Йобана русня





IMG_20240515_184318_635.jpg
 
Останнє редагування:
Ще Крим

"Вночі українці завдали ударів по російській авіабазі Бельбек у Криму, де базується 38-й винищувальний авіаційний полк (в/ч 80159) 4-ї гвардійської армії ППО і ППО.
Згідно з повідомленнями, ці удари були нанесені ракетами ATACMS, поставленими США.
Губернатор Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що російська ППО "відбила масований удар" по місту Севастополь."



русские пишут

2Cozud5FZOU1qM7eLT9H8lM46q0Fn1VaMQ.jpg


Это от сюда

2DakU3DPBhK54ej43009R2jbhWaXAu8fV9.jpg
 
Останнє редагування:
Фуріоза? Ні... Це рашисти свої танки ланцюгами та клітинами обвішують

2CF2F84JA8e5xZBKtVynVNnz7VknjzZV5d.jpg
 
дивно. я вважав, шо підорва з "лднр" - взагалі за ідею дохнуть. а їм також гроші потрібні?
да какие они идейные ? . они за деньгами гонятся . знают . что их здесь будут убивать . но а все равно лезут .
 


Мем "бомбити воронєж" спрацював. А яка символічна назва селища у воронезькій області.
 
Ещё не всмотревшись в табличку с адресом, предположил, что СПб.

Апд: а, вспомнил, отчего: в '96-м перед мэрскими выборами оппонировавшая Собчаку команда притащила из Сибири его типа "племянника" , полнейшего обсоса, подкинули ему представительских и крутили по всем местным каналам его с проектом "сети минеточных шаговой доступности".
Чувак настолько путал берега и косорезил, что его проще стало закопать...
То ти кацапюра - а я дивувався,- шо то за довбойоб.
 
Останнє редагування:
Да там еще при коммуняках она засрана била до немогу, шо там в ней деди ловіли, для меня загадка, :незнаю: я там кроме шкряков никого не відел..:D
Кстати оф название у нее Приморская ( если память не подводит) а по татарски Меликчесме ( судоходная/полноводная).. :зуби:
 
Назад
Зверху Знизу