Йобана русня

bbf6hb.jpg
 
Там вже 124 тис. Через 8 хв. після мого відгуку))Швидко :) там ми до ранку фіфа опустимо до 0.
 
ну що пiдарахи, не очiкували?
 
в такому темпі 1 тис.відгуків за 5-7 хв.:):клас:
 

Так я ж про те і кажу:клас:Я спеціально подивилась на час,щоб зрозуміти швидкість. Відмітились коли було 123, через 7 хв. 124, через 6 хм.17 сек вже 125 тис.
Рейтинг вподобань фіфа 1,6 , завдяки українському флешмобу.Зараз.Якшо такими темпами,то на ранок цей рейтинг буде нижче плінтуса:браво:
 
Тот случай, когда весь процесс отрицательной селекции отпечатан на лице, и даже говорить ничего не надо.
россия (страна-террорист)не, а вы бы доверили такому посторожить свою сумку, или, скажем, велосипед? Так почему же вы слушаете и верите тому, что этот гопник вам рассказывает из телевизора?!!

chfhg1.jpg

а как оно ведет свои пропагандонские ТВ передачи. Кстати, в Европе он всрался , когда ему хлопец чуть не начистил еблет.
У меня одного чешется рука , видя это личико?:відстій:
 
Зайти на сторінку ФІФИ, поставити 1 зірочку і написати "Слава Україні!" - це зараз найпопулярніша гра-флешмоб у Facebook! Спробуйте пограти
Спробував, але там треба пройти реестрацiю, в мене нема акаунта на Фейсбуцi, заводити його - нема бажання пiсля ОК та ВК, хай вони поздихають
 
Нарид подсобляем...Скажите ФИФЕ все шо о ней думаете....

Зайти на сторінку ФІФИ, поставити 1 зірочку і написати "Слава Україні!" - це зараз найпопулярніша гра-флешмоб у Facebook! Спробуйте пограти https://www.facebook.com/pg/fifa/reviews/
a3gcfb.jpg

Влепил звезду в лоб:D
 
Нарид подсобляем...Скажите ФИФЕ все шо о ней думаете....

Зайти на сторінку ФІФИ, поставити 1 зірочку і написати "Слава Україні!" - це зараз найпопулярніша гра-флешмоб у Facebook! Спробуйте пограти https://www.facebook.com/pg/fifa/reviews/
a3gcfb.jpg

У меня не получается!:плачу:

1.Ставлю "зIрочку"
2.Пишу "Слава Україні! Glory to Ukraine!"
3.Жму "готово"
4.Зависает пост и не отправляется

ШО Я ДЕЛАЮ НЕ ТАК ?!:confused:
 
У меня не получается!

1.Ставлю "зIрочку"
2.Пишу "Слава Україні! Glory to Ukraine!"
3.Жму "готово"
4.Зависает пост и не отправляется

ШО Я ДЕЛАЮ НЕ ТАК ?!
Та там щас атака бандеровцев.) Тоже не сразу получилось.
 
У меня не получается!

1.Ставлю "зIрочку"
2.Пишу "Слава Україні! Glory to Ukraine!"
3.Жму "готово"
4.Зависает пост и не отправляется

ШО Я ДЕЛАЮ НЕ ТАК ?!
Может ФСБ нагнуло хакеров из Сколково, чтобы западлянку сделали свободному голосованию? А хули, им это как два пальца обосцать, ФСБшникам, по прямой команде Хуйла. Особенно учитывая подрыв пердаков на хуйлостане после вылета рашки из мундиаля
 
Австралия призвала Россию к ответу после смерти британки в Эймсбери
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу