Как быть, что делать? Перспективы

ну вот и я уверен что индивидуальные дороже в обслуживании. В Харькове много домов со счетчиками тепла на подъездах, там тоже можно регулировать, было бы желание.
я понимаю что ждете халявы от государства . начнет вам мини котельные по всему городу строить
 
я понимаю что ждете халявы от государства . начнет вам мини котельные по всему городу строить
откуда вы такое понимание взяли хз, я ничего не жду: у меня есть и дом со своим дровяным отоплением и квартира подключенная к миникотельной которую год назад оснастили генератором. Я лишь писал что такие миникотельные наиболее оптимальное решение особенно в нынешних реалиях.
 
ну вот и я уверен что индивидуальные дороже в обслуживании. В Харькове много домов со счетчиками тепла на подъездах, там тоже можно регулировать, было бы желание.
Как пример, у знакомых верхний этаж и зимой, до 5 этажа ташкент, а чем ближе к крыше тем холодней и одни ходят прикручивать и экономить т.к у них жарко, а другие добавлять т.к холодно, а платить одинаково
 
Вспокойтеся, до наступного опалювального сезону ще доволі багато часу. Будуть теплі радіатори в оселях Харкова
Так сегодня же война не закончилась,еще не понятно,что будет летом и осенью.
Хотя,можно включить "Марафон" и слушать сказки.
 
Как пример, у знакомых верхний этаж и зимой, до 5 этажа ташкент, а чем ближе к крыше тем холодней и одни ходят прикручивать и экономить т.к у них жарко, а другие добавлять т.к холодно, а платить одинаково
Может верхние скинуться нижним на установку регулятора с байпасом. В итоге все станут меньше платить и у всех будет комфортная им температура, ну и оптом скидка будет на работы.
1713094797138.png
 
до первых обстрелов по ифраструктуре ?
В попередні 2 опалювальних періоди русня не била по критичній інфраструктурі?

Розмови про можливі проблеми електрикою чи опаленням йдуть вже на третє коло (третій рік).
 
Останнє редагування:
как по мне самая большая проблема ето наличие електричества в доме . если котельные реально запитать от генераторов то все дома не получится . не все согласятся жить в тепле но без електрики
Ну свет будет по графику, а тепло все время
 
Как пример, у знакомых верхний этаж и зимой, до 5 этажа ташкент, а чем ближе к крыше тем холодней и одни ходят прикручивать и экономить т.к у них жарко, а другие добавлять т.к холодно, а платить одинаково
Да теперь все равно. ТЭЦ разбиты и никакого тепла в большинстве домов не будет. Только в домах с котельными.
 

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
22:02 12.04.2024
Шмигаль
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, що зараз у режимі 24/7 ведуться швидкі ремонти та відновлення пошкоджених ворогом енергооб’єктів. Також працюватимуть над децентралізацією енергосистеми – вже є понад 120 малих когенераційних установок. Третій напрямок – посилення ППО. Уряд зокрема ухвалив рішення, яке дозволить профінансувати закупівлю РЕБ для захисту об’єктів критичної інфраструктури.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
18:45 15.04.2024

У міністерстві зазначають, що такі міні-ТЕЦ генерують електроенергію насамперед для власного споживання. Це дозволяє містам мати безперебійне теплопостачання за умов аварійних чи планових відключень світла. Крім того, вироблена установками електрика може відпускатися в мережу для інших споживачів, що може зменшити дефіцит в енергосистемі в пікові години.

80 таких установок уже отримали теплопостачальні підприємства 21 області.

«Теплопостачальне підприємство в Харківській області отримало шість КГУ у березні. Після обстрілів енергетичної інфраструктури області 22 березня всі установки продовжили генерувати теплову та електроенергію для живлення об’єктів критичної інфраструктури та потреб споживачів багатоквартирних будинків», – зазначив віцепремʼєр-міністр з відновлення України Олександр Кубраков.

Загалом було закуплено 91 установку для 32 міст України та двох університетів. Усі ці міні-ТЕЦ потужністю від 50 до 1500 кВт можуть забезпечити теплом понад мільйон мешканців багатоквартирних будинків та близько тисячі соцоб’єктів незалежно від планових чи аварійних відключень електроенергії.
 
Когда передадут и установят тогда будет👍. А пока это только планы, слова… и как показывает практика к большому сожалению мы очень часто говорим гоп еще даже не подойдя к линии для прыжка(
 
В попередні 2 опалювальних періоди русня не била по критичній інфраструктурі?

Розмови про можливі проблеми електрикою чи опаленням йдуть вже на третє коло (третій рік).
не люблю такие наивные сравнения
в первую зиму им не хватило возможностей положить на долго
в вторую врядли ктото точно знает причины отсутствия бомбежки, возможно более приоритетные цели
сейчас у них полным ходом промышленность клепает вооружение
но надеяться что в следующую зиму все хорошо будет, смешно ))
 
Да теперь все равно. ТЭЦ разбиты и никакого тепла в большинстве домов не будет. Только в домах с котельными.
Пишуть що 6 когенераційних установок, які виробляють електроенергію та тепло в березні передані на Харківську область, усі ці міні-ТЕЦ потужністю від 50 до 1500 кВт. Також працюватимуть над децентралізацією енергосистеми – вже є понад 120 малих когенераційних установок по всій Україні. В 2023 році писали про те що змонтовано було близько 20 мобільних котелень. Може ще дадуть, також є надія на м'яку зиму. Великі ТЕЦ постачали в значну кількість будинків, але по Харкову є і багато міні-котельних. Якраз мешканцям "домів з котельними" треба сами подбати про встановлення генератора та супутнього обладнання для безперебійного функціонування таких котелень, а також про наявність техніка/оператора котельної
1713246977857.png
1713246997066.png
1713247016182.png
1713250085994.png
 
в Кропивницком отошли от такого принципа постройки . индивидуальное дороже но ты сам регулируешь себе отопление и следовательно можно съекономить
Да это все правобережье такое, индивидуальные котлы в квартирах которые греют воду и отапливают квартиру.

Вот только не уверен это осознанный выбор или просто недостаток урбанизации и центральных мощностей. Ну и кстати, это по-умолчанию обозначает что в доме должен быть газ, что далеко не всем нравится.
 
Да это все правобережье такое, индивидуальные котлы в квартирах которые греют воду и отапливают квартиру.

Вот только не уверен это осознанный выбор или просто недостаток урбанизации и центральных мощностей. Ну и кстати, это по-умолчанию обозначает что в доме должен быть газ, что далеко не всем нравится.
у меня есть квартиры где только електричеством отапливает и греет воду . до подорожания електрики ето было выгоднее чем газом при условии что стоит двухтарифный счетчик
 
у меня есть квартиры где только електричеством отапливает и греет воду . до подорожания електрики ето было выгоднее чем газом при условии что стоит двухтарифный счетчик
В мене знайомі в Києві в такій живуть, купили невеличкий туристичний газовий балон та плиту, для ноутів Bluetti, воду замовляють в бутелях 19л, коли в Києві були блекаути і довгі відключення - пережили без особливих проблем, навіть працювали онлайн, опалення декілька днів не працювало, але кв не встигала вихолонути (хоча і морозів не було), єдине що без ліфту на 17 поверх то як в спортзал сходити.
 
у меня есть квартиры где только електричеством отапливает и греет воду . до подорожания електрики ето было выгоднее чем газом при условии что стоит двухтарифный счетчик
в нынешней ситуации это минус. до войны на двухтарифном счетчике был безусловный плюс.
 
В мене знайомі в Києві в такій живуть, купили невеличкий туристичний газовий балон та плиту, для ноутів Bluetti, воду замовляють в бутелях 19л, коли в Києві були блекаути і довгі відключення - пережили без особливих проблем, навіть працювали онлайн, опалення декілька днів не працювало, але кв не встигала вихолонути (хоча і морозів не було), єдине що без ліфту на 17 поверх то як в спортзал сходити.
ну если жить в неотапливаемой квартире, готовить на туристической плите, смывать туалет из бутылок, сидеть без света и ходить пешком на 17й этаж это не проблема, то страшно подумать что в вашем понимании проблемное жилье.
 
ну если жить в неотапливаемой квартире, готовить на туристической плите, смывать туалет из бутылок, сидеть без света и ходить пешком на 17й этаж это не проблема, то страшно подумать что в вашем понимании проблемное жилье.
В кв нижче 22-24 градусів температура не опускалась за час відключення опалення, Bluetti вистачало для нагальних потреб, а так світла небуло по всьому місту, ходити пішки я написав що це єдина проблема, але люди на віддаленій роботі, закупитись 1-2 рази на неділю і їм нікуди не потрібно, та й молоді, це старим та хворим велика проблема, а молодим та здоровим незручність. Ну і всештаки повний блекаут в Києві тривав не так довго, а потім почали давати світло періодично і вода була вже завжди.
В нас в Харкові теж і опалення і світло і воду вимикали, тут тільки власний будинок з генератором, скважиною, автономним опаленням і старлінком може гарантувати майже всі зручності, тож люди пристосовуються і живуть.
 
Назад
Зверху Знизу