Як краще вирізати отвір в цегляній стіні?

Статус: Online
Реєстрація: 30.08.2006
Повідом.: 4510
Є вікно, закладене цеглою (суміш силікатної і керамічної) в півцеглини. Хочу вирізати отвір, щоб вставити туди віконний кондиціонер. Чим це краще зробити?
Є болгарка на 125 мм, спробував різати, повністю не прорізає і дохєріща пилюки, в приміщенні різати взагалі не варіант. Є шабельна пилка. Купити полотно по цеглі і вирізати нею? Які ще варіанти?

Поки що план - спочатку прорізати ззовні контур болгаркою, потім просвердлити декілька отворів і далі вже дорізати решту шабельною пилкою.
 
если малой кровью, то по контуру перфом насверлить отверстий и выбить...потом по месту можно подровнять как болгарочкой так и перфом с лопаткой
 
Пригласить человека с буром специальным и за час у вас будет красивое, ровное отверстие
 
Пригласить человека с буром специальным и за час у вас будет красивое, ровное отверстие
кондей не круглый, а квадратный\прямоугольный, так что не вариант коронка большого диаметра. тем более такие услуги обычно стоят как пол кондея )
 
В цей богом забутий куток тільки привезти/увезти людину буде коштувати як цей кондиціонер.
Купив два бури для перфа, буду потихеньку вирубувати.
 
Вангую, шо кирпич в проеме с несущей стеной никто не связывал
Я бы попробовал выбить кирпич самый крайний, ну и далее по тексту:незнаю:
 
Вангую, шо кирпич в проеме с несущей стеной никто не связывал
Я бы попробовал выбить кирпич самый крайний, ну и далее по тексту:незнаю:
Вангую, что и швы вертикальные там никто раствором не забивал. Поэтому фигачить надо по горизонтальному шву и ловить кирпичи из верхнего ряда, которые и не собирался демонтировать.:)
 
Вангую, что и швы вертикальные там никто раствором не забивал. Поэтому фигачить надо по горизонтальному шву и ловить кирпичи из верхнего ряда, которые и не собирался демонтировать.:)
Зато, как и желал тс, *бэз шуму и пыли*..:D
 
Я бы попробовал выбить кирпич самый крайний, ну и далее по тексту:незнаю:
Будинок зі шлакоблоку. Ця закладка може бути міцнішою, ніж стіна.
Вангую, что и швы вертикальные там никто раствором не забивал. Поэтому фигачить надо по горизонтальному шву и ловить кирпичи из верхнего ряда, которые и не собирался демонтировать.:)
Нє, там цементу всюди дохуя, бо цемент був, а цегла дефіцит. Але сьогодні оглянув, вертикальні шви в місцях прилягання до стіни репнули. Ввечері спробую вибити це все нахєр.
 
Вибив. Трошки було пригод через те, що перф виявився з патроном SDS-MAX, а бур SDS+. Але все вийшло, дякую всім за поради.
 
Можна було булгаркою полосами різати, сколювати та заглиблюватись поступово. Єблі та пилу багато, але варік робочий цілком
 
Назад
Зверху Знизу