Киевстар не работает

Сайт заработал
Всем месяц бесплатно накинули
Брехня, тільки тим, у кого відповідний пакет. В мене "Смачний 2020", ніякої компенсації, нічого. Разом з тим, що, на відміну від Lifecell, Х...встар ніколи не давав змоги користуватися за кордоном програмою "Роумінг як вдома", так само, через "невідповідний" пакет, подав заявку на перенос номера. 20 років, курва, був клієнтом, це мій другий корпоративний номер, я його з собою забрав, коли звільнявся. :D
 
Брехня, тільки тим, у кого відповідний пакет. В мене "Смачний 2020", ніякої компенсації, нічого. Разом з тим, що, на відміну від Lifecell, Х...встар ніколи не давав змоги користуватися за кордоном програмою "Роумінг як вдома", так само, через "невідповідний" пакет, подав заявку на перенос номера. 20 років, курва, був клієнтом, це мій другий корпоративний номер, я його з собою забрав, коли звільнявся. :D
В мене Смачний Безлім.Прийшла СМСка,що наступний,після 22.12. пакет нарахують безплатно.Подивимось
 
В мене Смачний Безлім.Прийшла СМСка,що наступний,після 22.12. пакет нарахують безплатно.Подивимось
У меня 26-го снятие. Кстати, раньше уже приходили СМС - мол, готовьтесь там. Пока нет
 
У меня 26-го снятие. Кстати, раньше уже приходили СМС - мол, готовьтесь там. Пока нет
Ну по идее Вам должны бы уже этот пакет оплатить они.А там ХЗ.У меня снятие было 20,вот теперь надеюсь,что в январе проскочу нахаляву.А не проскочу,то и не надо
 
Ну по идее Вам должны бы уже этот пакет оплатить они.А там ХЗ.У меня снятие было 20,вот теперь надеюсь,что в январе проскочу нахаляву.А не проскочу,то и не надо
Так уведомление в приложении есть, что нададуть безкоштовно.
 
В мене Смачний Безлім.Прийшла СМСка,що наступний,після 22.12. пакет нарахують безплатно.Подивимось
До речі, в мене десь за пару днів до того зламу відключилась SIM-карта взагалі. А, ну, так, днів за 3. 2 дні розмовляв з техпідтримкою з іншого номера, то навіть не міг нічого подивитися, тільки, хиба, повідомили, що це не блокування і не нестача коштів. Саме сімкарта, ні до якої мережі неможливо було підключитися, ані автоматично, як воно завжди робить, ані вручну. Ну, а на 3-й день ото все сталось, так що, гадаю, цирк там почався трохи раніше, аніж його всі помітили. А, може, збіг обставин такий, та маловірогідно.
 
При первом входе предложило создать то ли пароль,то ли код доступа свой
предлагало всю жизнь (последние 5 лет - точно) "ввести пин-код (4 цифры) для входа в приложение". А так - всё верно ты написал :). Периодически (при переустановке додатка, смене телефона (физического устройства) и т.п.) - просит пересоздать. Но это всё обрабатывается "в телефоне", никуда пин не отправляется. Пин - для доп.защиты, если вор украл твой телефон и хочет войти в приложение.
 
Останнє редагування:
буває доволі часто. Чип у сімці вийшов з ладу. Велкам ту "магазин київстар", міняти сімку.
Ото міняв, тільки коли 4G знадобилося. А так - з серпня 2003 працювала. Тоді - пакет "Base".

У резервному кнопочному з липня 2003 ще одна стирчить. "UMC", стартовий пакет "Ювілейний". Й працює!
 
Ото міняв, тільки коли 4G знадобилося. А так - з серпня 2003 працювала. Тоді - пакет "Base".

У резервному кнопочному з липня 2003 ще одна стирчить. "UMC", стартовий пакет "Ювілейний". Й працює!
Вау, антик! А 068 с пчёлкой не завалялась?
 
Брехня, тільки тим, у кого відповідний пакет. В мене "Смачний 2020", ніякої компенсації, нічого. Разом з тим, що, на відміну від Lifecell, Х...встар ніколи не давав змоги користуватися за кордоном програмою "Роумінг як вдома", так само, через "невідповідний" пакет, подав заявку на перенос номера. 20 років, курва, був клієнтом, це мій другий корпоративний номер, я його з собою забрав, коли звільнявся. :D
смачный-закинули мне...
 
Можно вас попросить ? :збентежений:
У вас был ник, насколько помню, на букву S- что-то
Переименовались вы красиво, конечно,
но теперь - совершенно непонятно, как к вам обращаться :незнаю:
Вы могли бы что-то читаемое-произносимое на ник поставить, пожалуйста :пиво:
 
буває доволі часто. Чип у сімці вийшов з ладу. Велкам ту "магазин київстар", міняти сімку.
Перший раз за 1,5 року у Польщі і другий за все життя. Відновилось само після визнання катастрофи десь на 3-ю добу. Поцікавився, на тлі розмов про "компенсацію", чи будуть якісь ніштяки, отримав відповідь і тут же подав на перенос номера. F*k Х..встар.
 
У меня снятие было 20,вот теперь надеюсь,
написано українською по фону... "тим, в кого чергова оплата з 22.12 по 21.01". У тебе чергова сплата десь 17.01, так? Ось так, невже читати не вмієш, що тобі куйлостар написав на сайті своєму ? гиг.
 
Ото міняв, тільки коли 4G знадобилося. А так - з серпня 2003 працювала. Тоді - пакет "Base".

У резервному кнопочному з липня 2003 ще одна стирчить. "UMC", стартовий пакет "Ювілейний". Й працює!
в мене на трьох девайсах - дві заміни сімок за 6 років (одна з них - сигнальний девайс, де критично). так що - "буває" :/
 
У вас был ник, насколько помню, на букву S- что-то
SpringBird , или типа того. Димокс, увы, не против "на картинки менять" (см. выше по теме). Принудительного отката ника - увы, нет в админке.

В общем, от "ебанутых желаний" - защиты нет :(.
 
Назад
Зверху Знизу