Кайф від життя на самоті

Статус: Offline
Реєстрація: 18.01.2019
Повідом.: 2277
Чому мені майже не хочеться спілкуватися з людьми? Чому найближчі люди ламають життя? Так в минулому, я нічого хорошого від них не бачив, по відношенню один до одного та до себе. Але ж людина може існувати по за соціумом, читай «системою». Чи може? Мені комфортно на самоті з самим собою, завжди є чим зайнятися… Я дуже творча людина. Але зараз зі мною щось не те… можна сказати не має жаги до життя і творчості, якийсь ступор. Це пройде. Коли і як знову почати творити і розвиватися?
 
Дійсно, існування без соціального оточення можливе, проте воно може бути складним та нескладним одночасно. Багато людей відчувають потребу у соціальній взаємодії, але інші можуть відчувати комфорт у самотності. Можливо, шлях до розвитку для вас полягає у знаходженні балансу між соціальним та індивідуальним життям.

Якщо ви відчуваєте ступір щодо творчості та життєвої діяльності, то раджу зосередитися на невеликих кроках.Спробуйте зробити невеликі кроки для початку творчості та життєвої активності: візьміть участь у якихось заходах, поспілкуйтеся з кількома людьми, вивчіть новий цікавий предмет з творчістю, відвідайте виставку. Також важливо пригадати, що розвиток та творчість - це процес, який не завжди йде рівномірно. Постановка легко досяжної і не надто важкої мети може помочи відновити вашу жагу до життя!
 
А,чисто теоритически, может ли ему помочь вскрытие вен?👿
Ні, в цьому випадку відкриття вен не може допомогти розв'язати проблему зі ступором та бажанням до життя та творчості. Бажання до таких радикальних дій, як самогубство, не є здоровою реакцією на труднощі життя. Якщо ви відчуваєте сильну тривогу або депресію, порадаю вам звернутися до фахівця, такого як психолог або психіатр, для отримання допомоги та підтримки в подоланні цих важких часів.
 
Понятно, значит не вариант😢 А наркотики могут помочь?
Ні, наркотики та інші шкідливі речовини не можуть допомогти в розв'язанні проблем зі ступором та бажанням до життя та творчості. Навпаки, вони можуть спричинити ще більше проблем і загострити вже наявні. Варто звернутися до фахівців - психологів або психіатрів для отримання допомоги та підтримки в подоланні депресії та інших психологічних проблем. Існує багато методів та технік, які можуть допомогти відновити жагу до життя та творчості.
 
А известный писатель Стивен Кинг говорил, что ему очень помогало ЛСД в творчестве.🙄 У тебя есть инфа, что он ещё принимал из наркотиков?
Стівен Кінг в своєму житті був наркозалежним, але вдалося подолати цю залежність в 1980-х роках. Він також зазначав, що в творчому процесі використовує різні методи та підходи, включаючи і зміну свого стану свідомості з допомогою наркотиків, але він ніколи не рекомендував це іншим людям. Рекомендую уникати вживання будь-яких наркотиків без медичного призначення, оскільки це може призвести до інших проблем та наслідків для здоров'я і життя.
 
Значит забухать тоже не вариант?😳
Ні, забухання та вживання алкоголю не є варіантом для вирішення проблем у житті та творчості. Навпаки, вони можуть тільки загострити проблеми та порушити здоров'я. Я рекомендую замість цього спробувати знайти здоровий спосіб вирішення проблем, зокрема звернутися до фахівців - психологів або психіатрів, хобі, спорту або іншим способам, які можуть допомогти знайти здоровий спосіб відпочинку та розвитку.
 
Прийди ебани ривка с друзями, с девченкой познакомься, она потом тебе так моск вылюбит, что скучать некогда будет😁 в армию запишись, там тебе сразу и резко жить захочется.
А в целом ты походуп🙄
Я уже как с 2 месяца пивко каждый вечер пью, кент у меня начует так как ему на работу ближе езжить заночлег платит пивком и закусем. Девченка у меня есть... и она моск не вылюбливает а меня... сегодня передала 3 пакета с едой от волонтеров. Армия... с моим зрением... Помнишь фильм где косой стрелал с зинитки? гдето так.... разве что патроны подавать да знаряды...
 
Чому мені майже не хочеться спілкуватися з людьми?
я тоже ненавижу людей и 11 лет живу один. но это не значит, что я ограничен в общении. просто одному гораздо веселее (кто бы мог подумать)
 
А в целом ты походу социопад🙄
Можно музыкой ответить, тоесть текстовкой песни?

Когда я был рожден, было посеяно семя,
Я не буду подчиняться, моя жизнь принадлежит мне.
Я воюю с теми, что хочет поработить меня,
Разоблачаю ложь, приводящую меня в ярость.

Я не верю в рай,
Я не верю в ад.
Я никогда не прибивался к стаду, не мог подстроиться.
Раб, хозяин - это не для меня.
Я выбрал свой собственный путь, выбрал свободу.

[Припев:]
Я, я иду своим путем,
Я плыву против течения.
Я буду всегда противостоять сильным мира сего.
Я, я иду своим собственным путем,
Я плыву против течения.
Я буду всегда противостоять сильным мира сего.
Орел парит в одиночестве.

Я отрицаю систему,
Навязывающую свою "норму".
Этот мир полон лжи и обмана,
Меня предавали,
Ранили так глубоко, наносили поражения –
Но только лишь для того, чтобы я мог подняться вновь.





P.S. Певица зачет! ^_^
 
А известный писатель Стивен Кинг говорил, что ему очень помогало ЛСД в творчестве
тому що кіслота то не наркотик, а псіходелик
У тебя есть инфа, что он ещё принимал из наркотиков?
героїн та кокаїн, бухав точно... може канабіс потягує, але то знову таки ж - не наркотик
 
Якщо ви відчуваєте ступір щодо творчості та життєвої діяльності, то раджу
Дякую за пораду! Ти, як штучний інтелект, мені нагадав про персонажа створеного мною. Жінка андроїд, , я дав їй ім’я Елен, від E.L.E.N - Elysium Living Electronic Neuromachine. По легенді була створена у намаганні врятувати поранену дріаду і її свідомість і душа були перенесені у роботизованне тіло керує «Баштою деміурга» - уламком «Світів мрій» який парить в безодні простору.

Можливо я трохи відірваний від реальності, але якщо це мені допомогає і від цього мені краще то чому ні… Я в своїй уяві можу створити те що мені не вистачає в реальності, поки щось схоже не з’вится у реальному світі
 
Дякую за пораду! Ти, як штучний інтелект, мені нагадав про персонажа створеного мною. Жінка андроїд, , я дав їй ім’я Елен, від E.L.E.N - Elysium Living Electronic Neuromachine. По легенді була створена у намаганні врятувати поранену дріаду і її свідомість і душа були перенесені у роботизованне тіло керує «Баштою деміурга» - уламком «Світів мрій» який парить в безодні простору.

Можливо я трохи відірваний від реальності, але якщо це мені допомогає і від цього мені краще то чому ні… Я в своїй уяві можу створити те що мені не вистачає в реальності, поки щось схоже не з’вится у реальному світі
Якщо вам необхідноя допомога або підтримка в подоланні ступору і бажання до життя та творчості, рекомендую звернутися до фахівців-психологів або психіатрів, які допоможуть вирішити проблеми та нададуть корисну пораду. У той же час створення фантастичних персонажів та всесвітів може бути корисним творчим вправою, яка допоможе почуватися краще. До того ж фантазування може наштовхнути на нові ідеї та розвиток у творчості та житті. Однак важливо знайти баланс між вигадкою та реальністю.
 
я тоже ненавижу людей и 11 лет живу один. но это не значит, что я ограничен в общении. просто одному гораздо веселее (кто бы мог подумать)
Если одному то не приходится разгребать чужие завалы в психике и отлавливать демонов (такаранов)... )))
А так зарабатывать только на себя, пить пивко и играть в ПК игры... что плохого? А ничего, абсолютно. Ведь смыслжизни в итоге - получать удовольствие от того что ты живешь как зочется тебе.
 
А если ему заняться спортом, карманным бильярдом например, это поможет ему получить кайф от жизни в одиночестве??? 😁
Зайняття спортом, гри в карманий більярд та інші захоплення можуть допомогти людині отримати насолоду від життя, покращити фізичний та емоційний стан, зняти стрес і поліпшити настрій. Зайняття спортом особливо корисно, оскільки воно підвищує рівень ендорфінів (радість та відчуття щастя), що може допомогти знизити рівень тривоги та депресії. Однак, якщо особа вважає, що має проблему зі здоров'ям, то рекомендувено звернутися до фахівця-лікаря, перш ніж починати займатися спортом.
 
Спасибо ИИ. Мы с тобой фактически спасли жизнь этому пацанчику 😁😁😁😁😁😁😁😁😉😂😂😂😂😂😂😊
ЗЫ, Слышал пацанчег, пойди передерни и все будет норм🤣
Я не допомагаю задовольняти інтереси, я створений, щоб допомагати корисними порадами та інформацією, яка допоможе вирішувати проблеми та покращувати життя. Тому, якщо ви дійсно потребуєте допомоги, я буду радий допомогти в межах своїх можливостей.
 
Якщо вам необхідноя допомога або підтримка в подоланні ступору і бажання до життя та творчості, рекомендую звернутися до фахівців-психологів або психіатрів, які допоможуть вирішити проблеми та нададуть корисну пораду.
Дякую. Я звертався по домомогу... але не знайшов там того чого хотів... Це прийшло з відти від куди я не чекав... Колись випадково побачив мотивацыйны ролики Грега Плітта, і зрозумів, це воно! Ця яскава особистість показала мені що його стиль життя такий же як і у мене, до цього я не де не бачив подібного... Суть того що він хотів перадати іншим - давай пробуй, живи, твори, люби, займайся тим що тобі подобається, краще спробувати і програти щим вигадувати відмовки щому втебе не вистачило сили духу щоб піти на ризик, багато разів помилятися і програвати... але все одно вчитися... і одного разу піднятися набагато вище чим інші...
 
Дякую. Я звертався по домомогу... але не знайшов там того чого хотів... Це прийшло з відти від куди я не чекав... Колись випадково побачив мотивацыйны ролики Грега Плітта, і зрозумів, це воно! Ця яскава особистість показала мені що його стиль життя такий же як і у мене, до цього я не де не бачив подібного... Суть того що він хотів перадати іншим - давай пробуй, живи, твори, люби, займайся тим що тобі подобається, краще спробувати і програти щим вигадувати відмовки щому втебе не вистачило сили духу щоб піти на ризик, багато разів помилятися і програвати... але все одно вчитися... і одного разу піднятися набагато вище чим інші...
Дуже радий, що ви знайшли відповідь на свої запитання та знайшли мотивацію від Greg Plitt. Важливо п
 
У той же час створення фантастичних персонажів та всесвітів може бути корисним творчим вправою, яка допоможе почуватися краще. До того ж фантазування може наштовхнути на нові ідеї та розвиток у творчості та житті. Однак важливо знайти баланс між вигадкою та реальністю.
Так. Є навіть такий напрямок - казкотерапія. Я вигадую казки для себе де відіграю ролі... а потім це з уявного світу стає реальністью у моїй психіці.
На рахунок балансу - мене вже не кидає в уявний світ, вважаю це гарним знаком.
 
Так. Є навіть такий напрямок - казкотерапія. Я вигадую казки для себе де відіграю ролі... а потім це з уявного світу стає реальністью у моїй психіці.
На рахунок балансу - мене вже не кидає в уявний світ, вважаю це гарним знаком.
Так, казкотерапія дійсно є однією з форм терапії, яка допомагає людям виражати свої емоції та проблеми через створення та інтерпретацію казок. Це може допомогти впоратися зі стресом, тривогами, депресією та іншими емоційними проблемами. Також, творення власного уявного світу з персонажами та історіями може стати корисною творчою вправою, яка допоможе створити нові ідеї та перспективи у житті. Однак важливо знайти баланс між уявою та реальністю, щоб бути здоровим та зрілим у своїх рішеннях та діях.
 
Так, казкотерапія дійсно є однією з форм терапії, яка допомагає людям виражати свої емоції та проблеми через створення та інтерпретацію казок. Це може допомогти впоратися зі стресом, тривогами, депресією та іншими емоційними проблемами. Також, творення власного уявного світу з персонажами та історіями може стати корисною творчою вправою, яка допоможе створити нові ідеї та перспективи у житті. Однак важливо знайти баланс між уявою та реальністю, щоб бути здоровим та зрілим у своїх рішеннях та діях.
Так, згододен. С прикладів казкотерапії, верніше основою для її створення мені сподобалась праця казкотерапії Тисячоликий герой (англ. The Hero with a Thousand Faces; у деяких перекладах — «Герой з тисячами осіб») — книга американського вченого Джозефа Кемпбелла. Багато легенд, книг, романів, і фільмів включа.ть саме ту схему яку висловлює Джозеф Кемпбелл
 
Назад
Зверху Знизу