Как заткнуть унитаз71

Помогут колготки!

pantyhouse-lifehacks-novate1.jpg


Делаем из них узел вокруг проволоки.
Засовываем это всё в лебедя.
Чистим.
Высовываем обратно
Єто колготки ХФшніц711
О божє1
 
Спеціальний порошок назівается кислородній отбеливатель
 
Привет1
Унитаз не затікаеться1
Ситуація какая1 Хочу поміть унитаз1
Купил спеціальній порошок в виде гранул а его надо заліть в горячую водо можєт дажє и кипяток в каструлю и подержать подержать и каструля становиться белой1
Я хочу такжє само поміть унитаз - тоесть насіпать полній унитаз кипїятка и добавить єтих чудо гранул, подержать подержать и унитаз станет белім111 Но вода уходит в унитаз сразу
Но как заткнуть унитаз1
Спасибо1
заткнуть тряпками ,либо засунуть детский резиновый мяч(полуспущеный )в трубу,налить воды ,на проволочке к ободку прикрепить кипятильник:D
 
Привет1
Унитаз не затікаеться1
Ситуація какая1 Хочу поміть унитаз1
Купил спеціальній порошок в виде гранул а его надо заліть в горячую водо можєт дажє и кипяток в каструлю и подержать подержать и каструля становиться белой1
Я хочу такжє само поміть унитаз - тоесть насіпать полній унитаз кипїятка и добавить єтих чудо гранул, подержать подержать и унитаз станет белім111 Но вода уходит в унитаз сразу
Но как заткнуть унитаз1
Спасибо1
Береш знімаєш унітаз, ставиш в бочку, в бочку наливаєш свої гранули.
 
Згадався старий анекдот:

Фірма з виробництва унітазів дала на телебаченні рекламу: "Наші унітази ніколи не забруднюються і не смердять! Пожиттева гарантія!"
Звісно, пішло багато замовлень таких чудо-унітазів.
Однин чоловік купив унітаз, проте невдовзі появився бруд та неприємний запах. Він дзвонить на фірму: такі справи - міняйте по гарантії.
Фірма надсилає до нього спеціаліста для з'ясування обставин справи.
Приходить майстер у білосніжній робі, ходить навколо унітазу, роздивляється. Потім стає навколішки, занурює руку по лікоть в унітаз, щось там шебуршить, потім витягає, підносить до носа, нюхає, кривиться від огиди і з обуренням питає власника:
- Ви що, туди НАСРАЛИ???
 
Назад
Зверху Знизу