Йобана русня

20240304_195833.jpg
 
А шо такое? На беларашку кто-то уже напал и идут боевые действия на её территории?
Колорадські жуки мають намір. Бульбафюрер навідь знае звідки будуть наносити удар і може показати на мапі :D.
 
О, проспалося.
А я по стєкломою не єкспєрт. Я єкспєрт по стєкломойних єбаньках, накшталт тебе.после тебяпосле тебя

О, проспалося.
А я по стєкломою не єкспєрт. Я єкспєрт по стєкломойних єбаньках, накшталт тебе.
Не треба бути скромним, ти кондом у тебе нема міскив.. такшо хто я такий заважати тобі заблуждатись
 
давай д
Ну, то просто досі не второпал своє майбутнє. Бо пише "Республіка" (динири) з великої літери. Тобто, ще не дійшло. Це за десять років, що минули!

До речі - навколішки:

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Братику, мені байдуже на москалів,.. пиздити хохлов буду, тому що якщо ти не Українець то ти або москаль або хохол
 
что самое интересное, если они это сделают, то станут первой страной в мире, которая запретит хождение собственных денег в пользу коммерческих структур.

на самом деле, нигде никто и никогда не заставляет иметь банковский счет ни физ. ни юр.лиц. т.е. любая фирма вполне может работать за нал, хоть это и связано с бОльшим гемором. тем не менее, наличие банковского счета всегда и везде - это всего лишь опция.

если кацапы примут этот закон, то сделают это необходимостью.

как и мы, если откажемся от наличной гривны, о чем депутаты поговаривают периодически.
Ти правий, мої гроші це мої гроші і я не маю обов'язку використовувати банк....
 
Окончательно поехала крыша!
Та хуй там! Мєрзкая мєркантільная тварь нєплохо устроілась!
Скільки там у неї в Австрії пенсія? Тисяч 10€ на місяць? 20? А так мільйон - запросто. І живе де-небудь на березі теплого океану - у тому ж Таїланді. А раз на місяць, за викликом, прилітає на болотах показатись.
 
Та хуй там! Мєрзкая мєркантільная тварь нєплохо устроілась!
Скільки там у неї в Австрії пенсія? Тисяч 10€ на місяць? 20? А так мільйон - запросто. І живе де-небудь на березі теплого океану - у тому ж Таїланді. А раз на місяць, за викликом, прилітає на болотах показатись.
а нах она нужна за лям? она ни на что не влияет и песенка ее спета. дешевле пристрелить. к тому же, лям выделят куратору, а куратор 900к спиздит.
 
Назад
Зверху Знизу