Іржаві буржуйки поставили захисникам Харківщини: на них “наварили” 2,5 млн грн

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 197302
Іржаві буржуйки поставили захисникам Харківщини: на них “наварили” 2,5 млн грн

photo_2024-04-22_16-30-07.jpg


У Харкові повідомили про підозру підприємцю. Йому інкримінують виготовлення іржавих буржуйок для захисників регіону та заволодіння на цьому майже 2,5 мільйонами гривень У Харкові повідомили про підозру підприємцю. Йому інкримінують виготовлення іржавих буржуйок для захисників регіону та заволодіння на цьому майже 2,5 мільйонами гривень

Автор: Елена Нагорная

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
А чем мешает ржавчина горению дров в буржуйке??
 
перегореть металл может и горение уже потом будет не только в буржуйке
Шось в мене за 30 років ніяк перегоріти не може. Хоча буржуйка була іржава ще тоді, коли в 70-х була водопровідною трубою.

А чем мешает ржавчина горению дров в буржуйке??
Тим що грошики прийшли не в контору прокурорського кума.
 
Шось в мене за 30 років ніяк перегоріти не може. Хоча буржуйка була іржава ще тоді, коли в 70-х була водопровідною трубою.


Тим що грошики прийшли не в контору прокурорського кума.
Про тебя речи и не шлось .Прочем я и не знаю какая у тебя печка и ты можешь хоть весь б/у собирать и потом на свой страх та риск использовать
 
Про тебя речи и не шлось .Прочем я и не знаю какая у тебя печка и ты можешь хоть весь б.у собирать и потом на свой страх та риск использовать
Ти хоч раз буржуйку топив, полупокєр?
 
???? Ты соучастник?
Що буває, коли людина з вулиці вв'язується в держ. замовлення і перебиває пропозиції потрібних людей, можна наочно спостерігати в цій темі.
Я не настільки йобнутий, щоб в таке встрягати, і не настільки дегенерат, щоб йти в прокуратуру.
 
Що буває, коли людина з вулиці вв'язується в держ. замовлення і перебиває пропозиції потрібних людей, можна наочно спостерігати в цій темі.
Я не настільки йобнутий, щоб в таке встрягати, і не настільки дегенерат, щоб йти в прокуратуру.
Ти настільки йобнутий , що вважаєш, що людина з вулиці- це зовсім інша порода людей ніж ті, що йдуть в прокуратуру та на інші державні посади. І настільки дбл, що важаєш - бути простою конякою краще ніж тим, хто коняку запрягає та поганяє.. :ги::ги:
 
Назад
Зверху Знизу