимити таких людей, то подібні вислови вже не будуть вважатись дебільними - почнеться процес описаний мною вище.

Все починається з агру одних людей на інших та лише відсутністю цього агру може закінчитись. Як то питання друге - може все ж якось підросте суспільство та поступово агр зникне, а може хтось когось перемочить та агр зникне зза відсутності об'єктів для нього.
 
Иммунная система у негров лучше работает, меньше аутоиммунных заболеваний.
А почему СПИД из Африки пошёл по миру, а не издох под иммунной системой негров?
и пошли они все нахуй вместе с ниггерами
Тори, нас с такими лозунгами ни в ЕС, ни в НАТО не возьмут:D
 
Назад
Зверху Знизу