"Я не кину свою державу". Зеленський піде на другий термін, якщо вибори будуть у 2024 році

Оце Круто
😊

Плюс 5,8 МІЛЬЙОНІВ євро від братньої Данії - на відновлення нашої багатостраждальної Енергоінфраструктури.
🇺🇦
🇩🇰


_nc_ohc=8hHRmW_37UEAb4f_61x&_nc_ht=scontent-iev1-1.jpg
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 

Natalia Abramova

14 ч. ·

Якщо у вас є ще трохи не зіпсованих нервів, ви повинні це почути. Я це не для того, щоб вам останнє зіпсувати.
Але, якщо ми не будемо знати ворога "в ліZо", ми будемо нагадувати страусів.
Це не просто про "якало", він-ворог України, лютий і підступний. Ворог, із-за якого зараз затримується постачання зброї. Ворог, із-зі якого і почалася ця сама кривава війна 21 сторіччя.
Ворог, із-за якого зараз Харків з Одесою хочуть зробити черговим Алеппо.
....От якби ми ще тоді, в 19 році ми підійшли до виборчої дільниці нашого майбутнього ПРЕЗИДЕНТА і підтримали його, де тоді зібралась порохошняга і почала кричати-ти наркоман. І спитали б з них: докази де, рєбятушкі?
Може б ця тема була закрита, і у путіна вибиті карти з рук. І війна без наркомана, була вже і не війна...
Всі пам'ятають той ролик з вантажівкою збиваючого наркомана?
Ми-промовчали.
А коли громили ОП. Що ми робили? Те саме.
Ми мовчали і спостерігали...
Це ми з вами пригріли гадюку на шиї, яка зараз нас вбиває своєю отрутою..
Ми все знали про Крим і Донбас, про колону гіркіна і торговлю на крові.
А чого мовчали? А про склади зі зброєю, а про добровольців на колінах, а про котли, а про вбиту Катю Гандзюк і інших вбитих патріотів при порошенко?
Так чого не вийшли на МАЙДАН?
Так може ми і не такі вже й "майдануті".....
А може ці всі майдани і не зовсім "наших рук справи"? І це черговий міф?
Можете мені тут що завгодно писати, про ваш патріотизм, але надайте мені хоча б один аргумент, що ви захищали Зеленського, коли йому це було потрібно, хоча б один!
Зараз всі такі розумні: якби не Зеленський, то й України вже не було б. А як йому тоді в 19 році було? А як йому зараз? Це когось турбує, це хтось розуміє?
Ви хоч уявляєте собі, який хрест ця людина поклала на свої плечі?
Мало того, що ми всі з пересраку всілись Зеленському на шию, так там же сидить і вся порохоботня разом з юлею і шматками зажопу, там сидить вся Європа і з занепокоїним натом=хуятом. Так якого розміру в Зеленського повинна бути шия? Розміру з планета Земля, чи шо?
... США з автоматами на третьому році війни...це не просто пздць, це крах людству!
Але тут про порошенко, і про очі-які бачили....
👀

Головне, щоб не повилазили.
 
Judge Rico Dredd:
Вам уже прямою мовою кажуть: "Пішов добровільно служити - лох! Забив хєр на повістку - президент!". Дійсно, і чого ж так багато стало ухилянтів? І ще в мене запитання: коли Зеленський ішов у президенти, він же знав норму Конституції, що строк повноважень президента лише 5 років?

PavloV:
В будь-якому нормальному суспільстві така дерслужбовиця вже даво була б звільнена нахрін.
Але у нас суспільство хворе. На зелену лихоманку.

FB_IMG_1713084642399.jpg
 
🇮🇱
🇺🇦
✌️

Якби папєрєднікі в свій час не ручкалися з кремлем, не торгували зброєю, не знищували її, а навпаки озброювалися, то ми б могли бути як Ізраїль, і цієї війни взагалі б не було.
Всі президенти України, починаючи з Кравчука, закінчуючи Порошенко, винні в цій війні.
А порошенко, цей взагалі повинен сидіти пожиттєво, з конфіскацією всього майна!
Перемоги Ізраїлю, Перемоги Україні!
🇮🇱
🇺🇦
💪
✌️


 
Назад
Зверху Знизу