єППО - перший в Світі колективний радар

Используются и "шахеды" и "медленные" крылатые( но реже чем С300) и не всегда цель Харьков, если подходить к проблеме таким образом как считает Паганель то и для Киева никто бы ничего не показал, т.к. что показывать мимо меня летит значит не нужно
- Когда в последний раз в Харьков "прилетала" крылатая ракета или шахид? Прошлой зимой?
- Вы читать умеете? Для точного определения направления нужна "база". Если наблюдатели в Проходах и Р. Лозовой отрапортуют о ракете то это даст точность +-180 градусов, мотому что они оба ракету видят одновременно. А вот если к Р.Лозовой добавить, скажем, Змиев или Ахтырку - точность существенно увеличится. Я не говорю, что наблюдатели в Харькове или Проходах не нужны, я говорю что они не помогут Харькову (а помогут Полтаве, Сумам и тд)
насчет слепить с300 я что не понял.

Она лишь внпачале траектории может чуток корректироваться, а далее болванка летит Я так понимаю..
Корректируют С300 до тех пор, пока ее видит радар наведения. На дальности 50 км - ну наверное до высоты 1км. Если ставить активные помехи в направлении радиолокатора, то связь должна пропасть довольно быстро. Может это и делают.
Висновок 1: спочатку треба їбашити по ППО, яке нагло стоїть у активному режимі.
Так как у Украины "своего" ракетного вооружения практически не осталось то.....
Висновок 2: Є хаймарси, які могли б шмалять. Але, союзники верещать, щоб їхнім БК не шмаляли по "харошьім русскім". Треба розвивати буревій і 220мм самоходні міномети.
Треба. К следующей войне с мордоком. К этой войне надо было готовиться в 2015.
Висновок 3: завади це добре, але, с-300 летить по землі в режимі радіоведення, бо радар з неї зняли (він не працює по землі). Не менш половини траекторії вона пройде, бо РЕБ буде занадто далеко (підкатити РЕБ ближче неможна, бо сама РЕБ буде уражена зі ствольної арти, її добре видно). Тобто - воно, все одно, вийде на траекторію до цілі, проста буде знижена точність, так як піке буде некерованим.
Ее не надо подкатывать - надо давить радар, т.е. нужно знать направление на него и желательно находиться по линии визирования на ракету. ЭПР ракеты небольшой, его можно легко накрыть 10-кратной помехой так, что и MTI не поможет. Но делать надо быстро.... Нужно много тыжИТшников, чтобы сделать аналог Кропивы.
P.S. крім завад - ще б ніхуйово було тотально винищувати весь літаючий мотлох типу орланів, бакланів і всього, що літає з кацапського боку - вони використовують БАЛА як ретранслятори, як для ланцетів, так і для ракет, що значно збільшує дальність можливого заходу в наш тил
Для того, тобы бить орланов надо для начала их видеть. Т.е. нужна РЛС. А это посложнее чем слепить квадрокоптер в гараже. РЛС, способную обнаруживать такие цели, в Харькове делали, две в год в лучшие времена. Ни одну из них, кстати, Украина не заказала. А вот орки и Иран - покупали. Теперь - поезд ушел: кто делал или на пенсии или на грантах в Европе.
 
С300 люблять наводитись на металл і прочий металевий мотлох на землі. Наприклад - автостоянка, сарай з металевим дахом, підїздні залізничні колії...ітп. Статистика. (прилітало багато блядин)
Сказали уже. РЛС наведения с ракет С300 сняли. Вместо него поставили инерциальную систему наведения. Изначально да, была - потому что ее рассматривали как дешевую альтернативу для борьбы с надводным флотом. При работе по земле - у нее слишком много помех, да и на земле далеко не всегда "что яркое - то цель".
 
Корректируют С300 до тех пор, пока ее видит радар наведения. На дальности 50 км - ну наверное до высоты 1км. Если ставить активные помехи в направлении радиолокатора, то связь должна пропасть
Ну в итоге она ж куда то падает.И если не будет подрыва в воздухе высоко (как при сбитии), а выставлен для варианта земля- воздух-земля подрыв почти при контакте или совсем рядом, то все равно где то будет очень плохо от взрыва, причем не понятно где...Кстати у с300 для штатного земля- воздух было не менее трёх модификаций..А что там сейчас намудрили с вариантами для наземных целей - хз..Этого не было в описаниях ранее...Я специально сегодня спросил у офицера, который служил на с300...
 
Треба. К следующей войне с мордоком. К этой войне надо было готовиться в 2015.

Ее не надо подкатывать - надо давить радар, т.е. нужно знать направление на него и желательно находиться по линии визирования на ракету. ЭПР ракеты небольшой, его можно легко накрыть 10-кратной помехой так, что и MTI не поможет. Но делать надо быстро.... Нужно много тыжИТшников, чтобы сделать аналог Кропивы.

Для того, тобы бить орланов надо для начала их видеть. Т.е. нужна РЛС. А это посложнее чем слепить квадрокоптер в гараже. РЛС, способную обнаруживать такие цели, в Харькове делали, две в год в лучшие времена. Ни одну из них, кстати, Украина не заказала. А вот орки и Иран - покупали. Теперь - поезд ушел: кто делал или на пенсии или на грантах в Европе.
1/ C 2005. Але, кацапам вдалося якимось чином подавити Ющенка. Вітерець пліток носить тему, що його син скоїв смертельне ДТП і цим Юща потім шантажували до повної втрати працездатності.
2. Апогей траекторії ракети, у випадку Харкова, - десь посередині. Як ти збираєшся подавляти її завадами на зустрічному курсі? Вона, будь-що, долетить до апогея. Потім, звісно, перетвориться на шаланду, яку якусь несе інерциалка... але, вона долетить кудись поряд з ціллю, і це не завадить їх уїбати в якусь общагу, або ТРЦ. Тут ефективніше давити саме ретранслятори, саме вони забеспечують "останю мілю". І вони літають як хочуть.

Останій шахед - докладаю, тиждень тому. Висікав над містом безкарно, встиг потрапити на ХХ у вигляді аудіозапису, і тільки потім був десь збитий за містом (нащо він так складно літав - не маю гадки). Якби він цілив по чомусь у місті - він безкарно туди влучив би.

3. Нахуй непотрібні "тижайтішники" для аналогу кропиви - сама Кропива вже є.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Чи ти для кого маєш наувазі аналог? Для цивільних? може просто в саму кропиву цей функціонал запиляти?

4. В будь-якій справі рулить фінансування. Без бажання держави - ні хто це не буде робити, як мінімум, це не гаражна справа. РЛС по освіті повинен був разробляти я, наприклад. Але, я бачив дохуя вакансій укроборонпрома на работяг, і жодної в КБ. Тобто... держава НЕ хоче. (Це мій особистий висновок, і він може не співпадати з реальністю. реальність може бути такою, що держава... проста не відбиває дупля що треба робити і як).
РЛС в діапазоні 5+ГГц на декілька кілометрів - зробити можливо, потужностями держави - взагалі безпроблемно, але... я теж їх не бачу.
 
І цей, ваш, патент та розробки "лежать на полицях"?
Термін захисту патента вже давно сплив. Я цю групу покинув в 2007 році, коли стало ясно, що аспірантура не світить. Все, що від цього залишилося - це ППОшна ВОС.
Але група лишилася і працює - тільки, напевно, не в Харкові.
 
І так і нетак.
Це ракета ППО, "з коробки" в неї є свій радар, яким вона наводиться аж до "останьої милі". На старті, коли сама ракета не бачить ціль - її ведуть з пульта.
Переробка в земля-земля - проводиться зняттям радару.
Тобто, - ні, не на початку траекторії, а всю траекторію вона на сторонньому керуванні.
І, - так, якщо вона втрачає видимість пульта, то далі летить як некерована ракета, зберігаючи якийсь свій останій вектор.
Якби, тоді, перехоплювати її нашим пультом і вести далі, відводити з курсу в поля.
 
Якби, тоді, перехоплювати її нашим пультом і вести далі, відводити з курсу в поля.
Ні, так не працює :) Ми не знаємо кодів доступу, хоча пульти у нас від них дійсно є. Але - ми не маємо гадки що модернизувала рашка за ці роки і як воно працює зараз.
 
Ні, так не працює :) Ми не знаємо кодів доступу, хоча пульти у нас від них дійсно є. Але - ми не маємо гадки що модернизувала рашка за ці роки і як воно працює зараз.
Де ж наша агентура... Секрет атомної бомби викрали, а тут якісь коди..
 
Назад
Зверху Знизу