как решить проблему с алкоголиком в семье?

Re: как решить проблему с алкоголиком в семье?

проблема с алкоголиком неразрешима без специальной психиатрической или медикаментозной (как правило, сочетается) помощи зависимому, а главное - у последнего нет желания избавится от пагубного пристрастия. ТСу я бы посоветовал бы не вмешиваться, чтобы не получить ножом для нарезки хлеба в селезенку, и подыскивать другое жилье.
 
Re: как решить проблему с алкоголиком в семье?

Гхм... Чувак жив у Харкові, але через війну переїхав до маленького полтавського райцентру. Де працює за копійчану зарплатню, хоч і більшу, ніж у того алкоголіка, про якого він розповів. Що значить «зайнятися своїм життям»? Повернутися до Харкова у розбомблений дім, на попередню роботу, яка через війну закрилася? Чи знайти щось іще краще? То він і так викручується, як тільки може. Не розкис, не плачеться в жилетку, не сидить на подачках, знайшов роботу, не найгіршу з можливих, хоча зараз безробіття реально дике.

Те, що його спробу врятувати чужих людей ці люди можуть не оцінити – то вже інша річ. Але принаймі своїм життям він і так займається.

Поки що він займається чужим життям. Якщо припустити, що це сусіди по етажу- він би також переймався тим що коїться?
Так, треба повертатися до Харкова, шукати собі інше житло, іншу роботу. Бо наступного разу 100 у.е. можуть бути вже з його кишені... або його тапки... або ніж біля горла...
 
Re: как решить проблему с алкоголиком в семье?

ТС якщо почне грати в рятівника- то його підштовхує до цього якась вторинна вигода.
Показати шо на щось здатен, що в ці складні часи допоміг бабусі, захистивши її від крадіжок... хлопці захищають на фронті, а він в тилу.. якась добра справа...
І таке інше...
 
Re: как решить проблему с алкоголиком в семье?

могу ли я как-то помочь приютившей меня семье?
материально? а смысл? деньги будут найдены и пропиты.
какие вообще существуют способы борьбы с алкоголиками?
никаких. проверено эмпирически. только ящик, в который его положат.
 
Re: как решить проблему с алкоголиком в семье?

почитайте про таку штуку, як Мідзо. флакона вистачає на 1.5-2 тижні. коштує десь 200грн. Якщо у матері вистачить сил, то зможе хоч частково привести його до помірного вживання.
 
Re: как решить проблему с алкоголиком в семье?

предыстория...
после начала известных событий я выехал из Харькова и живу сейчас в качестве беженца в небольшом райцентре в Полтавской области
устроился тут на местное предприятие и работаю там за копеечную зарплату
снимаю комнату у одной семьи, точнее я живу у них бесплатно, отношение ко мне в целом хорошее
семья состоит из пожилой женщины 70+ лет и её сына 40+ лет, назовём его Иван
с женой они развелись много лет назад, Иван работает подсобником на какой-то непонятной работе где ему платят практически ничего или даже ничего с некоторой задержкой

история...
Иван почти каждый день выпивает, но был до недавнего времени неагрессивным и казался мне безобидным

кульминация...
сегодня выяснилось, что он украл из скромных сбережений его матери 100 долларов и большую часть из них пропил

это как-то выходит за пределы моего понимания добра и зла
могу ли я как-то помочь приютившей меня семье?
какие вообще существуют способы борьбы с алкоголиками?

конечно, лично для меня, возможно, решением проблемы было бы вернуться в Харьков, но это никак не поможет решить проблему этой семьи, а мне очень хотелось бы им как-то помочь...

внедриться в доверие к алкоголику и понять его проблемы.(забухать с ним) а потом его вытягивать.но если у тебя много силы воли
 
Re: как решить проблему с алкоголиком в семье?

Переїхати. Чи жага справедливого суду тримає?
 
Re: как решить проблему с алкоголиком в семье?

Алкоголиков лечат двумя путями одновременно:
медикаментами
психологически

Но, результат будет если сам пациент признает факт наличия у него проблемы. Если он считает, что алкоголизма нет и вообще жизнь нормальная то помочь можете даже не пытаться. Также лезть в чужую семью еще и проблемную дело не будет благодарным.

Определите то, что я писал вначале и далее - помогать или уезжать от них.
 
Re: как решить проблему с алкоголиком в семье?

На тонком плане в расслабленном состоянии за 2 часа убирается весь алкоголизм без всяких таблеток, кодировок, гипнозов и прочей срани и без ломок в дальнейшем.

"На тонком плане" - это что значит?

Так скажите - как? Поделитесь, помогите человеку.
 
Re: как решить проблему с алкоголиком в семье?

Так герой рассказа Дэнди - Иван помощи не просит. У него и так все хорошо. Это Дэнди хочет причинить насильно ему добро, потому что в картине мира Дэнди Иван катится на дно. :)

Если человек никогда умышленно не убивал, не проводил любые магические обряды, то у его души есть шанс с специалистом отправится в тонкий мир и прорабатывая свою душу, дух избавится от любых фобий, любых зависимостей, порчпроклятий, наладить отношения с кем-угодно, убрать причины бедности, блядства итд, изличиться от множества болячек, побывать в прошлых жизнях итд итп ОЧЕНЬ много всего можно) Если человек умышлено убивал, проводил магические обряды, то ему доступ закрыт.

Всё с вами понятно :рл:
 
Re: как решить проблему с алкоголиком в семье?

как это попробовать?
 
Re: как решить проблему с алкоголиком в семье?

Интересно. Вы живёте в тихом месте бесплатно и лишь одно омрачает ваш покой - алкоголик, сын старушки-бессеребреницы. И вы не знаете, как ей помочь? Странно.
Все, как бы хорошо, только сынка убрать не мешало куда-нибудь, тогда б вообще, райське життя почалося б. А поменять место жительства в том же населенном пункте не пробовали? Или там платить надо?
 
Re: как решить проблему с алкоголиком в семье?

Проблема цієї сім‘ї не в синові, а в матері. Це вона виховала алкоголіка. Враховуючи, що після 40 років мозок старішає так само, як і решта тіла – мати вже не порозумнішає. Власне, як і син. Але син іще може змінитися (а може й не змінитися), якщо перестане жити з матір‘ю і позбудеться її педагогічного впливу. А мати вже точно не зміниться, принаймі у кращий бік. І її вплив на сина далі заводитиме цього сина туди, куди вже завів.

Чушь собачья. А батько де був? Якщо мати виховувала, чому ж батько ухилявся, чи своїм прикладом не показував, як треба жити та долати труднощі? Та й згодом він сам, доросла, свідома людина міг би позбавитися цієї залежності.

Мати зробила, що змогла - виростила, поставила на ноги, а її ще й звинувачують. Вона в данному випадку - жертва, яка не знає, що робити. Так я собі уявляю цю ситуацію.
 
Re: как решить проблему с алкоголиком в семье?

Чушь собачья. А батько де був? Якщо мати виховувала, чому ж батько ухилявся, чи своїм прикладом не показував, як треба жити та долати труднощі? Та й згодом він сам, доросла, свідома людина міг би позбавитися цієї залежності.

Мати зробила, що змогла - виростила, поставила на ноги, а її ще й звинувачують. Вона в данному випадку - жертва, яка не знає, що робити. Так я собі уявляю цю ситуацію.

Маю сильну підозру, що батько ніде не був. Мати вирішила, що батько недостойний жити з нею, а сина вона й сама зможе виростити-виховати. Ну і виховала.
Хоча там різні могли бути варіанти. Але те, що маємо на виході – це характерні результати для випадку, коли «сильна» жінка виховує сина одна.

Можеш уявляти жертвою криворукого столяра, під яким розвалився зроблений ним стілець.
 
Re: как решить проблему с алкоголиком в семье?

Маю сильну підозру, що батько ніде не був. Мати вирішила, що батько недостойний жити з нею, а сина вона й сама зможе виростити-виховати. Ну і виховала.
Хоча там різні могли бути варіанти. Але те, що маємо на виході – це характерні результати для випадку, коли «сильна» жінка виховує сина одна.

Можеш уявляти жертвою криворукого столяра, під яким розвалився зроблений ним стілець.

Ні, мабуть, батько залишив родину та не платив аліменти і жінка "пахала" за двох.
Ніхто не заважав батькові виховувати, скоріш за все. Згодна з вами - це може бути причиною, але це не провина жінки, а чоловіка.
Та зараз, яка різниця, питання - що робити їй, сину та квартиранту?:незнаю:

Можливо, якось вмовити на лікування.
 
Re: как решить проблему с алкоголиком в семье?

Такая важная темка, дискуссии, споры, а Ивану, то похеру. Он и так счастлив, а вот у вас дохрена свободного времени на его проблемы, когда про вас он даже и не знает и знать не хочет:)

Ивану - то понятно. Но ТС взволнован. У вас есть для него какой-нибудь успокоительный ответ?
 
Re: как решить проблему с алкоголиком в семье?

Ні, мабуть, батько залишив родину та не платив аліменти і жінка "пахала" за двох.
Ніхто не заважав батькові виховувати, скоріш за все. Згодна з вами - це може бути причиною, але це не провина жінки, а чоловіка.
Та зараз, яка різниця, питання - що робити їй, сину та квартиранту?:незнаю:

Можливо, якось вмовити на лікування.

Щоб лікувати алкоголізм, треба знайти і вилікувати його причину, а це, боюся, дуже довга пісня :( Кодування і всьо такоє іноді комусь допомагає, але рідко. Зазвичай там проблема зі сфери психіатрії, у нас ця галузь дико занедбана.
Можливо, матері варто було б випровадити сина з дому, хай нарешті вчиться бути самостійним. У 40 років це пізнувато, але мало лі :незнаю: Тільки в умовах воєнного стану про цей метод навряд чи доцільно згадувати. Скрізь повно реальних біженців без житла й роботи.
 
Re: как решить проблему с алкоголиком в семье?

Такая важная темка, дискуссии, споры, а Ивану, то похеру. Он и так счастлив...

Та ну?! Якось не віриться, що в алкоголіків щасливе життя.
 
Re: как решить проблему с алкоголиком в семье?

https://www.kharkovforum.com/showpost.php?p=70842442&postcount=29


Когда выпьют, отравят мозг, становятся счастливые и беззаботные овощи:)

Фіг там. У малих дозах алкоголь не змінює емоції, а просто посилює вже наявні. Задоволений стає радісним, роздратований – агресивним, ображений – мстивим і т. д. А у великих дозах алкоголь справді перетворює людину на овоча, і тоді емоції тупо зникають. Власне, багато алкоголіків п‘ють саме для того, щоб «відключитися». Це ніяке не відчуття щастя й безтурботності, це скоріше сон. Їх це влаштовує, їм не так уже й необхідне щастя, їм головне – перестати відчувати неприємні емоції.
 
Re: как решить проблему с алкоголиком в семье?

могу ли я как-то помочь приютившей меня семье?
Всё что ты можешь - предложи разделить имущество. Родственник, который стал алкоголиком перестаёт быть родственником. Пинок под зад и разошлись. Нефиг жалеть алкашей.
 
Назад
Зверху Знизу