Какие словоупотребления вас бесят?

  • Автор теми Саныч
  • Дата створення
Цих виробів зараз багато в інеті. Тобто, багато для тих, хто підписаний на відповідні групи :-) Бувають дуже красиві. Хоча я б таке не носила, бо як прикраса - не моє.
Я все больше в джинсах, свитерах и спортивного плана кофты на змейках, часто с капюшоном. Тоже как-то гердан зрительно не могу вписать на себе. Надо блузу или свитер , может с крупной вязкой, однотонный, так я себе представляю ( под гердан). Есть прямо как тотем, очень замысловатые.
 
Це не зовсім так. Насправді їй все одно що саме поливати гімном. Бо головне - привернути увагу. За що вона і була випхнута з моєї теми, після чого влаштовувала істерики, вибачалася, щоб почати знову.
Глюкоза (Ирочkа) любить бути в опозиції. Аж настільки, що може в один день стверджувати протилежні речі, аби тільки з нею вели діалог. А краще срач. Для неї нестерпно, коли її не помічають. І малює теж такі сюжети, які б привернули увагу, навіть якщо це відвертий треш.
Таке зазвичай йде з дитинства, коли батьки не помічають дитину, і та вдається до будь-яких засобів, що це змінити. Час від часу мені її шкода, бо розумію, що вона нещасна, і не може це контролювати, але надто часто вона перетинає межу і не помітно бажання якось це виправити.
Дуже слушне пояснення. Дякую. Але ж це якась психічна патологія, виходить. Співчуваю людям які з нею мешкають поряд ( якщо такі є).
 
Когда внук пошёл в первый класс, Нова Українська Школа (НУШ), это обычная программа, есть посложнее, и еще сложнее, там и учебники другие, чем у него, так это слово они учили .
Я тоже учила вместе с ним. И ещё одно для меня добавилось, в его первом классе - гердан. Это украшение на шею, длинное. ґердан . Очень похоже на то, что шотландцы (Карл) носят на юбке.(килте).
Та не зовсім схоже. Це гаманець :)

Спо́рран (від англ. sporran; гельською sporan) — поясна сумка-гаманець, найчастіше шкіряна, що носиться на поясі, на ремені кілта або на окремому вузькому ремінці або ланцюжку. Історично використовувалася для зберігання всяких дрібних речей або як гаманець для грошей, оскільки у кілта або великого пледа (Great Plaid) відсутні кишені.
 
Та не зовсім схоже. Це гаманець :)
О, значит я себе напридумывала! 😁
Думала, это что-то этническое, клановое. А это всего лишь раз килты без карманов , то надо же грошенята куда-нибудь класть.
 
Це не зовсім так. Насправді їй все одно що саме поливати гімном. Бо головне - привернути увагу. За що вона і була випхнута з моєї теми, після чого влаштовувала істерики, вибачалася, щоб почати знову.
Глюкоза (Ирочkа) любить бути в опозиції. Аж настільки, що може в один день стверджувати протилежні речі, аби тільки з нею вели діалог. А краще срач. Для неї нестерпно, коли її не помічають. І малює теж такі сюжети, які б привернули увагу, навіть якщо це відвертий треш.
Таке зазвичай йде з дитинства, коли батьки не помічають дитину, і та вдається до будь-яких засобів, що це змінити. Час від часу мені її шкода, бо розумію, що вона нещасна, і не може це контролювати, але надто часто вона перетинає межу і не помітно бажання якось це виправити.
Про детство ошибка. Оно было классным ))) Лучше чем у тебя и бабки

А еще ты не понимаешь, что любое общение - это внимание. Те кто не хочет внимания, сюда не приходят и не пишут. Так устроены люди. Ты тоже...)))

IMG_20230204_103644.jpg
 
Ну от здавалося б... Зачепила я Глю... то намалювала б одну мишу :незнаю: Вже скільки часу не має точок дотику з дзеркальцями, але ж паскудний характер пре з усіх шпарин.
 
Ну от здавалося б... Зачепила я Глю... то намалювала б одну мишу :незнаю: Вже скільки часу не має точок дотику з дзеркальцями, але ж паскудний характер пре з усіх шпарин.
)))) Якщо є бажання образитися, то ображаються там, де і образ немає :незнаю: Що поганого в малюнку ? Так само нічого поганого про українську мову я не казала.
Тебе вже малювала. Більше не буду....)

IMG_20201109_154412.jpg
 
Про детство ошибка. Оно было классным
Я не стверджувала, що в тебе дитинства було саме таким. Я сказала, що так зазвичай буває. Можливий протилежний варіант: батьки вселяють в дитину думку, що вона в усьому найкраща, і в неї усе найкраще, а коли дитина стикається з дорослим життям, то виявляється, що люди навколо так зовсім не вважають і не бажають ставити її на п'єдестал, де б їй хотілося перебувати. І ось тут в дитини починається величезні проблеми.

еще ты не понимаешь, что любое общение - это внимание. Те кто не хочет внимания, сюда не приходят и не пишут. Так устроены люди. Ты тоже...)))
Чому ти вирішила, що я цього не розумію? Уваги в більшій чи меншій мірі потребують усі, але не всі обирають для цього такі способи як ти.
Що поганого в малюнку ? Так само нічого поганого про українську мову я не казала.
Робити гарну міну при поганій грі в тебе теж так собі виходить.
Ти малюнок старий знайшла, а цитату до нього додати забула.
Мышь библотиотечная!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:rolleyes: Але, звісно ж, ти не мала на увазі нічого поганого :-)
 
Останнє редагування:
Ну що ти хочеш від людини, яка сама про себе в підписі пише що дурепа :кава::)
А хтозна що я хочу. Набридло, що вона постійно усе хейтить. Принаймні висміювання української мови для мене стало останньої краплею, бо мовчала і терпіла я довго :-)
 
))) Всем нескучное пятницы и выходных)))))):оплески:
 
Лено, а в тебе є якісь улюблені діалектичні слова? Ну, окрім курви :-)
А що не так з курвою? :D Є ще "Psja krew!" (пся кревь) :) То так моя бабця лаялася коли думала, що я її не чую.
Вишкварка (застосовується для непосидючої, дуже активної маленької дитини) "Ах, ти вишкварка мала!" :)
 
Зараз, дівчата, я вас вб*ю з огляду на мій вік. :)
Мені сподобалось описання сексу у Гурницької. Таке стримане і делікатне.
І не потрібно багато слів.

Він розкрив її для себе"
"Він хотів її для себе"
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу