Ліхтарики, освітлювальні прилади та інш. - вибір, особливості, ціни

Статус: Offline
Реєстрація: 12.10.2014
Повідом.: 7200
Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

Обговорювання ліхтариків розпочато в темі "Харьков обстрелы...". Але ця інформація заслуговує на окрему тему, бо цікава багатьом форумчанам. Тому ділимося тут усіма своїми спостереженнями. Для початку, взяла трошки міркувань..
 

Вкладення

  • Снимок41.JPG
    Снимок41.JPG
    72 КБ · Перегляди: 272
Останнє редагування:
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

От такі кемпінгові лампи є - світять аля лампа рівномірним світлом навколо. Для освітлення вдома зручно.

Я не пропоную саме цю, я лише показую принцип.
Є такі ж більш приземлені в форматі настільних ламп.

Проблеми в них ті ж - нормальні коштують нормально, а дешманські так собі.
Але для дому напевно пох.
Єдине, що в дешманських 100% будуть говнячі акуми. Тож краще брати лампу без акумів та окремо брати нормальні акуми.

47ed0dac9b336785b84b2.jpg
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

доречі, вам же не ліхтарики переважно потрібні, а світло на випадок його відключення.
От такі кемпінгові лампи є - світять аля лампа рівномірним світлом навколо.

Я не пропоную саме цю, я лише показую принцип.
Є такі ж більш приземлені в форматі настільних ламп.

Проблеми в них ті ж - нормальні коштують нормально, а дешманські так собі.
Але для дому напевно пох.
Єдине, що в дешманських 100% будуть говнячі акуми. Тож краще брати лампу без акумів та окремо брати нормальні акуми.

Помітила, що, якщо в приладі багато функцій, то з часом важливі перестають діяти і залишаються тільки додаткові. Думаю, що вигідніше купувати просту конструкцію - вкл.-викл.
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

Это два разных usecase - фонарь для хождения по темной улице и осветительный прибор для квартиры на случай отключения света. Требования разные. На улице - небольшой вес и удобство держать в руке (или возможность налобного варианта). Свет концентрированный. Дома - свет наоборот неконцентрированный. А на первый план уже выходит длительность автономной работы.

А попытка найти нечто что выполняет обе функции обычно ведет к тому что обе функции выполняются так себе. Универсальность - враг эффективности.
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

Помітила, що, якщо в приладі багато функцій, то з часом важливі перестають діяти і залишаються тільки додаткові. Думаю, що вигідніше купувати просту конструкцію - вкл.-викл.

то в говнячих приладах.
Постійно викоритовувані просто ламаються, а інше продовжують працювати тупо тому, що не використовувались
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

Использую такой. Есть на три батарейки ААА и на четыре. Светит ярко и удобство тем, что зарядка не нужна. Купил вагон батареек.

9492a7630ae15f54c2416fd.jpg



И есть ещё налобный вот такой. Заряда хватает на долго.

fonar_nalobnyy_luxury_1898_13led_2.600x800.jpeg.webp
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

то в говнячих приладах.
Постійно викоритовувані просто ламаються, а інше продовжують працювати тупо тому, що не використовувались

І взагалі-то були не потрібні, а гроші на себе взяли.
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

Я чаркою і в темряві попаду.Та й взагалі нема світла лягайте спати ,чого бродити
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

замерз и сдох аккум
Не оставлять за морозе...
И аккумулятор меняется. А на батарейки тратить деньги не интересно.
Удобно когда всё заряжается от зарядки/повербанка в одной "экосистеме" :)

73cf102dffb7b3f55.jpg



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

Использую такой. Есть на три батарейки ААА и на четыре. Светит ярко и удобство тем, что зарядка не нужна. Купил вагон батареек.

9492a7630ae15f54c2416fd.jpg

]
да этот фигня . а не фонарик . батарейки надо деньги тратить 20 гр. на 3-4 недели . светит слабо - хватит его чтоб в подьезд зайти и лестницу нащупать . не более . я его покупал с батарейками за 50 гр. .
счас у меня фонарик с солнечной панелью и аккумул более сильней и сами лед лампы сильнее светят . его хватает чтоб весь подьезд можно было осветить . и есть у него датчик движения . вот это вещь !!!! . лень его фоткать . этот я покупал за 80 гр. .
а еще есть почти такой же с солнеч. зарядкой . но у него акум. более слабый и без маркировки производителя аккумул. и светит слабо . его я покупал за 100 гр. .
я на этих фонариках можно сказать зубы наточил . :D
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

Після ознайомлення з інфою на форумах по ліхтарях, взнав що мінімальним ліхтарем там вважають конвой, бо ще дешевші вже не працюють довго і якісно.
З доброго в нього надійність та перевіреність часом, керування зручне з-за подвійної кнопки. А так поганий кпд з-за поганого драйверу, погані діоди.

Те, що вони пхають в один корпус різні драйвери( насправді просто додають паралельно ще - тупий лінійний драйвер сабжу це дозволяє) та відповідно виходить один ліхтарик з широкою номенклатурою потужностей - це не плюс, а мінус.
Бо по-нормальному потужнішому потрібен корпус побільше, оптика інша, можлибо банка 21700 вже, а меншому поменше відповідно. А то менші виходять збиткові, а більше перегріваються.
Плюс лише один - упоротиші можуть набрати однакових ліхтариків різної потужності.


Ну й він незручний для використання по сабжу.
Навіть на вулиці, щоб світити під ноги, потрібне більш розсіяне світло, а вдома тим паче - сабж же доволі спрямований. Ну й ходити з прямим ліхтариком незручно - щось Г, Т образне зручніше. Я кажу про саме ходити по вулиці чи підсвічувати собі щось вдома. Десь в лісі, де можна вільно тримати його у висячій руці та не боятись засліпити когось попереду - норм.


Але, одразу відповідаю на агр в мій бік - я не говню його. Це норм ліхтарик загалом, тим паче за таку цену. Лише зауважив.
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

У меня такой налобник.
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

Для кармана рекомендую Олайт батон на 18650 аккумуляторе.
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

У меня два фонарика Berner, налобный имеет две ступени яркости, с поворотным углом, съёмный и с магнитом, фонарь ручка - два источника света, тоже с магнитом, оба аккумуляторные под Micro USB. Качество высокое, но и цена соответствующая.
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

Для велосипеда рекомендую такой.
 

Вкладення

  • Screenshot_20220930_155346.jpg
    Screenshot_20220930_155346.jpg
    232.4 КБ · Перегляди: 101
Назад
Зверху Знизу